Cirese de Mai-Iunie 2006 (26)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nastad spune:

Buna dragelor!
Tot vreau sa va scriu si trebuie sa ma intrerupa cineva.
Sunt zombi, lucrez 3 zile pe saptamana, program 9-18.
Copii si-au mai revenit, au fost racitzi , acum a dat kkrea peste ei.
As fi scris mai mult dar Doruletz plange cat il tzine guritza , cred ca are niste dureri de burtica ingrozitoare.
toata livada!

Doina, Oana(03.04.2003) si Doru(23.06.2006)

Album Oana si Doru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia.t spune:

quote:
Originally posted by nastad

Buna dragelor!
Tot vreau sa va scriu si trebuie sa ma intrerupa cineva.
Sunt zombi, lucrez 3 zile pe saptamana, program 9-18.
Copii si-au mai revenit, au fost racitzi , acum a dat kkrea peste ei.
As fi scris mai mult dar Doruletz plange cat il tzine guritza , cred ca are niste dureri de burtica ingrozitoare.
toata livada!

Doina, Oana(03.04.2003) si Doru(23.06.2006)

Album Oana si Doru



Multa sanatate la piticutzi!!

**********************************************************
Adela si piticii Fineas (28 oct 2001) si Andrei (24 mai 2006)-3.1kg, 52cm

Baieteii lui mami AICI

www.dropshots.com/adelatordoi" target="_blank">FILMULETZE
www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=f44d8edd2a6299f81a253&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ VIDEO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastad spune:

CAMELIAT

Doina, Oana(03.04.2003) si Doru(23.06.2006)

Album Oana si Doru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florypop spune:

Doamne fetelor nu am mai intrat de mult pe forum si acum citesc despre Mariuca.....nu imi vine sa cred. De cand citesc plang in continuu...

Noi suntem bine, nu ne laudam cu mare lucru. Rares a zis "mama" dar in rest nik...nici dintisori, nici in fundulet nimic....

Saptamana viitoare mergem la vaccin de sase luni. A si sa nu uit: are aproape 10 kg. Mananca de rupe. Acum de cand sta in premergator parca a mai slabit...

Vad ca s-au facut tot felul de listute cu piticii. Felicitari celor care au performat deja la stat in fundulet, vorbit, etc.

Pupici,

Flory si Andrei si Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia.t spune:

quote:
Originally posted by florypop

Doamne fetelor nu am mai intrat de mult pe forum si acum citesc despre Mariuca.....nu imi vine sa cred. De cand citesc plang in continuu...

Noi suntem bine, nu ne laudam cu mare lucru. Rares a zis "mama" dar in rest nik...nici dintisori, nici in fundulet nimic....

Saptamana viitoare mergem la vaccin de sase luni. A si sa nu uit: are aproape 10 kg. Mananca de rupe. Acum de cand sta in premergator parca a mai slabit...

Vad ca s-au facut tot felul de listute cu piticii. Felicitari celor care au performat deja la stat in fundulet, vorbit, etc.

Pupici,

Flory si Andrei si Rares



Flory felicitari pt primul "mama".Lasa ca nici noi nu ne laudam cu altceva.....da vine ea si vremea noastra!


**********************************************************
Adela si piticii Fineas (28 oct 2001) si Andrei (24 mai 2006)-3.1kg, 52cm

Baieteii lui mami AICI

www.dropshots.com/adelatordoi" target="_blank">FILMULETZE
www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=f44d8edd2a6299f81a253&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ VIDEO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florypop spune:

Sunt sigura ca va veni si vremea noastra dar se chinuie saracul cu gingiile ca il mananca rau si daca ar iesi dintisorii mai repede nu ar mai fi asa de nasol.

Pupici,

Flory si Andrei si Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wapi spune:

Puiudana, noi am fost tot la Medlife, la doctorul Spataru, are program acolo doar luni si joi dupa-amiaza. Daca vrei sa te duci trebuie sa faci programare mai din timp. Eu zic ca nu e cazul sa te ingrijorezi prea tare. Multa sanatate micutului.
Lyly, ce nu face sotul meu cand e vorba de rasfatatul lui

Wapi&Stefanita (19 mai 2006) http://good-times.webshots.com/album/554873877UjOwYh

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaX spune:

Nastad, de ce il doare burtica pe Doruletz?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastad spune:

quote:
Originally posted by EllaX

Nastad, de ce il doare burtica pe Doruletz?


A dat kkrea peste el, dar nu stiu de la ce, o fi adus Onitza ceva de la gradi.

Doina, Oana(03.04.2003) si Doru(23.06.2006)

Album Oana si Doru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amiss_zip spune:

Tocmai a plecat pediatra de la noi.

De miercuri avem liber la diversificare . Nu stiu daca ar trebui sa ma bucur sau sa plang dar cum e ceva nou...sper sa fie curioasa Petra si sa nu ne faca mofturi prea mari!

Asa ca incepem cu legume . Traiasca legumele!

Apoi carnitza, si apoi fructele .

Nu am reusit sa citim din urma dar promitem ca vom citi si ne vom intoarce cu multi pupici pentru ciresici!

Asa ca incep si la noi intrebarile din gama diversificare. Cat inseamna 30g??? Cate lingurite de bebelush(care nu sunt adanci)??
Multumim!


Va pup!

www.flickr.com/photos/ami_si_cip/" target="_blank">poze siwww.dropshots.com/amiss_zipp" target="_blank"> filme

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=78768" target="_blank">povestea nasterii micutei Petra

Mergi la inceput