Pentru parinti cu copii mai mari :)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Ma bucur mult ca a aparut si o sectiune pentru copiii mai marisori. Alex al meu are 4 ani si 4 luni si se pare ca este cel mai micut pe aici. Speram sa gasim si alti copii de varsta lui cu care sa ne impartasim problemele si experientele. Pupici,
Claudia si Alex(4 ani si 4 luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana904 spune:

Buna. Ne inscriem si noi la grupa "mare" de acuma. Catinca are 4 ani si jumatate, merge la gradinita, e o fetita cu multa personalitate (uneori prea multa!), dar totusi e un copil cuminte si intelegator. Il iubeste mult pe fratiorul ei de 1 an de 10 luni. A avut si ea o perioada mai "tulbure" in care nu prea ne intelegeam cu ea, dar cred ca a fost ca urmare a "socului" aparitiei celui mic. De citeva luni a trecut si totul pare a fi ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa spune:

Alex are 5 ani si 3 luni. Merge la gradinita la grupa mijlocie. Educatoarea imi spune: "Doamna... dar copilul asta este prea cuminte, chiar nu face nici o prostie?" Cand vine cineva la noi in vizita se da in spectacol, dar ce spectacol...
Lidia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaruta spune:

Mara 4 ani 10 luni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mumulina spune:

Alexandra are 5 ani si 3 luni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Rebecca are 4 ani si 5 luni,merge in toamna la gradinita in grupa mijlocie si pune o groaza de intrebari in diferite domenii,la unele am cheia,dar la altele.......astept ajutor de la forum.
Pe curand si mult succes ADMINILOR.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isabela spune:

Ana - 4 ani si 10 luni- nascuta 29.07.1998. Grupa mijlocie. Un copil bun , dar cu o personalitate....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bia spune:

Si Bianca mea are 5 ani si 3 luni;nu a mers anul acesta la gradinita,va merge din toamna aceasta.Probleme apar la tot pasul,parca mai multe acum decat cand era mai mica.Asa ca o sectiune pentru aceasta varsta e binevenita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rosa spune:

Ne inregistram si noi - Silvia are 7 ani si termina cls I.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Podeanu spune:

Bun venit,forumului copiilor mai mari.
Ma inscriu si eu,cu Denisa si Edi 7 ani si 7 luni.


Dana si gemenii
http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Podeanu

Mergi la inceput