Bun venit "Bucurii de septembrie-octombrie 2006"

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Bine v-am gasit mamicilor!

Sa avem parte de multa sanatate, copilasi cuminti(in limitele posibile) si fericiti mereu!

Ce facem cu listuta?Ca arata cam rau.....

Pupici!


Ioana de Alesio(08.10.2004)&Nicolas (17.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Inni-Multumesc frumos pentru listutza, am intzeles chestia asta si tocmai de asta am ramas fidela odiseei si discutiilor voastre din fiecare zi, ora de ora...noroc cu voi ..asha am reusit sa nu innebunesc acasa...cat am fost gravida..dar acum m-am decis sa intru in vorba cu voi....

Mamica fericita de Gabitza (30.09.2006)
POZE

Pupici si bebici sanatosi si mancaciosi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gripo spune:

BINE NE-AM REINTALNIT CU "BUCURII" LA SCUTECE!
IGNATICA, imi pare rau ca nu s-a terminat seria de ghinioane la tine, dar sigur trec toate cu bine.

ALEXUTZA, frumos foc bebele, si ce par des are!

Eu mi-am petrecut ceva timp azi cautand in capitolele trecute ultimele postari ale celor care au fost active si nu mai sunt, cu speranta ca voi gasi un motiv pentru care nu mai posteaza, dar chiar n-au fost controverse. Azi i-am trimis si un sms lui cri19 si degeaba, nu mi-a raspuns. Sper din tot sufletul sa fie totul bine cu ele si cu bebeii lor.

DORI, mami lui RADU ANDREI(11 sept 2006)
www.totsites.com/tot/raduandrei" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gripo spune:

CUCUOANCEA, si eu ma uitasem la pozele tale; frumoase foc fetele tale, dar ce m-a frapat cel mai tare a fost figura ta, mi te inchipuiam altfel.

DORI, mami lui RADU ANDREI(11 sept 2006)
www.totsites.com/tot/raduandrei" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:

La cererea expresa a publicului ,bebe Mathias va invita sa-l vedeti in link-ul cu poze.

Sanatate la mamici si bebici!
Lili, mami fericita a lui Mathias (17.10.2006)

Poze Mathias

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Bun gasit mamicilor, succes in noul drum pe care-l parcurgem impreuna.
Va pupam!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

test poze

Mamica fericita de Gabitza (30.09.2006)
POZE

Pupici si bebici sanatosi si mancaciosi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

He he am ajuns si la scutece. Bine am venit mamici si bebici.Se pare ca aici o sa stam mai mult decit la odisee.Sa fim sanatosi si noi si ei.

Am reusit sa facem kk cu termometru, dar nu atunci cind i l-am pus ci dupa citeva ore.Noroc ca a mirosit ca altfel era pina la git murdara. Se pare ca soricica mea are doua butoane on si off, ori doarme de rupe citeva ore ori e zgubi si nu sta locului deloc.Toata dimineata a dormit si de la 1 pina acum la 5 deloc. Acum doarmeee sa vedem pina cind.

POZE CU PRINTESA

Monica si bebe Cosmina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cata_adr spune:

Dragi mamici,

ma bucur ca ne regasim aici. Eu nu am fost foarte activa la odisee, dar cum am mai spus, v-am citit mereu. Oricum,, cateva dintre voi au format un cerc frumos, v-ati imprietenit si ati fost alaturi in cele mai grele momente. Va cunosc pe toate cele care ati fost active. Sper sa ma includeti si pe mine in cercul vostru. Va stiu povestile si bebelusii. Va felicit si ma bucur ca am ocazia sa scriu aici.
Va doresc mult noroc si multa sanatate, voua si familiei voastre si sper ca de acum sa fiu si eu mai activa.
Alexutza, eu ii tai unghiutele cu forfecutza de bebelusi, in apa de baita ii mai pun cateodata galbenus de ou (asa a spus doctorita), iar masajul il fac cu ulei, dar dupa baita.
Pupicei


Cata - o mamica fericita
Robert Alexandru: www.keyweb.ro" target="_blank">POZE BEBE
----------------
You really can change the world if you care enough!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Meme1 spune:

Salutare tuturor,

bine ati venit la Clubul scutecelor...

Eu vreau sa imi cer scuze ca n-am intrat mai des la Odisee si nici toate detaliile nu le-am dat desi am fost rugata...

Acum insa ca sunteti aici o sa fiu mai activa, ca nu mai trebuie sa schimb temele ca sa trec de la scutece la odisee si viceversa.

Pentru completare in listuta. Ana Maria s-a nascut pe 15 octombrie la 19.55 ora locala (21.55 ora Ro), nastere normala fara epidurala, 3.250 kg, 50 cm, apgar 9. 39 saptamani+3 zile
Andrei este nascut pe 1 octombrie 2005.

Va pupic acum si revin,

Meme

Mergi la inceput