Un fulg pentru seara de Craciun

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Raspund si eu prezent!
Si pentru copilasi si pentru batranei! Mai ales ca luna noiembrie mi-a smuls cei mai dragi oameni din lume...batraneii mei scumpi si dragi - bunicii!:(

Sa fiti sanatosi si felicitari pentru acest gest!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mishulina spune:

Pentru mine sarbatorile de iarna au (si au avut dintotdeauna) ceva magic...Ne strangeam cu totii in jurul unui brad mare si...eram vreo 3-4 generatii!
Numai ca in ultimii ani suntem din ce in ce mai putini...Bunicii s-au dus langa Doamne-Doamne si ne canta colinde de acolo...O singura bunica mi-a mai ramas si o "tolba" plina de amintiri...
Cat as fi vrut sa-i invat pe copii mei sa cante sub bradul de Craciun dar....n-am pe cine...(Mos Craciun n-a primit scrisorica mea )
Vreau sa ajut,vreau sa ii vad zambind si pe unii si pe altii! N-as putea alege...

Spuneti-ne va rog,cum procedam: ca la campaniile anterioare,cu confirmare pe PM dupa fiecare donatie?
Si o alta intrebare: desi recunosc ca nu ma intereseaza prea tare,totusi (de curiozitate) cum va fi cu fulguletul? Daca contribui la una din campanii primesti desigur un fulguletz. Dar daca participi la amadoua? Se primesc cate doi,sau cum?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Vreau sa donez si eu pt copii....din strainatate se face la fel?Nu vreau sa par proasta dar nu am mai donat bani prin cont, am vazut insa ca la alte campanii s-a facut prin paypal din strainatate.Imi spuneti va rog cum sa fac?

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)

"Life isn't like a bowl of cherries...it's more like a jar of jalapenos.What you do today might burn your ass tomorrow."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Pentru confirmari va rog PM ca si in proiectele precedente.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Marius multumim! Chiar luni voi depune si eu 50 lei."Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Trinity spune:

Felicitari tuturor pentru initiativa.

Am lipsit ceva vreme de pe forum, dar am revenit si sper sa fiu mai activa decat pana acum...

Craciunul pentru mine inseamna familie, miros de cozonaci si multa liniste in suflet.
Nu pot sa concep Craciunul fara cei dragi in jurul meu, fara copii tremurand in jurul bradului, cu emotia asteptarii Mosului si a cadourilor, fara batrani fericiti ca isi pot vedea (pentru inca un an) familia reunita.

As vrea sa ma alatur si eu acestei campanii, sa aducem putina bucurie in sufletele celor care au nevoie de ea. Si pentru ca sincer nu pot alege, voi dona si pentru batrani, si pentru copii.

In cursul zilei de maine voi transfera niste banuti in cele doua conturi.

Va pup pe toti,

Cristina & Selina (19.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

buna seara..imi spuneti si mie unde se pot dona banii si daca pot trimite valoarea in euro?va multumesc frumos..numai bine

"Cat asculti de Dumnezeu, atat asculta si Dumnezeu de tine"
Parintele Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaluidavid spune:

Pentru actiunea aceasta e vreun cont paypal? Ar fi mai usor.
Multumesc.

Stefania,mami de David si Patricia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Exista contul meu de paypal, hippodancer@gmail.com .Deocamdata am primit ceva pentru copii.Ma gandeam sa se trimita la mine pentru copii si la Oana_B pentru batrani,ca sa se pastreze conturile separate.


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina , www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060522" target="_blank">vevika & www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060521" target="_blank">"scaly monstel"
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

...abia astept fulguletul...simt lipsa fulgilor de zapada de cand sunt aici in Florida(4ani)...asa ca o sa ma bucur enorm de mult cand in seara de Craciun o sa am fulgul de nea...

sanatate batraneilor nostri si la copilashi din orfelinat



Elena36+
POZE

"Happiness is not having what you want.It is wanting what you have."Anonymous

Mergi la inceput