nice to meet you!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lilach spune:

Noi sintem 5.
Cred ca voi incepe de la mic la mare:
Laura 26.09 2001 este junioara familiei de care sintem f. mindri si cum spune Andrei este un fucs tare tare fain.
Andrei-Michael 25.11.1991 la toamna trece in clasa VII intr-o clasa performanta unde are posibilitatea de a termina liceul in clasa XI.
Alexandra-Diana[noi o alintam Andra,Laura o alinta Ada iar la scoala Sandra] la toamna trece in clasa X si vine tot greul peste ea de acum incolo, incep examenele de bacalaureat si peste doar trei ani daca nu se gindeste sa plece sa invete in alta parte va incepe armata
Lucian este sotul meu si ne-am casatorit in Romania, este arhitect si a terminat in Bucuresti.
Isabella mamica si sotie f. fericita


Ma bucur ca v-am gasit.

ella& laura,andrei,andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

quote:
Originally posted by lilach
Alexandra-Diana[noi o alintam Andra,Laura o alinta Ada iar la scoala Sandra] la toamna trece in clasa X si vine tot greul peste ea de acum incolo, incep examenele de bacalaureat si peste doar trei ani daca nu se gindeste sa plece sa invete in alta parte va incepe armata



????????? la voi fetele sunt obligate sa faca armata?
Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilach spune:

Da, din pacate si fetele fac armata imediat dupa ce termina liceul. Armata fac timp de 2 ani.Baietii fac 3 ani.

ella& laura,andrei,andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sumisa spune:

Noi suntem 8
- mama Misu adeca eu 30 ani
-tata Susu indragostit de calculator si mai tot timpul la servici
- Daria Ioana 4 ani si 4 luni, mica mea printesa, desteapta si frumoasa (bineanteles)vorbeste enorm de mult stie totul mai bine decat mami, rasfatata din cale afara, incapatanata, prietenoasa si darnica cu copii
- Andrei Alexandru 3luni jumate, jucaria familiei
-catelusa Pokly , botezata asa de Daria, are un an jumate , e neagra ca noaptea , neastamparata si cel mai neascultator personaj din casa
-3 broaste testoase Alma Gino si Gaga
Astia suntem noi, o familie galagioasa, zapacita si vesela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

Servus Crina, servus mamicilor,
Sa va traiasca dragii copilasi, sa va bucurati multi ani de ei. Noi suntem Gabriela (38 de ani) pasionata de fotografie, barbateii Vlad (11 ani) redactor la ziar, pasionat de calculatoare si trenulete si David (9 ani) pasionat de pictura si constructii si tati nostru Mihai zis si "tatami" (29 de ani) pasionat de calculatoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns descintec spune:

quote:
Originally posted by craciunitza

Servus Crina, servus mamicilor,
Sa va traiasca dragii copilasi, sa va bucurati multi ani de ei. Noi suntem Gabriela (38 de ani) pasionata de fotografie............... si tati nostru Mihai zis si "tatami" (29 de ani) pasionat de calculatoare.




tatami, 29 de ani?? Nu e nici un fel de eroare? Bravo, meseriasho!

D.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

Hm, nu e nici o eroare. Chiar azi e ziua lui, implineste 29 de ani. Si suntem impreuna de 5 ani. Si uneori am impresia ca eu sunt copilul casei, nu ei trei. Si da, bravo, dar pentru ce? Mama mi-a zis la nunta o vorba: "Daca ti-as fi spus, cand erai in cls. a 12-a, ca barbatul vietii tale este in cls. a 2-a... ce-ai fi raspuns?".
Nu stiu. Asa a fost sa fie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karla spune:

Buna tuturor,
Noi suntem:
Maximilian (aproape 4 ani): sper ca nu va suparati ca inca nu i-am implinit!!
Mama (33 ani): inginer
Tata (47 ani): cercetator.
Maxim incepe din toamna gradinita si pentru ca de curand l-am dus cateva zile acolo pentru acomodare ma intreaba mereu cand incepe odata..
Eu ce pot spune despre el: fotbal, calculator, gandaci, paianjeni, masinute si f.f. multa apa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ani35 spune:

Buna!!!Noi suntem 4:Ani,mama,35 Laura,tauras,10 Marta,pestisor,4 si tati Viorel alt tauras(mai mare!!!)41.Cam astia!Animale nu avem,dar nu-i nimic,au vecinii pisici si sar gardul nostru tot timpul(vin in vizita!!!)ne bucuram de cunostinta si pentru toti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaR spune:


Hello, everibody.

Eu sunt mamica de Patric, 4 ani si cateva zile, dragut, smecher si doritor de fratior, si de tatic Cristinel foarte ocupat si cu necesitati de alintare.

Un alt bebelas poate, poate... desi e in mintea amandurora dar ne tot ferim de inevitabil.

Va pupam si ... nice to meet you!
DanaR

Mergi la inceput