Pacientele optimiste si gravi ale dr. Tutunaru-15

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

Amely, ce bine ca mai intri pe la noi! Imi aduc aminte de tine mereu cand ma "vaicaresc" ca nu raman gravi . Pai de ce sa mai ai emotii? Ca doar ce a fost mai greu a trecut... acum ai burtica in dotare. Te pup si pe tine si pe gagalicea din burtica ta.

Zenobia
Cununia civila
Deja casatoriti
Despre Barbye - una dintre noi!Trebuie sa ajuti!
Forum despre imbracaminte, reduceri etc!
-----------------------
Love, think, help

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Eu nu mi-am luat temp de dimineata pt ca am dormit ff rau azi noapte.Am murit de cald,mi-am schimbat pijamalele de 2 ori ca nu mi se pareau suficient de subtiri,am mers la baie.Asa ca m-am agitat destul pt a-mi lua temp.bazala.Dar simt ca dau in clocot,basca c-am stat vreo juma' de ora si cu geamul deschis....
Daca maine nu-mi vine(da Doamne)miercuri dimineata fac un clear blue,asa sa nu mi se mai para umbre roz ca m-am saturat.Sau mai bine-mi fac direct beta HCG si stiu o treaba.
Raza,parca tu ti-ai dozat la IDS?In cite ore ti-au dat rezultatul?

Teodora
http://new.photos.yahoo.com/gogosnel/albums/]TEODORA[/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Pup fetele, o saptamana frumoasa va doresc

Ioanamultumim si Doamne Ajuta sa fie cu noroc noul capitolas

Sunt multe fete in asteptari zilele astea, tinem pumnii stransi stransi Kittysor, MAmidevladut, Zenobia, Kristind, Teodora haideti fetelor

bebe

"Pentru BARBYE - una dintre noi. Trebuie sa ajuti!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

Saru, Alexia. Traduc si sunt cu simturile ascutite la maximum, cum s-ar zice... cu ochii ca pe butelie: simt ceva? oare asta ce-o fi? or fi venit? sa ma duc la baie? mai stau putin... sau sa ma duc. nu. mai traduc si paragraful asta.

Zenobia
Cununia civila
Deja casatoriti
Despre Barbye - una dintre noi!Trebuie sa ajuti!
Forum despre imbracaminte, reduceri etc!
-----------------------
Love, think, help

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Amelyce ma bucur c-ai intrat.M-am dat cu capul de toti peretii cu salivatia si nimeni nu mi-a raspuns,doar tu ,draga de tine.E ff neplacut sa inghiti tot timpul ca ti se umple gura de saliva.
Spune-mi te rog,tu DPO ai luat Utrogestan?
Cind ai avut petele maronii,luai Utro?
Ca mie tot timpul imi apareau buzduganele rushilor de prin z 22,dar nu luam Utrogestan!
Te pup

Teodora
http://new.photos.yahoo.com/gogosnel/albums/]TEODORA[/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Buna fetelor!
Hai Zenobia !!!!
Bafta fetelor care sunt in asteptare si celorlalte mult succes in "actunile" de a ajunge sa va impliniti visul....
Eu raportez: sunt z11, folicul de 18 mm pe ovar stang si endometru 5,4mm...(sper sa mai creasca pana in z14 ); daca nu e sa fie luna asta...luna urmatoare in 23 laparo si apoi mai vedem ce e de facut...
Va pup pe toate!

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by mihailescu teodora

Raza,parca tu ti-ai dozat la IDS?In cite ore ti-au dat rezultatul?




Am trisat si am cerut analiza de urgenta; am facut de 2 ori si a durat prima data o ora, apoi 2 ore jumate. Faza asta a costat 45 ron (analiza normala, care dureaza cateva zile costa 35 ron).
Am ajuns la laborator pe la ora 17:00.

Nunta noastra - 3 Iunie 2006


Vine bebe !


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83472" target="_blank">Barbye are nevoie de noi. Si tu poti sa ajuti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

Merci, Kora. Este super valoarea foliculului! Iar endometrul va mai creste, stai linistita. Poate se sperie de laparo ca foliculii Alexiei si nu o sa mai fie nevoie.

Zenobia
Cununia civila
Deja casatoriti
Despre Barbye - una dintre noi!Trebuie sa ajuti!
Forum despre imbracaminte, reduceri etc!
-----------------------
Love, think, help

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

teodora si eu salivez la greu...zici k sunt catel, imi vine sa scot limba...
azi dimin, pt k eram inainte de (imi cunosc organismul si stiu dinainte cand vars), nici nu mai puteam inghiti..scuipam in servetel, spre amuzamentul sotului (il amuza toate reactiile mele, vad )

Nunta noastra - 3 Iunie 2006


Vine bebe !


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83472" target="_blank">Barbye are nevoie de noi. Si tu poti sa ajuti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Amely si eu de abia astept ziua de joi, mi se pare ca timpul trece atat de greu, uffff, de abia astept sa ne vedem

Teo, mai da-mi mama si mie din caldura ta ca io mor de frig aici la serviciu ...cat despre utrogestan am luat si eu dar nu in luna in care am ramas, dar eu luam doar 10 zile DPO, atat mi-a zis Tutu, asta insemna pana prin ziua 26 iar peste 2 zile imi veneau uratii Eu am facut BetaHcg la Victor Babes, iti da rezultatul cam in 4 ore si costa 550.000 lei

bebe

"Pentru BARBYE - una dintre noi. Trebuie sa ajuti!"

Mergi la inceput