Mamici de noiembrie - decembrie 2006 (60)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

buna dimineata!
azi am schimbat semnatura, ca am mai crescut o saptamana.
de dormit, am dormit f. prost: mi se infunda nasul, sau ma sufoc, sau ma doare spatele. sper sa recuperez la pranz.
acum m-a apucat harnicia cu calcatul. sper sa obosesc suficient incat sa ma apuce somnul.

36 + cu

Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

chris bafta la serviciu si nu te stresa prea tare.

aelita ce rochite dragute! ai cumva idee de un tipar de botosei? ca as vrea sa-i tricotez lui bebe niste botosei si nu stiu cum se fac.

kokorina unde sunt pozele? ca vreau si eu sa le vad.

36 + cu

Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

ma duc sa mai calc cateva camasi.

36 + cu

Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

M_monique, trebuie sa te loghezi ca sa vezi pozele Kokorinei...
Chris, bafta cu auditul; eu iti spun sincer ca, odata ce am intrat in concediu prenatal, nu m-as mai fi dus la munca nici picata cu ceara...

Oana 35+ cu Denis Cristian
Disney bb


Personality can open doors, but only character can keep them open!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinabr spune:

'Neata!
Mai rezistati la servici?
Noi am trecut de 37 de saptamani si trebuie sa nastem la Bucuresti , adica la 250km...... Vom merge la control sa vedem daca cosmonautul vrea sa se lanseze.....
O matuse imi tot spune ca "rasturnam caruta" mai devreme!!!
Stie cineva "preturile" la cezariana la Elias... Pe PM va rugam...
Va pupam Irina si Matei Cristian

BB 37 sapatamani ( BB Matei Cristian) si baietel de 7 ani si 9 luni (Mihnea)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandra_25 spune:

Buna dimineata...eu tot acasa sunt....deja innebunesc...suna telefoanele intruna....aceasi intrebare..."nu ai nascut?"......nuuuuuu........
Kokorina...am vazut si eu pozele....ai 2 ingerasi...saracutza de tine...nu ai dormit toata noaptea?....
Asiza.......multumesc de compliment...sper sa fiu tot asa pana la capat!
Azi aflu ziua cand ma interneaza si mai merg spre dupamasa la ultimul eco....
Sa aveti o zi superba.....


alexandra 40 fix fix fix cu Mark Andrei
poze
burtik 37 saptamani
primii fulgi
"Una dintre cele mai mari bucurii ale acestei vieti este prietenia si una din bucuriile prieteniei este de a avea cui incredinta o taina."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atudor spune:

Neata burtici si mamici!
Kokorina, superbi harbujei Sa va traiasca
Pompa de san am folosit la inceput si bine am facut, caci mi-a desfundat canalele. Eu am una de la Baby Nova, nu foarte sofisticata, dar eficienta.
Mie una imi este dor de perioada de graviduta, cand toata lumea ma rasfata; acum ce sa spun...ieri am avut un fight cu sotul din cauza de rubedenii; are frate pe sor'sa si pe ma'sa care nu ne slabesc cu vizitele; si eu, acritura din fire, am fost la apogeu ieri, mai aveam nitel si le dadeam afara din casa, n-am schimbat 3 cuvinte, am stat ciufuta, si cand s-a trezit bebe, le-am zis sa iasa din camera ca trebuie sa-i dau sa suga. Sotul s-a ofuscat, vezi doamne, ca de ce am atitudinea asta..si a zbierat la mine; nu vreti sa stiti cum m-am stapanit sa nu plang si sa nu ma cert cu el (avea si copilul in brate). Ce ma fac, fetelor, cum rezolv situatia? N-am chef sa ma cert cu el din cauza rubedeniilor sale insistente si pline de sfaturi mor de nervi ma puteti ajuta cu un sfat?


Ana lui Tiberiu Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

ATUDOR mi se rupe inima cand te aud...in cazuri din astea, eu mai intai urlu (nerecomandat) si dupa ce mai urlu un pic si scap de nervi, ma linistesc si il iau la sentiment. il pun sa se puna in locul meu si ii spun ca eu n am nimic cu rudele lui...(total neadevarat...) dar ar trebui sa si stabileasca prioritatile...sa se gandeasca pe cine ar trebui sa menajeze...imi vine sa l bat cateodata ca trebuie sa i explic eu, ca nu si da seama singur, dar asta e...incearca cu vorba buna daca reusesti sa te calmezi... multi si tinem pumnii

dianocica36s cu david alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

Irinabr eu saptamana trecuta miercuri am fost ultima zi la serviciu. am renuntat sa mai merg din cauza transportului: mergeam cu metroul 2 statii foarte aglomerate si nimemi nu se sinchisea sa-mi dea locul.
altfel la serviciu era ok, ca lucram doar 6 ore si nu ma mai omoram prea tare.

36 + cu

Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

kokorina bebelusii tai sunt niste scumpi.

36 + cu

Nunta noastra

Mergi la inceput