FIV in Ungaria 4

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirabela11 spune:

Pussi te mai intereseaza si altceva inafara de pensiune?La ce sugestii te referi? Intreaba-ma orice .

Am uitat sa va dau adresa clinicii.

BL Luxus Apartmanhaz
Szebtharomsag nr.48 Szeged
Tel/Fax (+36) 62/424-934 , 06-20/9737473
e-mail: info@szegediapartman.hu
www.szegediapartman.hu
www.luxusapartmanhaz.hu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirabela11 spune:

Scuze, sunt cam ametita azi.
Am postat adresa pensiunii!!!


Mirabela 11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Pussi, ce ma bucur! am vazut ca incepi repede tratamentul si termini cu totul la fix, ca sa primesti cel mai frumos cadou de Craciun! mult succes si-ti tin pumnii strans tare sa mearga totul ca pe roate! uite www.fertilitylifelines.com/serono/products/gonalf/pen/instructions.jsp" target="_blank">aici linkul pt injectiile cu Gonal F.

Liana,ma bucur tare mult si pt tine! gata! ai intrat in linie dreapta si tu! multa bafta si ma rog sa reusesti!

Va pe toate!

Imi vine si mie randul... /Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Pussi, si eu am facut Suprefact. De ce intrebi?

Fetelor, am adaugat pe prima pagina inca 2 linkuri din cele
mentionate de voi, sa va ajute cu folos! este vorba de lista cu ce e bine sa faci dupa ET si de instructiuni pt injectiile cu Gonal F.

Oana_B, multumim pt reactualizarea linkurilor!

Imi vine si mie randul... /Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Crinuta multumesc frumos pentru tot, o sa fiu si eu trup si suflet alaturi de tine

Mirabella multumesc, la pensiune ma refeream, cand merg data viitoare o s-o caut. Ai mai cecut ceva investigatii cu tiroida???

Andicu ai calculat bine, o sa desfacem de sub brad cadoul prin 23.12.2006 !!! Nu-l las pe 24 ca nu stiu pana la ce ora lucreaza cei de la Bioclinica...Sa dea DD sa fie cel mai frumos cadou pe care l-am primit vreodata... Sa pupi burtica pt. mine

Legaturoooooooooo cand incepi AC??? si cand mergi la Szeged data viitoare?? Spune tot

Pis cum esti cu bagajul??? cand pleci???

Auburn va pup cand afli ce e??? dai u ceai daca e baieteil, ca am avut dreptate



Zori ce faci?? Eu zic sa te iei de mana cu CRinuta si sa va faceti planurile pe anul viitor

Mika, Tia, Leliuta ce fac fetitele???

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Andicu ieri era panicata ca suprefactul e doar lichid, si ca mi-au gresit cei de la farmacie(ca nu mi-au dat substanta solida)... apoi nu am vazut decat ca Mirabela a mai luat... in final m-a calmat Crinuta cu Auburn ... pe Crinuta cred ca am terorizat-o cu intrebarile

acum m-am linistit pan amai apare ceva in creierasul meu

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Pussi nu m-ai terorizat, ma bucur daca te pot ajuta.
Pana la urma cum e cu ananasul, e bun sau nu e bun?
Fetelor, va pup pe toate

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pis spune:

Bonsoir,...si eu pe aici...am avut un week-end cu multa alergatura...deci :
Pussi ma bucur de vestile bune...se pare ca suntem in aproape aceeasi perioada. Si eu am Suprefact...si mi-a dat reteta numai pentru 1 flacon de 5.5 ml, cred ca vreo 4 zile am si doza este de 0.5 ml/zi deci dupa asta arunc flaconul...
Liana cand poti da-ne si noua mai multe amanunte... poate ne intalnim ori la Timi ori la Szeged
Mirabella multumesc pentru pensiune si site...am sa incerc sa fac programare pe net in limba engleza ...eu nu rup o boaba nici maghiara nici in germana asa ca probabil "semnele cu mainile " raman de baza....si mai am o intebare...chicineta este dotata sau trebuie sa-mi iau eu tacamuri, ibric, farfurii etc ?
Ioana multa bafta la prima consultatie...
Crinuta am probleme cu acele ...nu gasesc...asa ca ieri am cumparat seringi de 1ml pentru insulina, acul are numai 0.8cm dar este nedetasabil...cred ca sunt foarte bune pentru suprefact...dar pentru merional unde trebuie sa amestec diluant cu praf nu sunt bune...mai caut...

la toate "unguroaicele"

Pis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pis spune:

aaa...Crinuta esti pe aici...sa nu crezi ca ai scapat de dat sfaturi...dar vreau sa mai caut ace si apoi

Pis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

hop si eu..am probleme cu calculatorul de aceea nu am mai aparut...
deci incep AC in a doua zi de CM..la voi cum a fost?
hai ca acum o sa incep eu sa va terorizez..
o sa par proasta stiu dar asta e..de emotii am uitat sa'l intreb cum iau AC..eu nu am luat niciodata..asa ca astept sa'mi spuneti voi...din a doua zi de CM stiu...dar cum iau o pastila pe zi??/
imi cer scuze dar chiar nu stiu..
si la clinika merg in a 12 zi de CM...

va pupacesc si astept sa'mi spuneti...nu de alta dar mai e putin si vin rushiii

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput