Oligospermie(26)- putini da'(ne)buni!

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns greuceanu spune:

M-am lamurit.Felicitari Olteanco.Dreak de olteanca.
Primiti cu prezisu`?
Iata ca lista invingatorilor se imbogateste.Bravo luptatorilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

fetelor si..domnilor!!
Vin cu vesti de la Liana(pe ea am legat-o de pat)..In primul rand-tre' sa va transmit si multumiri tuturor pt. urari!!
Am mers azi cu ea la Dr. si i s-a spus ca totul pare a fi OK.Inca nu se vede BBicu"/cii..dar parca a fi ceva acolo..care ar putea fi BB.Joi trebuie sa refaca Bhcg-ul,iar pana atunci trebuie sa stea in pat si sa-si ia constiincioasa pastilutzele!
Deci,daca o vede cineva pe Messenger sau Forum-va rog din suflet sa o trimiteti de urgentza la pat si..sa-i mai dati si vreo doo!!Va multumesc!


Nunta noastra de vis



Viata fara dragoste..isi pierde sensul..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Salutare lume
Am revenit inapoi la voi. Din pacate am pierdut si sarcina asta. Ne intoarcem de unde am plecat, operatie de varicocel pt. sot ( si tratament naturist), si probabil operatie pt. mine, pt. uter in forma de inima( daca o sa am curajul).

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iazminn spune:

Vai, Irlandeza! Nu se poate. Imi pare asa rau! Curaj si forta sa depasesti momentul.Te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Iazminn, mersi frumos

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Zozela, asa o sa facem,stai fara grija! Ba venim si cu la ea daca nu asculta!

Irlandeza,imi pare tare rau.Trebuie musai sa iti faci curaj si sa rezolvi problema cu uterul.Caci,totusi,de ramas gravi, ramai- si asta e foarte bine...insa daca nu poti tine sarcina, e clar ca trebuie intervenit pe partea asta.Bafta multa!

Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Am vorbit acum cu un gine din Ro. ( o cunostinta), si a zis ca sub nici o forma sa nu fac operatie , ca e destul de riscant, si ca nu neaparat din cauza asta am pierdut. Si chiar daca fac operatie , sansele sa pierd o noua sarcina sau sa o duc la bun sfarsit sunt egale. Deci, fara operatie. Mai bine , ca-miera frica si nu prea as fi vrut sa o fac.


Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Asa Nusy,asa!!

Nunta noastra de vis



Viata fara dragoste..isi pierde sensul..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

quote:
Originally posted by titelu
...prea multe spermograme afecteaza spermatogeneza.

http://community.webshots.com/user/titelu100



Cum adica?

Si panaxginsengul se gaseste la plafar sau la farmacie?

Pupici
Angelique
noi 2, poze, povestea nuntii, luni de miere...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia77 spune:

Am luat eu de la farmacie alopata din Bucuresti .Cred ca d ela Dona Incearca la mai multe.Eu am luat saptamana trecuta.pupici

Mergi la inceput