LMA - Bebelusi de noiembrie-decembrie 2005 (97)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mara95 spune:

Salut!

Am vrut sa va arat o fetita cu codite.
http://pg.photos.yahoo.com/ph/bitica98_2/detail?.dir=7037re2&.dnm=3d05re2.jpg&.src=ph
DE citit , va citesc cand pot , ca timpul e limitat.
Va pupam cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara95 spune:

felicia, si Flavia la soacra-mea mananca tot , de ne crucim, iar daca suntem noi acasa face greva foamei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joy04 spune:

MARA si vladutu are asa costumas, mor de dragul lui cand il imbrac in galben.
plus ca-mi place asta in special.
frumoasa fetita cu codite.....

NOKI si eu stiu cladirea, abia astept raspunsuri ca-s curioasa si eu...

joy si Vlad Andrei 01.12.2005
ardeiasul meu umplut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayssy spune:

Salut fetele

Multumim mult de urarile de LMA. Sunteti niste dragutze.
I-am taiat motzul ieri, a fost super misto. Toata lumea s-a distrat(vreo 35 persoane), pun poze mai tarziu cand ma lasa teroristul.
Revin cu mesaj mai tarziu, acum ma duc la super tero sau cum ii spunem mai nou "neutrino"
Va pup


Alina si bb Dragos (11 noiembrie 2005)
Dragos
Varsta Dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara95 spune:

Noki, si flavia mananca la fel de greu.
dordia, superb baietel ai!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara95 spune:

Joy,, de fapt sunt 2 costume desperecheate, ca pantalonii afernti i-a murdarit, iar partea de sus a pantalonilor din poza i-a ramas mica.Inclusiv bluza din poza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Angi75 spune:

Salut!

Reply, cel mai mult mi-a placut la programul tau ca fetitza ta sta 3h afara. Este extraordinar si deja am procese de constiinta ca al meu sta in medie 1h, 1h si juma. Il scoate femeia numai, si e adevarat ca daca e frumos sta si 3 h, altfel, numai 1. Eu nu mai pot sa-l scot cand vin de la job. Of, ce vinovata ma simt.
Mai este cineva care scoate copilul afara numai 1h?
Ina, m-au amuzat replicile bunicii si ale soacrei, si eu primesc de-astea cu duiumul. Unele ma distreaza, altele ma oftica. Cert este ca nu rectionez pe loc, abia dupa un timp..........
Cat despre noi, Stephan merge singurel, face cativa pasi-5-6, fara ajutor,isi imbogateseste vocabularul, face baloane cu saliva si mai nou, bea lapte de capra. Mai multi doctori mi-au zis ca este cel mai apropiat de laptele de mama. Mai bun decat cel de vaca. Sper sa ne tina buzunarele.

Nu stiu cand mai scriu, computerul de acasa este virusat.
Poate revin cu poze de la Halloween.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Mara da ce frumoasa fetitza cu codite ai!!! Sa-ti traiasca si sa fie sanatoasa!

Diana mamica de Stefan-Cristian
14.11.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

nu mai pot de nerabdare sa mearga si bulina, vorba feliciei, cred ca e foarte misto sa te trezesti cu el in spatele tau, in picioare, lipa-lipa, hi,hi. inca nu se desprinde deloc, nici 2 pasi. bona zice ca a facut un pas singur, dar nu cred nimik pana nu vad

dar a facut alte progrese, sa ma laud: a zis primul cuvant din 2 silabe, care nu este apelativ familial: burea, care inseamna curea (de la hamul scaunului), isi potriveste constient unele jucarii mai mari, le lipeste de peretele tarcului, ca sa se poata urca pe ele, sa scoata nasul mai mult din tarc, pune in palma intinsa orice jucarie, dk i-o ceri si intinzi mana, dupa cum spuneam. In schimb, nu vrea sa se opreasca sau sa se intoarca dk ii zic: Nu, nichita, n-ai voie! La ta-su se mai opreste...ca si pisica de altfel, dk ii zic sa plece ma ignora, pe el il asculta...cred ca am nevoie de o voce mai groasa ca sa am si io autoritate.

ce-o face madutza, n-a mai zis nimic in ultimul timp

mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita
"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Raspund pe masura ce citesc.

Restanta: Tania m-ai atins tu cu aluzia la inginerii de pe forum, dar sa stii ca mi-a venit o idee cum sa-i legam: sa folosim hamul. Vreau sa o prind pe Nati cu hamul si hamul sa-l prind de scaun astfel incat sa-i ofer libertatea de a se ridica in picioare in scaun, dar totusi sa nu se poata arunca de sus. Din pacate hamul meu e dat cu imprumut de ceva vreme (bine, nici pers resp nu l-a folosit), dar vreau sa fac rost de el inapoi cat mai repede si sa vad cum fac o legare.

Feli am termometru Chicco, dar e de pe vremuri, de acum 5 ani, de la Silvia.

maria si madau felicitari pt primii pasi!

Aoleu Ripley ce de bunatati pe acolo !
Mi se incarca si mie greu pozele...
Dar ce mare s-a facut Ana!!! Arata mai matura decat Natilina probabil pt ca are parut mai lung/mult. E super draguta! A, da, si e mai inalta.

ionikka bine ai revenit!

Dordia salvat retete!

Programul lui Nati nu cred ca mai are rost sa-l scriu, deja ati scris voi destule. Ma interesa si pe mine ora de culcare, a Nataliei e 22 dar as culca-o mai devreme.

Ripley de acord cu lipsa cereale bibe seara.

----------
Zilele astea vreau sa-i introduc si eu laptele praf Nataliei , asta ca prim pas de intarcare. Ma doare sufletul sa fac chestia asta, nici nu stiti ce tare dar pe de alta parte oricum ma intorc la servici din februarie si nu vreau in nici un caz sa o alaptez cand merg la servici. Si daca tot ar tb intarcata pt februarie mai bine o intarc din decembrie si prindem si noi un Revelion in independenta, ca ala de anul trecut l-am petrecut alaptand...

Vreau sa o trec pe Nestle Junior. Din punctul meu de vedere aveam 2 optiuni: Nestle Junior si Parmalat Prima crestere - pt ca celelalte au adaos de cereale si fructe /arome cu care eu nu sunt de acord.

Incerc cu Nestle Junior, daca nu merge ii dau Parmalat. (chiar, Noki, merge tinuta cutia inceputa la frigider)

Revin.

Mergi la inceput