Bebelusi de ianuarie-februarie 2006 (107)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Ingrid Nasoala faza a patit Diana. Dar taaaare greu e sa le scoti mucii cu pompita. Eu stau de aproape o sapt cu aspiratorul bagat in priza in camera si cum aud ca are muci, cum il aspir. Nu stiu ce m-as face fara batista bebelusului.

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)

poze Tiberiu , www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete , www.dropshots.com/annasebe" target="_blank"> filmulete2
tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela10 spune:

ANAS,faina descriere.mai dar cuminte e,auzi in picioruse sprijinit de canapea,mancal-ar mama pe el de omuletz.iar faza cu somnul mi-e cunoscuta,eu il mai legan cat ma mai tine cocoasa
INGRID,si eu i-am dat lui dani cateva seri paracetamol si o seara ibuprofen ca nu mai puteam de nesomn.sper ca e bine diana acum,pupici
SILVI,CRED CA PETRECE SEARA IN FAMILIE...

http://photos.yahoo.com/iuli_n90210
http://www.dropshots.com/mirela10
mirelutza si dani(21.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Mirela- saru'mina dar cred c atreb sa o dai afar URGENT pe individa aia si mulat sanatate si tzie si bafat pe 21 nov.
DAnast si Deea- cum se mai simt bebbelasii?
Danast - ma suni te rog maine sa imi zici cum ramane cu ...?
Moni- pupici si sa ii treaca durerea lui Diana. e clar d ela dntzi, ca am fost si noi la medic si a zis ca e dela dintzi starea asta de roade si masa de lemn si Emma are si un pic sinusurile afectate, dar nu grav, deci nu mai am ce sa ii dau.
ANAS- am programare cu ea la o dermatoloaga f.buna pe 20 noi, te tzin la curent si va pupam,e dulce foc Tibi- tzi-amscris la filmuletze.
Dana Ene- pupicei la printzese si numai bien,sa primesti de la Mosu' ce vrei si eu treb sa ma gandesc ce vreau in afara de SANATATE!
March, ANAM, Irinutza, Ali, SILVI- unde esti? si restul- va pupam si o noapte buna!

Denisa
Denisa ');si Emma Andreea (17 Ian.2006)

Emma Andreea
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Da Ingrid Vrem pozeeeeeeeeeeeee. Pleeeeeeeeeeaaaaaase.

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)

poze Tiberiu , www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete , www.dropshots.com/annasebe" target="_blank"> filmulete2
tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Mirelush Ba da, ai dreptate. Patutul e cam sus. Dar nu am apucat sa-l las pe jos.

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)

poze Tiberiu , www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete , www.dropshots.com/annasebe" target="_blank"> filmulete2
tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Am vazut ca se discuta tot mai mult despre craciun si saniute ce frumos...
Denisa sanatate multa si ai grija de tine.
March, eu zic ca poti sa iti iei multe masini la pretul asta, daca mai ai rabdare si astepti "integrarea" poti sa iti aduci de afar o masina superba de un an doi, o sa iti pun maine pe PM un site f bun din Germania cu mii de masini.
Mirela sanatate si ai si tu putina grija de tine si nu-i mai lasa pe cei din jur sa faca ce vor....ca bunatatea are si ea o limita.
Moni am vazut pozele, La multi ani printesei tale ca e o scumpica.
Fetelor nu mai stiu ce vroiam sa zic, chiar m-am necajit ca iar o muscam ca fraierii la fotbal, oare chiar nu putem sa facem ceva ca lumea pana la capat?......
La multi ani cu intarziere zic si eu sarbatoritilor de azi: Diana,Anastasia,si Dariuta (nora mea, pupici cuscra)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

INGRID POZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE



MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> 2 ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Denisa Bafta la doctor. Chiar te rog sa-mi spui ce ati facut.

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)

poze Tiberiu , www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete , www.dropshots.com/annasebe" target="_blank"> filmulete2
tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

March Eu as opta pt un Citroen C3.

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)

poze Tiberiu , www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete , www.dropshots.com/annasebe" target="_blank"> filmulete2
tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Moni esti totala dar sunt si eu eficienta sa stii
Zilele astea chiar ca n-am prea avut timp nici macar sa citesc dar am recuperat seara, scuze daca am omis sa raspund la ceva dar sunt putin cam agitata din cauza plecarii lui Jean.
Va pupicesc pe toate, sanatate multa puiutilor bolnaviori...

Mergi la inceput