Cirese de Mai-Iunie 2006 (19)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amiss_zip spune:

Gata nu mai suntem suparate !!
Carmina .
Ma ingrijorasem ca Petra are o usoara forma de rahitism. Sper sa fie bine!

Lyly multumim! Sory, m-am uitat dar parca mai mult prin spatiile albe cred. !
AAA ma uitasem la albumul Superhilizit! de aceea nu am vazut. M-am incurcat.

www.flickr.com/photos/ami_si_cip/" target="_blank">poze siwww.dropshots.com/amiss_zipp" target="_blank"> filme

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=78768" target="_blank">povestea nasterii micutei Petra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolcebaby spune:

Doroti , Carmina multumim frumos pt urari

Doroti sa stii ca si noi stam in fundulet singure si ca sa vezi ca nu te mintim iti aratam si poza....http://pg.photos.yahoo.com/ph/lv_panait/detail?.dir=c91dre2&.dnm=f749re2.jpg&.src=ph

Dolce mami de Maria Teodora (28.04.2006)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/lv_panait/album?.dir=/c91dre2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amiss_zip spune:

Ce tare e TEO Super Tare poza!!!

Ma refer la poza de la LIMBUTZE DJ TEO.Mi-am salvat-o pe calc daca nu e cu suparare!

www.flickr.com/photos/ami_si_cip/" target="_blank">poze siwww.dropshots.com/amiss_zipp" target="_blank"> filme

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=78768" target="_blank">povestea nasterii micutei Petra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amiss_zip spune:

Mai, eu am inteles ca daca bebeii spun prima data tata, urmatorul copil va fi baiat . Mamicile cu 2 bebei pot confirma/infirma asta .

www.flickr.com/photos/ami_si_cip/" target="_blank">poze siwww.dropshots.com/amiss_zipp" target="_blank"> filme

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=78768" target="_blank">povestea nasterii micutei Petra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia.t spune:

Bebita starea prin care treci tu acuma nu ne este straina. Iti spun din experienta: in masura in care poti, fi mai activa pe topic si vei vedea ca vei primi raspunsuri mult mai repede si mai multe. Cu cat apari mai des pe-aici, fetele se obisnuiesc cu tine, cu ID-ul tau,cu felul tau de a scrie.......si lucrurile se vor regla de la sine. Vei depasi starea asta....te vei lovi din nou de ea....o vei depasi iar...dar pana la urma vei vedea ca daca vrei, numai de tine depinde sa te integrezi aici. Succes! Sa stii ca in masura in care exista bunavointa, toate avem loc aici.

**********************************************************
adela si piticii Fineas (28 oct 2001) si Andrei (24 mai 2006)-3.1kg, 52cm

Baieteii lui mami AICI
Varsta Fineas

Varsta Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Slaba activitate, se vede ca-i weekend...

Andreea, Vladut a spus prima data mama, deci cel putin la noi s-a confirmat regula.

Carmina, sarumana, intelesesem eu de prima data si asta am spus ca la tehnica de bagat lingurita in cea mai minuscula gura sunt experta, credea ca ai vreo reteta magica ptr. puiutii nemancaciosi gen fiu-miu...

Angelica, sa inteleg ca si voi asteptati pana la 6 luni cu diversificarea? Nici Timeea nu mananca cu mult mai bine si tot numai tzatza cam 600-700 pe zi, are zile marete cand trece de 700 dar rare.

Andreea vad ca si voi asteptati 6 luni. Doar ca noi mai avem 3 saptamani.

La un moment dat ma gandeam sa incep pe la 5 luni jumate dar barba-ta-miu care la Vladut mi-a facut capul calendar sa incep mai repede ptr. ca Vladut crestea catastrofal de prost de data asta mi-a spus nucumva sa ma prinda ca incep inainte de 6 luni. Probabil marcat de experienta Vladut cu care fiecare masa a fost si continua sa fie un chin si nici nu a crescut mai bine diversificat fiind. Asta ii e soiul.

Diana , Vladut(16.05.2004)( bebelus si copilas ) & Timeea (18.05.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miti2004 spune:

super tare DJ TEO ! am murit de ras

miti, mamica de 20 iunie 2006
http://photos.yahoo.com/magdalena_voinescu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

quote:
Ma bucur ca toata lumea a sarit sa raspunda la subiectul cu diversificarea... atunci cand a cerut cineva mai vechi. La mine s-au sesizat doar cele noi si cateva mai vechi pe forum. Carora le multumesc!



Nici n-am sa ma mai obosesc sa raspund! Hai fetelor, lasati supararea si haideti sa vorbim despre copii!

Diana , Vladut(16.05.2004)( bebelus si copilas ) & Timeea (18.05.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amiss_zip spune:

Diana asa deci! Facem club.
Nu am cuvinte sa exprim ce emotie imi provoaca pozele voastre cu Vlad si Timeea. Nimic nu e mai frumos! Mai ales pozele in care o pupa pe fetita si are grija de ea. Tare imi doresc si eu sa am poze asa! As plange de fericire.



www.flickr.com/photos/ami_si_cip/" target="_blank">poze siwww.dropshots.com/amiss_zipp" target="_blank"> filme

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=78768" target="_blank">povestea nasterii micutei Petra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amiss_zip spune:

Si uitati aici un link interesant, nu e despre diversificare, dar merita stiut.
Crushing pills 'can prove fatal'

www.flickr.com/photos/ami_si_cip/" target="_blank">poze siwww.dropshots.com/amiss_zipp" target="_blank"> filme

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=78768" target="_blank">povestea nasterii micutei Petra

Mergi la inceput