Ai nostri, ca brazii! ian-feb2005 (33)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

http://family.webshots.com/photo/2716107540063256841hsYzuQ


N-am mai apucat sa fac poze cu Rayan, am facut una azi la repezeala, dar pana ii fac alte poze va arat asta, sa nu-l uitati;) ( joking).

Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:

Shobo, ti-a explicat bine Crinuta. Eu iar n-am fost pe faza...
Poti sa il tai la varf si sa pui shpritul pe interior, dar vezi sa intre fortat, sa se blocheze ca sa zic asa.
Si, sa-ti zic un truc pe care l-am aflat de la cineva fff priceput (sper sa nu fie prea tarziu): inainte de a-l orna, pune-l la congelator cateva ore bune (eu l-am lasat peste noapte si l-am ornat a doua zi).



Nihil sine Deo!
Dana, Eric (27ian02) si Ruxi (10ian05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amaya spune:

Crinuta, .

Lavinia, multa sanatate Nataliei si tatalui tau...dar la tine nici una nu vine singura! sa speram ca si bucuriile vor veni la fel, multe deodata!

Liviana, si eu as fi vrut sa-l duc pe Andrei sa vada parada (astazi n-au avut cresa) insa cum tati a lucrat nu m-am aventurat singura pana acolo si imi pare tare rau fiindca sigur i-ar fi placut. Cu aprinderea luminilor iar e exclus fiindca dupa ce se intuneca mi-e si mai greu. Ce ma enerveaza ca zilele libere legale sunt doar facultative pentru unii si nu obligatorii cum spune legea. Asta regret cel mai mult, ca nu pot fi mai mobila de una singura cu burtica asta, eh, lasa ca nasc eu!
Burtica ce face? Cum te mai simti? Ai inceput sa-i spui lui Matei ca vine surioara?



Oana 29+ si nazdravanul Andrei (18.02.2005)

Comorile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:

Tomasa, multumesc de urare.

Mai e culmea, dar otita lui Eric ori e o forma f.f. usoara, ori nu e deloc. L-a durut de 2-3 ori urechea in zile diferite si nu la rand, iar febra a facut de 2 ori:o data la gradi si o data acasa (39.5). Acum e pe antibiotic si sta acasa, e vioi, mi-a impuiat capul cu harjoneala, azi l-am scos afara ca nu mai rezista nici el, nici eu...

Cine stie sa-mi spuna daca se ia otita, eu am inteles ca NU?

Nihil sine Deo!
Dana, Eric (27ian02) si Ruxi (10ian05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:

Lavinia, sanatate multa fetei si tatalui.

Si mai voiam sa zic ceva cuiva, dar am uitat. Gata, fug, ca am vopsea pe cap...

Nihil sine Deo!
Dana, Eric (27ian02) si Ruxi (10ian05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Liviana, si mie mi-ar fi placut la luminite, dar sotul meu lucreaza si nici gand sa plec cu metroul cu Vlad gramada.

Patricia, am admirat si eu fotomodela, e scumpa rau de tot!

Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

LA MULTI ANI TUTUROR
DE 1 DECEMBRIE,
ZIUA NATIONALA A ROMANIEI!




Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:

Vazut si eu fotomodela.
Eu am visat dintotdeauna sa am o fetita si sa-i creez singura rochitzele. Acu` fetitza o am, insa abia am timp sa-i fac cate-un fular amarat.

Nihil sine Deo!
Dana, Eric (27ian02) si Ruxi (10ian05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Erica, otita nu se ia.
Si sotul a avut otita usoara si l-a durut urechea o zi, maxim doua.
La aia acuta innebunesti de durere. Vorbesc din experienta.

Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

Fetelor, va scriu si eu pe fuga citeva rinduri, abiaq am aterizat.
Multumim tutoror care ne-au admirat si complimentat.Astazi am fost plecata aproape toata ziua de acasa, am facut o adunare ah-hoc in familie (intre fete), asa ca ne-am adunat surorile la una dintre ele, am facut masa, etc, am sarbatorit, iar la 7 am plecat si noi la universitate.
Liviana, eu ti-am spus ca ma batea gindul sa plec, dar chiar daca ne-am fi propus mai multe sa ne intilnim cred ca ar fi fost imposibil. A fost super aglomerat, greu de dat intilnire, in schimb a fsot frumos, am pierdut momentul si artificiile, insa ne-am dus linga teatru, am dansat si aplaudat si Rebecca era in extaz, cu un stegulet in mina.

Lavinia, imi pare rau ca are Nati rosu in git. sper sa nu se agraveze.
Cine zicea ceva de intilnire??

Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput