Un fulg pentru seara de Craciun

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns acvilla spune:

Sigur voi contribui si eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

felicitari pt campanievoi participa cu cat pot...e randul meu...si o fac in memoria parintilor mei, care nu mai sunt de 2 ani...


mari, mami de Ema
povestea Emei
poze cu Ema

ajutati la terapia pt Ema pe DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

quote:
Originally posted by zouzounaki

buna seara..imi spuneti si mie unde se pot dona banii si daca pot trimite valoarea in euro?va multumesc frumos..numai bine

"Cat asculti de Dumnezeu, atat asculta si Dumnezeu de tine"
Parintele Arsenie Boca




Va voi comunica in aceasta seara conturile corespunzatoare in euro pentru cele doua actiuni.


Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Buna,
am trimis Irinei prin PayPal 15$ pt copii, rog confirmare de primire.In contul meu spune ca tranzactia a fost efectuata.

Numai bine


Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)

"Life isn't like a bowl of cherries...it's more like a jar of jalapenos.What you do today might burn your ass tomorrow."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ileana2000 spune:

Eu nu stiu sa trimit banii in cont si nici nu stiu ce-i cu PayPal-ul,poate ma lamuriti si pe mine.Va multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

vreau sa pun si eu un cadou in saculetzul mosului in..pantaloni scurti deci contati si pe mine
felicitari !!!

INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Ileana, prima data mergi pe www.paypal.com si iti creezi un cont.Apoi ai optiunea de "send money" intri acolo si vezi ca ai niste optiuni.Pui adresa de mail acolo unde iti cere, pui suma si alegi si daca vrei sa pui $ sau orice altceva.Apoi daca vrei poti sa scri si un mesaj si dai "send money" la sfarsit, e un buton in josul paginii.Apoi mergi inapoi la tine in cont si acolo apare tranzactia.

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)

"Life isn't like a bowl of cherries...it's more like a jar of jalapenos.What you do today might burn your ass tomorrow."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicaosoian spune:

Felicitari pentru idee.
foarte frumoas din partea DC-ului
si eu contrubui la amndoaua
as vrea sa stiu la care din fetele noastre de aici(Oana si Irina)strang banii pt copii si care pentru batrani



Sa o ajutam pe Barbye http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83472

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Ma bucur sa vad ca exista asa de mult interes pentru fulgul acela frumos din noaptea de craciun.
Noi nu putem tehnic sa sustinim tehnic doua campanii cu doua simboluri deci vom acorda doar un singur fel de fulg, la profil, donatorilor.

va multumim pentru intelegere.



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
NOU:www.supereva.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Contul meu paypal: ovidiu_m_b@yahoo.com
Rodica either way, e buna ideea Irinei (veve) ea la copilasi si eu la batranei.

Oana_B
I love pink!

Mergi la inceput