Clipe din trairile sufletelor noastre... (12)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Hai,mey,n-o speria.....
Gabi,ciiine stie cind ajungem noi pe la Tm? Eu am crezut ca Alex e din imprejurimi,de pe linga Buc,dar asaaaaaa.....se schimba aspectili....

Si lasati-ma sa-mi fac si eu ceva de papa,ca patul tot nu l-am facut

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Timisoara e departe... N-am fost niciodata, poate o sa ajung intr-o zi. Si la Oradea la fel. N-am prea fost in vestul tarii, doar la Arad si asta in copilarie. Mi-amintesc de orele interminabile cu masina .

Lucian, Brenda a facut o gluma, eu asa am perceput-o. Mai zi-ne si tu de Vali, cum mai e cu scoala, cum va descurcati...

Am vazut pozele, Claudiu e o dulceata de baiat! Alex, o mama vitrega poate suplini foarte bine mama naturala, daca are suflet bun, la fel si un tata vitreg. Trebuie numai sa fim foarte atenti cand ii alegem, ca n-o facem doar pentru noi, ci si pentru cei mici.

poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Multumesc mult pt aprecieri!
Mai ales in dreptul fiului meu, ca in dreptul meu, ma stiu eu de mos batran si expirat.
Marce, pana va fi fiul meu de varsta insuratorii am sa strang un intreg harem pt el, are multe pretendente.
Fetelor, stop, cu autoinvitatia, ca ma emotionez. Cum sa veniti toate odata la mine?
Brenda de paruieli nu ma tem, nu am mai patit asta, eventual sa nu ma paruiti voi pe mine. Valeu.




Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Brenda, bine ca n-ai facut patul, poti sa tragi un pui de somn dupa papica:)))
Alex, apropo de garderoba veche... problema e ca n-am spatiu de depozitare si am fost nevoita sa-mi fac cadou vechile haine. Noroc ca nu erau foarte multe.


ex- gabibarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Uliuuuuu,e bine cind sintem multi,dar e si rau....
Cind si-o termina sora-mea casa,ma duc si stau la ea o luna.
Haine aruncate mormane pe dulapuri,expozitie de incaltari pe holul de la intrare,inghesuiala de farduri pe etajera de la baie,prospape vraf,de nu mai stim care,al cui este,si tot asa.....

Asa ca acum,am facut eu patul,dar mi-am pus repede niste soia la fiert,pe urma am facut niste ordine,ca ajungea mormanul de haine la tavan,pe urma am intins niste rufe si am bagat altele la spalat,a nu stiu cita masina,am drumul pisicii(pisica sora-mii) sa-si faca nevoile si acum sa vad ce mai urmeaza.Aspiratorul nu-mi arde neam sa-l bag,desi e o mizerie de la 7 persoaneeeeeee........

Mey,chiar,mie mi-e dor de un munte,ce ziceti? O punem de o intilneala?

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rilbuc1 spune:

quote:
Originally posted by alma

Lucian, Brenda a facut o gluma, eu asa am perceput-o. Mai zi-ne si tu de Vali, cum mai e cu scoala, cum va descurcati...




Si eu tot ca gluma am perceput-o, stai linistita.

Vali e cu scoala, cu joaca, cu fetele... Am fost la sedinta cu parintii, mi-a zis invatatoarea ca se descurca bine, nu sunt probleme. Acum invata literele. Si a scris un biletel unei fetite ca o place. Cu scrisul lui, fara intermediari sau ajutoare.

Cred ca o sa-i fac cont pe messenger :))





"Exista femei carora nu le place sa faca sa sufere mai multi barbati in acelasi timp, asa ca prefera sa se dedice unuia singur : acestea sunt femeile fidele."
Alfred Capus


http://community.webshots.com/user/rilbuc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Ril, fa-i neaparat cont pe mess!
Are si fiul meu inca din clasa I, e drept, la inceput tot intra pe contul meu si-mi zapacea tot anturajul, saracii de ei care au ramas din greseala on-line, primeau la smiley-uri si tot felul de invitatii la joc:) Acum isi foloseste doar propriul messenger, nu avem probleme. Cateodata mai si corespondam:)
Brenda, spor la treaba! Si eu voi trage azi cateva ture cu masina de spalat... si fac o supica de zarzavat ca mi-e pofta de mancare fiarta:)
Alex, n-am reusit sa-ti vad pozele. Nu stiu de ce nu merge la mine la serv. site-ul new.photos.yahoo, nu pot sa vad nici propriile mele poze...
am sa incerc de acasa.


ex- gabibarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Gabi, sa inteleg ca nici YM? Am incercat sa te contactez acolo.

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Gabi, nu imi fac probleme pt perioada de "dupa". Bebelina sa fie sanatoasa in rest...gasesc eu cu cine sa o las k sa "fur" ceva timp si pt mine.
Alex...bueiiii! Fata mea o sa fie cea mai frumoasa, cea mai desteapta, cea mai ...cea mai ... nu-i normal? Ai dreptate...pina creste fii-tu', se schimba mentalitatile ...si obiceiurile etc. O invat pe fii-mea sa ii invirta pe degete pe baieti

In alta ordine de idei..am niste nervi... mama-mama! Imi sare tzandara din orice.

Marce 26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Marce,gata cumparaturile?
Nu mai fii nervoso,ca nici asta nu trebuie....

Alex,imi place semnatura ta.Mult! Cine a scris rindurile astea?

Gata,ma retrag pina diseara,ca am treaba.Trebuie sa incep sa cos paietele la body-ul dianei,ca mai avem un pic pina la spectacol....hmmmmm.....cind ma gindesc ce munca osa fie.....
Pe urma am intilnire cu profa,sau nu,cu proful,ba cu profa,nici eu nu mai stiu,dar oricare ar fi,o sa-i zic vreo doua....Alma stieeee!

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput