Mamici de ianuarie-februarie 2007 (36)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns loremunteanu spune:

Alinatxa, "Casa de piatra!", draguta! Te casatoresti de ziua de nastere a mamei mele. O sa ma gandesc la tine... Sa fiti fericiti!

Loredana 29+ Roni-Cristian
http://new.photos.yahoo.com/loremunteanu/albums/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ylilimic spune:

Fetelor, am intrat pe contul comun si nu am gasit suficiente nr de tel fata de cate suntem la taclale. Prin urmare, incercati sa va dati datele ca sa putem tine legatura. Vedeti bine ca a inceput sezonul si la noi, nu e de glumit!

Pupici Flavia & sotul! Sa va traiasca fetele!

Tot nu pot sa cred, ieri am vb pe mess si spunea ca abia asteapta baby expo sa faca si ea piata, macar strictul necesar!



Bulifrici (Luca Matei - 05 nov 2004)
Liliana 31+ (33 + ale dr) cu
CARTI de psihologia copilului / liste utile pentru tinere mamici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ylilimic spune:

alina - Casa de piatra! Mai ai surprize? Si nici macar nu e sambata seara... Felicitari, sa fie intr-un ceas bun!



Bulifrici (Luca Matei - 05 nov 2004)
Liliana 31+ (33 + ale dr) cu
CARTI de psihologia copilului / liste utile pentru tinere mamici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aventura spune:

Wawwwwwwwwwwwwwwwww!!!!!! Nu-mi vine sa cred!!!!!!!!
Flavia a nascut!!!!!! Felicitari mamico!!!

Sa va traiasca si sa fie sanatoase!!

Alinatxa, fata draga, va doresc tot binele si toata iubirea din lume! Sa fie intr-un ceas bun! Casa de piatra!!



Aventura 28+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALINATXA spune:

hAHAHAHA yllimic m-ai facut sa rad ......O fac si pe asta fetelor sunt super emotionata de 2 ori acum.Va multumesc ptr urari si ce sa mai zic.IMI E CAM FRICA!

27+saptamani http://pg.photos.yahoo.com/ph/naomi_creamy/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aventura spune:

Alinatxa, de ce ti-e frica fata draga? Ca te casatoresti??

Cristia, nu-i asa ca e dulce puiul meu? Da e tot cu capul in sus, stai linistita ca or sa se intoarca si ai nostri!

Alinatxa te rog tine-ne la curent cu Flavia si fetitzele ei, sunt ingrijorata!! N-au apucat sa-i faca injectii de maturare a plamanilor? Eu stiam ca la gemeni se fac preventiv si in plus controalele sunt mult mai dese ca la noi caci risca sa se nasca prematur..sau gresesc? Daca vorbesti cu ea spune-i ca o pupam si o imbratisam tare!

Aventura 28+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALINATXA spune:

AVENTURA sotul probabil a omis sau nu a stiut de aceste injectii....Stie ca i-au facut ceva injectii dar nu stie ce.

27+saptamani http://pg.photos.yahoo.com/ph/naomi_creamy/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loremunteanu spune:

Alina, chiar asa, de ce ti-e frica? Ai un barbat minunat, o familie frumoasa, un bebe mic in butik.

Anca, frumos tare bebicul tau. Am uitat sa te felicit! E haios cu gurita cascata.

Ce mult as vrea sa ne arate si al nostru mocuta!
E musai sa-mi termin bagajul de spital. Nu se mai poate!

Ma duc la nani de-acum...

Asteptam vesti despre Flavia si fetitele ei.
Va pupic pe toate!


Loredana 29+ Roni-Cristian
http://new.photos.yahoo.com/loremunteanu/albums/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_bucur spune:

Alinatxa sa fie intr-un ceas bun!!! Sa te bucuri de ziua aia si de cele ce vor urma.

Fetelor, ma trezesc zambarind la usoara agitatie care m-a apucat...ca trebuie efectiv sa imi fac bagajelul sa-l am la usa in caz ca se precipita lucrurile...momentan sunt care pe unde si nu cred sa am prezenta de spirit la momentul respectiv de a le aduna...
Vreau sa stau pe fundul meu inca vreo 2 luni dar m-as simti mai bine sa fie geanta cu toatele undeva in casa.
Cred ca asta este proiectul de weekendul acesta.

Haine bebe


Burtica

Eu si Noi

30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Flavia, felicitari si multa sanatate micutelor! Sa nu-ti fie teama caci vei fi o mamica perfecta pt micute si totul o sa vina de la sine! Stiu ca erai ingrijorata ca ai doar 23 de ani si ca nu crezi ca esti instare sa te descurci cu micutele...totul vine de la sine cand devii MAMA! Refacere super-rapida si fetitele sa recupereze repede-repede greutatea si sa ajuungeti cat mai rapid acasa toate 3!
Felicitari taticule, ai grija de fetele tale!

ALINATXA, multumim de veste...si CASA DE PIATRA draga noastra! Si eu tot gravida m-am maritat si tare frumos a mai fost in "echipa de 3"!

Nu mai scriu nimic ca sunt emotionata toata!
Pupici!



Mihaela (29+) si Alexia- Maria26 august 2004

Utile pt burtici, viitoare mamici

Mergi la inceput