Bucurii de sept - oct 2006 (5)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gripo spune:

Eu prima: neatza!

Desi fi-miu a dormit azi noapte, eu nu, ca peste zi ma puse nu stiu cine si am baut un pahar de cola, si gata somnu meu! dar fetelor, declar deschis sezonul de , ca la mine a durat mai mult din cauza tratamentului, si sincer fetelor, da' bine mai e!

Katia, saru'mana, scrie si tu mai des, ca ne e dor de tine!

Eu noaptea nu-l mai pun pe fi-miu sa ragaie, ca vomita, dar asa ramane tot in el, o fi bine? mai face cineva ca mine?

Editez, ca de atata fericire am ajuns si mama denaturata:

LA MULTI ANI INGERASILOR CARE FAC AZI 2LUNI! SA VA DEA DOMNUL NUMAI FERICIRE, SANATATE SI O VIATA LUNGA SI PLINA DE IUBIRE! PUIUL MAMII, TE IUBESC MAI MULT DECAT POT SPUNE CUVINTELE, TU ESTI CEA MAI MARE REALIZARE A MEA!
Distractie placuta celor care isi boteaza azi puiutzii! SA VA TRAIASCA CRESTINII!
DORI, mami lui RADU ANDREI 11 septembrie 2006

www.totsites.com/tot/raduandrei" target="_blank">poze
VARSTA RADU ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adameasca spune:

'neatza si de la noi!

sarbatoritilor de azi!

Fi-mea iar a bagat 12 ore de somn, eu cred ca asta-i ritmul ei la somn, noaptea 12 ore ziua mai nimic... Dar acu-i treaza, dc s-a culcat aseara la 7 jumate.

Ileana
poze,poze si iar poze...
Luca (2 octombrie 2003) si Ilinca (29 august 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chantal spune:

Anangel Lexi, Osna, Inni, Gety, Gripo,, va multumesc din suflet pentru compasiunea voastra si cuvintele frumoase.
Va doresc ca DD sa va dea sanatate si numai fericire alaturi de puiutii vostri!
Va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

La multi ani Eric, Ioana, Radu Andrei, Dragos Andrei, Erik!

Gripo, nici eu nu-l ragai noaptea. Mi-e frica sa nu se trezeasca sau sa vrea in brate.

Ast' noapte m-am culcat la 2, deh, Iustin dormise la pranz 4 ore si n-avea chef de somn.
Au urmat treziri din ora in ora pana la 7. ...asa incat dorm pe mine. Am baut o cafelutza si sper sa ma mai trezesc.

Week. placut!

Carmen, Teodor (6.09.2006) si Iustin(5.06.2004)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gripo spune:

CHANTAL, chiar acum am terminat de citit la "durerea unei..." si am lacrimi in ochi, ca de fiecare data. Eu as mai intra sa va mai scriu si pe-acolo, dar mi-e teama ca fericirea mea sa nu va mareasca durerea, si kiar nu vreau asta. Doamne, cata durere e in sufletele voastre!, dar, asa cum zicea cineva de la topicul cu " durerea...", ati facut primul pas ca ziceti ce simtiti. Spuneti intr-una, kiar daca aveti senzatia ca nu va asculta nimeni (de fapt multi nici nu stiu ce sa spuna in fata unor asemenea tragedii).

DORI, mami lui RADU ANDREI 11 septembrie 2006

www.totsites.com/tot/raduandrei" target="_blank">poze
VARSTA RADU ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns putzuruca spune:

Neatza si de la noi,

Am senzatia uneori ca fata mea face misto de mine. Pai...nenica...s-a trezit de la ora 5 si a facut scanadal de ne-a pierit tot somnul, apoi dupa o juma de ora s-a culcat si doarme si acum. Doar pe la 8 a marait ca vrea de papa si a manacat cu ochii inchisi. Ziua ma fenteaza rau de tot ca nu mai pot sa dorm nici o ora si uite asa... o sa ajung sa traiesc fara sa dorm. Poate patesc ca in povestea cu magarul... cand ma obisnuiesc sa nu mai dorm deloc dau coltul.

LA MULTI ANI! pentru toti bebelusii care implinesc azi doua luni. Va doresc o viata frumoasa si mult noroc.

Ralu, cred ca pe site-ul ala putem face paginute si sotilor, ca doar ei raman copii toata viata.

Katia, multumim pentru felicitari.

Putzuruca mamica de Andreea-Iuliana(19.09.2006)

poze cu dragoste
www.totsites.com/tot/babydeea" target="_blank">pagina Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns putzuruca spune:

Cata, Carmen si Ralu, multumim pentru mesajele din guesbook.

Gripo, sa-ti fie de bine.

Putzuruca mamica de Andreea-Iuliana(19.09.2006)

poze cu dragoste
www.totsites.com/tot/babydeea" target="_blank">pagina Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiSol spune:

Eric Ioana Radu-Andrei Dragos-Andrei Erik

Buna dimineata si de la noi!

Chantal pt. Alexandra Sonia

Fetelor eu am uitat sa ii dau ieri picaturile de vigantol . Am inteles ca nu trebuie sa uit nici macar o zi.... Ce se intampla acum????

_

Cami de Luca Ionut (25.09.2006)
Pozici cu burticutza
Album Luca Ionut

Cresc intre-o zi cat altii intr-un an...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Bine v-am gasit la Bucurii! Nu am apucat sa scriu aici, ca nu mai am timp de nimic de cand sunt cu amandoi copiii bolnaviori acasa. Nu l-am mai dus pe Tudor la gradi, ca i s-a agravat viroza, a facut febra si a tinut vreo 3 zile, inca e sub tratament. Ioanei i-am dat homeopate la care vad ca raspunde foarte bine.
Nu imi vine sa cred ca au trecut 2 luni. la multi ani iubitei mele ioana si celorlati sarbatoriti de azi Eric, Radu Andrei, Dragos Andrei, Erik!
Vad ca vorbit de frati mai mari derajati de plangacioase. ieri Tudor se uita la desene, iar sora-sa a inceput sa planga. Imi zice Tudor foarte suparat ca nu mai intelege nimic " mami sa o bagi inapoi in burtica pe surioara!"
camisol, si eu am uitt sa-i dau ieri Vigantol, dar nu ma agit, ca nu se intampla nimic.
Ralukuza, ce tonica esti!

Poze
Poze Ioana
Poze Tudor 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns putzuruca spune:

Cami, nu-ti face probleme, nu se intampla nimic daca uiti sa-i dai o zi picaturile. Important este sa i le dai. Incearca sa-ti creezi un reflex, sa-i dai vigantolul dimineata la aceiasi ora sau cum crezi tu ca iti este mai bine. Eu il dau o data cu bonnisanul dimineata si asa nu mai uit. pup.

Putzuruca mamica de Andreea-Iuliana(19.09.2006)

poze cu dragoste
www.totsites.com/tot/babydeea" target="_blank">pagina Andreea

Mergi la inceput