Piticodromul festiv de sept-oct 2005 (149)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns valen spune:

ei, am ajuns pe a2a pagina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina M spune:

quote:
Originally posted by Gina M

Valen,prin mesajul precedent am punctat nevoia de imbarbatare si am facut apel la voi pentru acel grup deoarece ,m-am gandit ca : gravidutze fiind la randul vostru,ati putea fi in mai buna masura sa le fiti un micut sprijin prin tot ceea ce trec acum in aceasta perioada.
Dar,ca sa imbarbatezi pe cineva tu insati trebuie sa fii puternic si,fiecare da ce are.
Ca ai ales sa pleci la celalalt grup desi te incadrezi acolo, nu cred ca se supara nimeni.
Probleme de acest gen insa, pot aparea si aici - atunci ce ai sa faci?!Astepti sa se deschida o alta odisee fara probleme?!Ce bine si frumos ar fi!!!
Personal, mie imi pare rau ca ai plecat dar, asta este.Imoprtant este ca totul sa fie bine cu tine si bebica din burtica.
Va doresc la toate, multa sanatate si toate cele bune.
Va

POZE



Mesajul meu de mai sus, este scris cu intentii bune si fara gram de rautate.
Este parte din felul in care eu vad lucrurile.
Cum fiecare din noi, le vedem prin prisme diferite in mod diferit,nu este de mirare sa vad ca am fost inteleasa gresit.

Daca in viata trebuie sa merg la un moment dat pe un anumit drum si acolo la tot pasul langa mine intalnesc probleme,asta nu inseamna ca: trebuie sa ma opresc si sa o iau pe o cale laturalnica.Tot acolo "poate" ajunge si aceasta dar, probleme sunt peste tot.(Aceasta am vrut sa subliniez in ultimul mesaj, prin cele spuse.)
Nu trebuie sa ma las afectata si sub nici o forma doborata de acestea.
Sunt persoana care ea lucrurile asa cum vin.Le intampin,accept relitatea,le rezolv si merg mai departe spre tinta propusa.
La aceasta incerc sa incurajez,nici de cum sa daram.
In ochii mei sunteti toate scumpe si doresc tot ceea ce poate fi mai bun, fiecareia in parte.
Fiecare avem insa vointa libera si fiecare sa faca, asa cum crede ca este mai bine.
Cu acest subiect , ma opresc aici si sper ca, m-am facut inteleasa.
Va si va doresc in continuare toate cele bune.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Doaaaamne, cate vesti noi!!!!!!!!! Si cat ati mai scris cat am fost si io plecata un pic dupa colt....

Felicitari noilor gravidutze, cu mentiune speciala pentru Jadi!!!!!!!! Si Gabi, sunt sigura ca totul va fi aranjat super pentru tine si cei trei pui dragi ai tai! Te invidiez (dar asa, cu drag), esti o mamica norocoasa si fericita!

N-am inteles pana la urma, la Ioana cum e? E sau nu e?

Doamne ce pofta faceti pe aici cu bebeii numarul 2 sau 3 (dupa caz)...a zis Anya ca e deschis sezonul Leilor, eu astept inca Fecioarele, dar nu sunt 100% sigura. Ma gandeam ca la anul prin toamna sa raman insarcinata (cu tot cu monitorizare, ca de data asta sa iasa un baietel)...dar acum parca se clatina hotararea mea...parc-as vrea mai devreme acum...

Si iata ca a scris si cuscra Nadi, vrem poze noi cu ginerica, te rog f frumos, intr-un mod f oficial! Ma bucur ca i-a placut pateul, acum te rog sa poftesti la mine acasa sa o invete sotul cum sa manance si ea pateu (ca alex inca nu doreste nimic din ce poate lua in mana si nici nu mananca decat pasat f fin)

Alex e f f bine, am lipsit cateva zile de acasa si i-a priit. Nu pot sa zic ca e copilul de vis, mai are si ea crizele ei, ramane cu oricine, nu conteaza, nu mi se pare ca e atasata in vreun fel mai adanc de mine sau de ta-su, dar e scumpa, carliontzata, vesela, rea intr-un fel bun...si o iubesc, normal. Ca io-s cioara si ea e puiul meu...

Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Buna seara la zane!
Sa va spun cati dinti are Ana?
13!
Acum imi explic noptile de basm...


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Anto, transmite-i lui Victoras felicitarile mele!!!
Felicitari si lui Alberto care poate manca fripturici!
Lia Mia, ma bucur s-aud vesti bune despre Florin!

Simona8004, ce face Maia?


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns godzila spune:

si noi dintzoasa Ana.

Vera & Iulia Maria (17 octombrie 2005)



POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Uau, ce de dinti are Ana!!! Bravo!!! Zana Maselutza a fost f darnica. Noi tot 6 avem, 4 sus si 2 jos dar se ivesc niste premolari la orizont si astfel imi explic si eu niste crize...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

eu tocmai am descoperit ca valen e cu 10 zile fix mai mare decat mine!!! Felicitari inca o data mamico scorpioanca, sunt tare fericita pentru tine si pentru samburelul din burtica. Mai e putin si e ziua ta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Pe ultima suta de metri:
LA MULTI ANI LUANNA!!!


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Multumim frumos pentru felicitari!
Cam asa zambeste Ana !


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput