nice to meet you!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura _Oprescu spune:

Salutare tuturor...
eu sunt ,mama lui Rares si sotia lui Adi ....incercam sa mai facem si pe Patrick sau pe Lea...
Rares un pui de om vanjos (face mintenas pe 27 august, 4 ani) ... care nu tace deloc...copil de filoloaga ,deh,doritor de fratior ca sa fie ca ceilalti copii..Adi - un sot cum rareori gasesti...bun de pus la rana, sexy , jumatatea pe care mi-am dorit-o dintotdeauna...primul si ultimul...si eu..ma invart pe aici si povestesc cu voi...si tare ma bucur!...in viata mea nu am crezut in chestiile astea online..si acum..iata-ma-s viciata pe viata!
pupici la toti...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura _Oprescu spune:

am uitat sa va zic ca noi ne invartim in jurul varstei de treizeci ...habar nu am daca conteaza ...dar ca sa fiu in ton cu lumea...
desi, daca stau bine sa ma gandesc eu nu am decat 18 ani si restul experienta....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jule spune:

Hop si eu, cu trupa mea

Irina-9 ani, (d.n.2.8.1994)
Victor( Viki)-15 ani, (d.n.7.7.1988)
eu-Julia- 35 ani (d.n 12.02.1968)
Dieter , 57 ani (d.n.1.5.1946)
Animale? nu mersi, nu ca n-ar fi loc, dar nu avem timp de ele.Irina cu cititul, pictatul si prietenele, Viki-cu fetele, muzica si computerul, eu? sotul cu computerul
si eu? cu serviciul , si nu in ultimul rand cu .
Na astia suntem noi,
va pe toti,
Jule

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sylvie spune:

Salut mamicilor cu copii mari si frumosi!

Noi suntem:
Iri (Irina) de 4 ani si 4 luni, guraliva si haioasa, grupa mijlocie si destul de cuminte la gradi, zmeu acasa cu mami si tati, inebunita dupa balaceala si mersul pe role, supranumita Duracell precum bateriile deoarcece se incarca repede (doarme putin) si rezista mult
Mami Silvia si Tati Radu, relativ "batranei" (38 si 39) si cam prea ocupati
Catelul Alma bleg de bun si rabdator la smotoceli

Ne bucuram de cunostinta si speram sa auzim numai de bine de la voi si piticii vostri!

Cu drag

Silvia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilitim spune:

Salutare
Eu sunt Andrei, la toamnă merg în clasa a II-a. Mama Liliana are 33 de ani iar tata Dorel împlinește mâine 42 de ani și nu știu ce cadou să-i fac. Noi locuim cu mamaia Flori,din păcate tataia Victor a plecat dintre noi acum doi ani. Dar să vă spun și lucruri mai vesele cum ar fi că tot din familia noastră face parte și câinele Ricky pe care eu îl strig "stuped dog" pentru că tot timpul vrea să mă muște.
Sunt dependent de calculator și de desene animate și mă supăr rău pe mami când nu mă lasă la chestiile mele preferate.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria m m spune:

dragele mele, ma alatur si eu voua:

Eu(mama):maria (36 ani)

tata-Mircea poreclit Mike(38 ani)

fata mica-Paula(6 luni)

fata mare-Miruna(12 ani)

catelusa-Tessa(6 luni)

miru&nana=>fetele mele frumoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria m m spune:

fain subiect!!!!asa ne putem cunoaste mai bine reciproc.

miru&nana=>fetele mele frumoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Idora spune:

Eu sunt Lucian, un baiat frumos de 12 ani (anul asta 13), iubitor de muzica hip-hop si de calculatoare, mama 36 si Kent 40.
Incantati de cunostinta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tora97 spune:

Iata ne si pe noi doua... Mami, ce se inderapta vertiginos spre 36 (n. 18.10.68), frumoasa, tinara si inebunita dupa mindretea ei de fata, Silvia Teodora sau pe scurt Thea (n.22.09.97) un zgimboi de fata, isteata, frumoasa, adorabila, cuminte, etc...

Si sa ne ajute Dumnezeu sa ne fie puii sanatosi..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria m m spune:

unde ati disparut????

miru&nana=>fetele mele frumoase

Mergi la inceput