Mamici de noiembrie - decembrie 2006(55)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fatima spune:

Primele poze cu bebelusi...Doamne, cat sunt de frumoase printesicile Alessia si Karina..parca seamana cu mamicile lor, nu-i asa?..imi vine sa plang de emotie..

fatima 38+ si eva ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

E super dulcica si Karinutza Mironei si a lui Dani...Dani, multumim de poze...eu zic ca printesina iti seamana tie de la nas in sus...guritza e clar a lui mami......si spune-i Mironei sa nu mai zica ca-i uratzica ca nu-i adevarat deloc, deloc...-ici mironei, refacere rapida si o asteptam cu drag acasa...

Oana 32+ cu Denis Cristian
Disney bb


Personality can open doors, but only character can keep them open!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cleomoni spune:




Fetelor in sfarsit ati venit acasa, ce bine.Am vazut printesele mici, dragalase foc si mici mici.
BRAVO mamicilor, ati scapat ADINUTA,DANDUSA

Cleo 37+ saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinelaf spune:

Am vazut poze cu fetitele. Frumoase foc.
Miro fetita voastra seamana mult cu mami si tati cum spune Asiza dar parca totusi e mai mult a lui tati.
Sa va traiasca sa creasca mari si sa va aduca numai bucurii.
Asteptam si noi momentul sa ne tinem bebeii in brate.

marinela 32+ si Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

Multumim fetelor!
asa am niste emotii cand am vazut si pozele Mironei,cu Karinuta care seamana cu mama ei,ce fain,cat am steptat momentul asta.Abia astept sa inceapa discutiile despre copii,am atatea intrebari de pus,abia astept sa ne consultam.
va pup pe toate

Adina si Alessia Maria

poze
Alessia Mariahttp://new.photos.yahoo.com/adinadorin/album/576460762333504226

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aelita spune:

azi noapte eram la pagina 17 abia,si azi abia acum am venit si am pierdut deschiderea capitolului, noroc cu asiza ca era pe faza!
asa ca nu am avut ocazia sa imi verific antitalentul:))

si ca sa ma iertati ,uitati pe unde am umblat eu si cu ce am venit acasa .am "imbracat " patutul

dimineata am vrut sa intru si mi-a fost un rau,fetelor,de am crezut ca ajung la spital.cred ca imi scadea tensiunea foarte tare,apoi imi reveneam,apoi iar se invartea creierul si eram alba si simteam cum se scurge si sangele din mine. am o frica de spitale,ca am stat asa,pana mi-a trecut.si am scapat,apoi,ca m-am vazut om pe picioare,am plecat la cumparaturi,sa-mi treaca


31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lavinia_P spune:

Buna ziua mamici si burtici,

Am intrat sa fac galerie pentru Lory...curaj Lori..ai vazut ca trece si sa te vedem fericita cu rianna in brate.

Si sa ma iau si eu de Mirona..cum adica e uratzica?Mie toti mi se par simpatici in felul lor..chiar daca nu sunt ca de pe revista.Sa fie sanatoasa Miro..ca o sa mai creasca si o sa se faca frumoasa.Mai degraba e urat spitalul..brrr

Va pu pe toate.
Lavinia 36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aelita spune:

a anscut Lorym??haha ea voia sa mearga si la Metro!! crred ca nu a mai apucat!
ADINA,am vazut pozele printesei tale,e scumpa foc ! si grasunica tare!Bine ati venit acasa!
atudor
,bine ati venit si voi acasa,ma uit pe unde aipus pozele!
Bafta cu lapticul!
roxanica
,haha,de acum incolo care mai plange,o amenintam cu bubele! VREI BUBE???mie doar mi-ai spus de bube,ca m-am potolit

eu m-am ridicat dea masa,si acum citesc,scriu si mananc continuu,cornuri cu ciocolata..Si al meu se uita,se uita si zice: tu ce faci acolo? rozi ca soarecele la siloz asa toata ziua?

maria de toma lavinia

alexandra
,mie-mi vine sa ma dau cucapul de tastatura cand pierd mesajele.da´tusa nu faci ca mine!
aoleeeeeu,uite si poze de la Mirona si sotul Dani,vaaai ce scumpa e !! sa va traiasca printesa Karina !!
mi se pare ca seamana cu Mirona,asa la prima vedere..cum sa fie urata,mai ?????




31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramsan spune:

salutare burtici!


Tocmai am vb la telefon cu Lory a noastra care este internata, are contractii inca neregulate si colul este inchis, chiar daca pierde in continuare lichid... e foarte ciudat ce i se intampla. Dr. asteapta sa vada evolutia... mai vb cu ea diseara pe la 8, asa a ramas stabilit si cum aflu ceva nou, intru sa va comunic.

Fatima s-ar putea sa fi facut eu o gogorita si sa fi incurcat borcanele pe acolo...
Lucia imi cer iertare de la tine
Danita era cu Paul Tudor ...ups ... si pe Danita
Cristina insanatosire grabnica Iasminei. Tu cum mai stai cu tensiunea aia?
Miro ce belina este bebelina voastra ... leit voi doi La mult laptic inainte!
Adinuta si tu ai tinut o mica minune frumusica in burtik... cu greutate mare, dar uita-te si tu ce rezultat fain
Atudor eu ti-as sugera sa reduci din mesele de lapte formula si sa-l pui cat mai des pe Tiberiu sa suga tzitzi... doar asa va veni laptele sa stii. Doar prin stimularea sanilor vine laptele, iar daca lui bebe nu ii este foame ca se satura cu lapte praf, bineinteles ca nu mai trage cu foc din tzitzi sa creasca maaare...
Marcelina

Eu inca sunt tot 2 in 1, dar in curand vom fi noi doi.


Ramona 39s3z Rares Mihai

Ramona
www.dropshots.com/ramsan" target="_blank">Filmuletze cu Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramsan spune:

Aaaa... si Lory bineinteles ca nu a mai apucat sa se duca la Metro ca apa i s-a rupt mult mai devreme... asta ca se dezlege misterul


Ramona 39s3z Rares Mihai

Ramona
www.dropshots.com/ramsan" target="_blank">Filmuletze cu Rares

Mergi la inceput