Piticlontzi de iulie-august 2004 (202)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Ioana, stodalul este un sirop de tuse homeopat ... la noi a functionat relativ bine cind i l-am dat lui Andrei !
Cit despre linkuri, activeaza-ti si tu optiunea de PM, sa iti pot trimite adresele !

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 2006www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kro spune:

Helou gagici !

Stiu, stiu ca am multe absente si imi merit mustruluiala, dar nu mai reusesc sa tin pasul cu voi si sa scriu asa fara sa fiu in tema nu prea imi vine ... Acasa nu prea nai reusesc sa deschid PC-ul iar la birou nu imi permit sa stau prea mult pe net ...

Mandrele sunt bine, acu' se pupa, acu' se cearta, iar in secunda urmatoare se pupa din nou ... Alessia e in rand cu ceilalti piticlonti: tipete, tavaleli, mofturi, alea-alea ... Sper sa treaca faza asta mai repede ca am ajuns sa imi placa mai mult la munca decat acasa

Si la noi sunt la mare cerere desenele animate, dar numai cele pe DVD ca io sunt mama nebuna si le-am scos pe cele de la TV (le-am surprins pe fete spunandu-si in loc de "hai sa ne jucam" - "hai sa ne luptam" - si am taiat raul de la radacina)

Cam atat despre noi...sper sa reusesc sa intru mai des ca mi-e tare dor de voi...Poze cu piticii am mai vazut...pupe la ei toti ... Cele cu Tudor sunt super cool ... si uitati aici si perechea lui : http://family.webshots.com/photo/2503424410044250153apZfEt?vhost=family

Carmencita ti-am trimis mail ...
Olivia un sa te faci bine...

PS Am scris si aici o data ca ramasesem de caruta la celalalt capitol


Carolina, Felicia si Alessia
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrabiuta spune:

dana - grea situatia cu nuantele tale... dar sunt sigura ca o sa reusesti sa le memorezi pe toate repede si bine! cat despre costumul liei, toate bune si frumoase, numa' ca am gresit urechile trebuiau facute mai scurte si mai rotunde, da' am vazut abia dupa ce le-a tras mama la masina. si era deja duminica dupa-amiaza, asa ca nu am mai facut altele. dar... vorba ta... puteam sa o imbrac si in bau-bau

olivia - ce afectiune endocrina am? cica nici una. dupa prima tura de analize am fost la un domn medic endocrinolog care mi-a zis ca sunt perfect sanatoasa. nu am nimic. si sa mananc 800 de calorii pe zi daca vreau sa imi revin la greutatea de dinainte de sarcina. intre timp "rusii" nu au mai venit, iar greutatea mea corporala creste cu cate putin in fiecare saptamana. ce se intampla? asta vreau sa aflu si eu. asa ca o sa merg la parhon la un medic recomandat de pediatra noastra, sa imi dea o lista de analize sa vedem care e problema. cand o sa ajung la medic si la anlize... asta e alta discutie.

vazut copii frumosi, ii pup in grup, fara discriminari!

cica de maine ne dam cu sania, sunteti gata?

cele mai frumoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kro spune:

Cristal ... trimis mail

Carolina, Felicia si Alessia
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Caro, ma bucur ca sinteti cu totii bine ! Vazut varianta ta de "ciufulici", pupici muuulti pletoasei mici !
Marcela, sanatate multa !!

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 2006www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Salutari dintre exceluri! Ma si enervez ca nu am timp sa citesc klumea ...voi pe ce tineti desenele, CD-uri, DVD uri?

Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Salutare natiune !

Vazut Tudor, Alessia, Stefanut, Ana+Edi, frumosi cu totii

Noi s`tem binisor, mandra a mancat aseara foarte, foarte mult (o portie tortellini + 3 portii orez cu lapte si doo prajiturele) ca pana la ora aia nimik de cand cazuse, i-am dat doar lapte si suculet in somn, ca nu vroia sa deschida gura. Am fo` si la doc, e totul ok.

Ma `nerfati cu desenele alea ... cupilu`meu e defect si gata



Daria & Giulia (2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Dariaaa, stai calma, mama draga, lasa fata in pace, ca nu-i defecta ! Ar trebui sa te bucuri, ti-ar place mai mult ca Giulia sa faca neshte crize cu plinsete si urlete ca nu ii dai drumul la televizor, ca i-ai inchis emisiunea preferata sau sa manince doar cu ochii in ecran ? Nu e mai bine asa, fara teveu ?? Las ca are ea timp berechet sa se uite mai tirziu !!

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 2006www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Alice, amu` nu ca as vrea sa stea non-stop, dar macar asa, 10 minute, dar ea nu poateee, se apuca de trebaluit, desenat, scos, catarat, carat, alergat si altele

La noi ningeee


Daria & Giulia (2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Salut!

Am venit sa ma plang, am o stare in ton cu vremea n-am chef de nimic, m-as duce acasa, sa ma bag in pat sa ma uit la un film sau sa citesc ceva. Probabil cand va fi Stefi la scoala

Si eu am vazut poze in ultimul timp, dar puteti sa ma impuscati ca nu mai tin minte pe cine am vazut , doar atit tin minte ca pozele cu Philip nu se vad. Dar va asigur ca am vazut numai copii frumosi si tare, tare dulci!

Multumesc de urari legate de masina, este un Renault Megane Estate, sper sa tina si de foame pana ne platim datoriile si sa mearga fara benzina

Nu am nimic inteligent de spus azi, asa ca ma duc sa hibernez in continuare.

Pupici,
Andrea si Stefania (13.08.2004)
Stefi mica-mica si Stefi - mica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput