Oligospermie(26)- putini da'(ne)buni!

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Dragii mei oligospermisti va multumesc din suflet....se pare ca trebe sa'l pupacesc pe greuceanu ca a avut gura aurita
greule iata ca iti urez si io ceva..vede'o'as pe nevastata as ca minena!!!vezi ca si io am gura aurita
de baut mai ai rabdare ca dau la botez
irlandezooo ti'am mai spus..capuu sus si inaintee..vei reusi pana la urma..
danyalo,nusy

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greuceanu spune:

Conform traditiei trebuie sa ne spui povestea.
Cine reuseste, povesteste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Voi ce Panaxginseng luati? Am vazut ca e simplu si cu Gingo Biloba. Eu ii dau simplu sotului dar ma gandesc ca ar tb din celalalt.
Lianoooo ureaza-mi si mie. Vreau sa ma vad si eu ca tine Ai un PM.

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Ce se mai aude despre oligospermistii nostri ? Si-a mai revenit careva in urma tratamentelor ?

Noi 2 singurei
http://tt.lilypie.com/Nn410.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

greule povestea mea e siumpla..am fost la unguri..pregatita pentru FIV..am inceput stimularea dar se pare ca organismul meu a dat rateuri..nu am produs foliculi multi asa ca dc a hotarat sa nu mai fac FIV ci doar o simpla IA..asta a fost..dupa 14 zile de la IA am aflat ca am reusiit..acum stau in pat pentru ca nu sunt asa bine..dar eu sper,,asa ca merg inaintee asa cum am spus mereu

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Liana30 , eu sunt la alte belele pe aici.Ceea ce nu inseamna ca pe cateva fete nu le-am retinut de cand tot bantui pe DC. Tot ce vreau sa-ti spun, chiar daca nu ne cunoastem este ca si inima mea se bucura pentru tine! Sa dea DD sa ai un drum usho ushor si BB-le sa-ti umple sufletul de bucurie, dar mai ales sa fie sanatos si voinic.Bravo voua fete curajoase!
Irlandeza,te . Va tin pumnii la toate si va multumesc ca sunteti aici si ne deschideti si noua capul si ne dati curaj.Daca va stiam de acum 2-3 ani....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Lucialu, mersi pt. pupic, si desi nu cred ca ne-am mai intalnit pe DC, iti trimit si eu . Poate ne spui si tu problemele tale.......?

Noi 2 singurei
http://tt.lilypie.com/Nn410.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

lucialu multumesc..nici acum nu e timpu pierdut.."Nimic nu'i imposibil!!!"te asteptam cu belele tale poaate te putem ajuta..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galuscuta spune:

Liana - scuza-ma dar la voi care a fost problema? sigur e scris pe undeva dar nu i-mi amintesc sa fi citit...
Noi am incercat tot pt. da' nik' nu mishca ...hormonale,naturale , acupunctura...iar la ICSI ajungem incep sa ma lase nervii....

galuscuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Galuscuta, dar nu cumva are sotul tau varicocel? Ca asa ne-au spus si noua ca fara ICSI, n-avem sanse. Si al meu sot s-a dus in Ro. de si-a cautat testicolele si atunci i-au gasit. Se poate si prin palpare si printr-un fel de eco special, nu stiu exact.
Si varicocelul se opereaza si aveti mai multe sanse. Vezi Titelu.

Noi 2 singurei
http://tt.lilypie.com/Nn410.png

Mergi la inceput