Oligospermie(26)- putini da'(ne)buni!

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns inuta12 spune:

La Multi Ani !! si sarbatori fericite in continuare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns titelu spune:

Va dorim un An Nou foarte fericit,confirmam faptul ca un nou samburic este pe drum.

http://community.webshots.com/user/titelu100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns barbye spune:

Salutare, titelule ce mult ma bucur pentru tine. Cred ca la analizele pe care le-ai facut pana acum ti-au dat numai rezultate eronate .Parca te vad cu o echipa de Fotbaal....Felicitari! Felicitari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luli spune:

Buna seara dragii mei prieteni!!!!
Nu am mai intrat de foarte mult timp pe aici… de foarte multe ori m-au “mancat” palmele sa intru insa nu am intrat… am vrut sa inchei un capitol dureros din viata mea…si sa vin cu vesti mai bune dar nu a fost sa fie… si totusi…mi-e dor de voi… mai ales in prag de an nou…in prag de sarbatoare…
… atat de inimosi … atat de… MARI sunteti…
Liano – fata frumoasa… nu m-ai uitat… sa stii ca si eu m-am gandit de foarte multe ori la tine…
TITELU – esti MARET si tu si MATZA ta!!! Ce fericiti trebuie sa fiti… mi-au dat lacrimile de bucurie…
Barbye - fata frumoasa – sus fruntea - bucuria poate ne asteapta dupa colt sa o descoperim… trebuie doar sa o cautam…
…eu inca o mai caut..
Va doresc TUTUROR un AN NOU BUN cu implinirea TUTUROR VISELOR (si mai ales acelea care acum par irealizabile ) si fie Doamne ca 2007 sa ne aduca tuturor ceea ce 2006 si ceilalti ani trecuti au uitat sa aduca!!!!!!!!!
Sa aveti parte de caldura sufleteasca si curaj cat sa mutati muntii din loc!!!
… si multa sanatate si fericire!!!!!!!!!!

LA MULTI ANI!!!

Behind every love is a great story

Luli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greuceanu spune:

Titetu, felicitari din nou. Vad ca nu te mai poti opri.Se pare ca ati ajuns la Culmea Oligospermiei si anume ca pe viitor sa fiti nevoiti sa folositi metode de contraceptie.
La multi ani tuturor!
La mai multi.
Un an mai bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

titelu ...echipa de fotbal!! ....Din tot sufletul inca o data mii de felicitari!
La multi ani! dragii si dragele mele... 2007 sa va aduca ceea ce va doriti mai mult si mai mult!
Sa fiti sanatosi si sa va iubiti! restul cu voia Domnului sau a medicilor...!
Un an nou plin de impliniri pe toate fronturile va doresc!

dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Va doresc si eu un an nou fericit si cel putin cate un de caciula la anu'
Fruntea sus ca vin cat de curand!

TITELU felicitari si eu mai vreau un baiat ,dar deocamdata husbandu' care sta acasa cu Diana de la trei luni ( nu sta locului o secunda gagica ) e crizat rau numai cand aude ce planuri am Sa se mai cuminteasca Diana,poate uita ce l-ar astepta din nou

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> 2 ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3 ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> 4



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iazminn spune:

LA MULTI ANI tuturor oligospermistilor,iar Noul An sa dea D-zeu sa ne daruiasca ceea ce ne dorim cel mai mult pe lume-un copilas.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns garro spune:

Buna la toata lumea.Sper sa auzim numai vesti bune anul acesta.Va pupa GARRO.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arany spune:

Buna si La multi ani, iar in Noul An sa vi se implineasca tot ceea ce va doriti si mai cu seama, dorinta arzatore care ne-a facut sa ne "intalnim" cu totii aici.
Va urmaresc de mult si am vrut sa intru doar atunci cand asi fi putut sa va dau vestea cea mare. Dar fiind ca ea intarzie sa vina, am decis sa va spun si ceea ce incerc eu.
Merg la acupunctura si am luat ce a recomandat si titel: panaxginseng pastile, dar ultima data al luat fiole, (cred ca sunt mai concentrate si sper mai bune, si daca se poate sa se tina ceva timp sub limba inaite de a inghiti) precum si extract din muguri de stejar.
Eu si bineinteles sotia, speram ca intr-o zi sa fim la fel de fericiti precum titel si ceilalti care au reusit. Suntem in continure cu capul sus, si avem ceva ani de cand incercam mai multe variantele. Titel, o intrebare: cati gigei ai avut la inceput?

Mergi la inceput