Mamici de noiembrie - decembrie 2006 (56)

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

bulisor concediu postnatal este practic concediu medical dat de doctorita de familie. se depune la contabilitate la firma, cat despre indemnizatie se face o cerere tot la contabilitate, desi ar trebui sa se sesizeze singuri si sa iti dea banii fara cerere. Dar pentru orice eventualitate fa si tu o chestie gen " Conform art. pct. din contractul colectiv..... va solicit acordarea unui salariu de baza ce trebuie acordat la nasterea unui copil...." Ceva de genul asta.

Laura si bebe strumf 39+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

Kiss suntem multe de pe forum din Iasi care am facut aceste cursuri, eu una am fost chair multumita. De costat...1.200.000 - 6 sedinte, sau 250.000 sedinta, daca nu vrei sa mergi la toate 6. Cat despre nr de tel.... maine, daca nu uit, il aduc, pentru ca nu il am decat acasa.

Laura si bebe strumf 39+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulisor spune:

Cristina am citit si faza cu indusul, asa ca te inteleg, dar totusi...nu stresa copilu...Bulisor 32+ Mara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Incerc sa deschid capitol nou in timp util...

Oana 33+ cu Denis Cristian
Disney bb


Personality can open doors, but only character can keep them open!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandra_25 spune:

Gabitza.....nu eu...sa-mi fie rusine...eu inginer in confectii........ci mama mea...a cumparat material si ieri a cusut-o...ei nu i-a placut cea veche care o avea cosuletul....

alexandra 38 + cu Mark Andrei
poze
burtik 37 saptamani
primii fulgi
"Una dintre cele mai mari bucurii ale acestei vieti este prietenia si una din bucuriile prieteniei este de a avea cui incredinta o taina."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_n-d_06 spune:

CAPITOL INCHIS

VA ASTEPT CU DRAG LA CAP. URMATOR

Mergi la inceput