Bucurii de sept - oct 2006 (8)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cri19 spune:

SUSA multumesc de raspuns;eu am luat-o muncitoreste de la pag.1 a cap. trecut.
OSNA e mortala poza cu bebe Matei si cutia de suc.Si al meu face multe mutrite dragute,dar eu niciodata n-am aparatul pregatit;imi aduc aminte sa-i fac poze doar cand doarme

Sa auzim numai de bine.
CRICRI mamica lui ANDREI ROBERTO-28.08.2006

http://community.webshots.com/album/555408571vGfwGn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Susa spune:

Acum am vazut ca la baldabac ii baga pe copilasi cu caputul si fata in apa???pai cam nasol momentul ca Lucas al meu cand ii dau cu apa pe fata face cam urat...saracii de ei...poate il fac la greco-catolici(ca eu asta sunt) ca nu-mi place asa...paaaa

Silvia mamica de Lucas-Daniel 9-09-2006

www.dropshots.com/new.php?userid=190258&cdate=20061001&cimg=8" target="_blank">pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cata14 spune:

Hop si eu!
Voiam sa va spun doar ca va citesc aproape in fiecare zi dar nu reusesc sa si scriu ceva. Tot imi propun sa scriu si povestea nasterii lui Erik dar e inca in stadiul de proiect.

Nu stiu care e exact povestea cu soacrele ... o astept si eu pe a mea vineri asa ca putem schimba impresii, Oanacn.

Catalina, mamica de Erik (17.09.06)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gripo spune:

NEATZA!
Sculatzi gazdelor, sculatzi! se pare ca va dorm bebeii in ultimul timp din moment ce la ora asta sau noaptea nu mai sunt bufnitze. Bravo voua!

DORI, mami lui RADU ANDREI 11 septembrie 2006

www.totsites.com/tot/raduandrei" target="_blank">poze
VARSTA RADU ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gripo spune:


LA MULTI ANI ALEXANDRU-ANDREI, DAVID, MATTEO, ROBERT-ALEXANDRU, THOMAS, ELENA-CARINA


DORI, mami lui RADU ANDREI 11 septembrie 2006

www.totsites.com/tot/raduandrei" target="_blank">poze
VARSTA RADU ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adameasca spune:

,neatza!

Dori, nu mai bufnitzam, ca ne-a ajuns oboseala si pe noi dupa atatea luni de bufnitzat. Asta nu inseamna ca eu ma culc devreme. Bantui de nebuna prin casa...

Mai, fi-mea nu vrea sa mai pape. Nu stiu ce sa-i mai fac... Aseara la 10 a papat 50 ml, la 4 dimineata 70, acu la 8 40 de ml. Ce sa-i mai fac? Muci nu mai are s-o deranjeze, gatul nu e rosu, mai tuseste dar nu asa mult ca ieri...

Ileana
poze,poze si iar poze...
Luca (2 octombrie 2003) si Ilinca (29 august 2006)
O poveste fara titlu...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisnemes spune:

'neata


Cristina siDragos (31.01.2004)+Victor(19.09.2006)
Poze
POZE YAHOO
www.totsites.com/tot/victornemes" target="_blank">Album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns putzuruca spune:

Buna dimineata,

Am avut o noapte linistita, Deea a dormit bine si vad ca deocamdata e cumintica. Sper sa repete figura de ieri ca asa de bine a fost...Aseara am cantarit-o si a luat 150g in 4 zile...zic eu ca e super bine. Nici ea nu are mereu pofta e mancare, dar atata timp cat ia in greutate e ok.

LA MULTI ANI sarbatoritilor de azi!!!!!!!!!!!

Daca tot ati pomenit de parcul Tineetului, de abia astept sa vina primavara sa mai creasca piticutii si sa facem o intalneala in gasca mare. Ce ziceti??? N-ar fi frumos???


Putzuruca mamica de Andreea-Iuliana(19.09.2006)

ALBUM DE FAMILIE
www.totsites.com/tot/babydeea" target="_blank">PAGINA DEEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inni spune:

Ileana..nici Amalia nu mai mananca asa mult ca inainte (asa mi se pare mie)...sau cel putin nu cu asa pofta . Pana acum manca cu un zgomot...de i se auzea cum ii trece laptele prin gatlej ..acum e gentila ca o domnisoara. Sau s-o fi saturat de acelasi fel de mancare..mereu, mereu
Eu zic sa nu te impacientezi ca la Ilinca s-ar putea sa fie perioada de convalescenta .


*********************************************

Inni mamica de Ami (29.08.2006)
www.totsites.com/tot/ami" target="_blank"> Amalia si paginutza ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inni spune:

Nicol, in '94 am terminat.

*********************************************

Inni mamica de Ami (29.08.2006)
www.totsites.com/tot/ami" target="_blank"> Amalia si paginutza ei

Mergi la inceput