Mamici de noiembrie - decembrie 2006(50)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabitza_max spune:

'Neatza tuturor burticilor!!!

Io am avut in sfarsit o noapte odihnitoare!!!! Cam scurta, ce-i drept, dar fara chinurile nasului infundat. A "reusit" sa se infunde din nou abia inspre dimineata, pe la ora 6-7, dar deja trebuia sa ma trezesc asa ca...nu m-a incurcat prea rau!

Am o alta intrebare, pe ziua de azi: avem voie sa bem must? Ca mie tare-mi mai place si am inca dileme....

V-am pupat si va doresc o zi superba tuturor!!!

Gabitza 30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Na ca tot am venit sa mai citesc,am pus rufe la spalat si acum mai trag cu ochiul la voi
Ieri mi-au adus si masina de spalat cu uscator si acum ii fac proba

Dbunny-dar de la ce i-ti este rau?ai mancat ceva si nu ti-a priit?poate ai facut vreo indigestie totusi incearca sa papi ceva

Alexandra25-asa se pare ca se apropie evenimentul vreau si eu reteta de curaj ca si la mine iepurasii stau la rand cu tot cu morcov



Bamboletta 37 fix bebelina Antonia
"poze"
www.dropshots.com/bamboletta" target="_blank">"video bebelina"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jojo_miha spune:

Buna dimineata! Fetelor eu de vreo 2 seri visez ca nasc un baiat si aseara am visat un soricel,si stii ce se zice.........Eu am cumparat pe roz si lenjeria la patut e rosie.Mereu mi-am dorit baiat dar acum m-am obisnuit ca e fetita,dar pana la urma nu conteaza,oare se mai vede vineri la echo,fiind asa de mare?
Gabitza eu am baut must.

Mihaela si bebita Amalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Atudor-mersi

Gabitza_max-eu am baut must si nu cred ca e contraindicat si as mai bea da nu mai am de unde

Jojo_miha-si eu am luat aproapre totul pe roz,patutul e roz,caruciorul e cu rosu dar ieri mi-a zis doctorita ca e tot fetita cu toate ca mai toata lumea zice ca poate fac baiat ca e burta tuguiata




Bamboletta 37 fix bebelina Antonia
"poze"
www.dropshots.com/bamboletta" target="_blank">"video bebelina"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

BAMBOLETA,felicitari pt rezultatele bune,e f bine bbelina.

Adina 36+Alessia

poze
Adina 35 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitza_max spune:

Bamboletta, multumesc tare mult pt. mesaj!!! Si io sper sa treaca curand, ca e destul de stresanta situatia, mai ales ca inca mai merg la birou si trebuie sa fiu cat de cat odihnita, ca nu-mi permit sa dorm peste zi, ca n-am unde !
Felicitari pt. bebelina!!! E top-model inca din burtica! Dar vorba doctoritei, are timp sa mai puna pe ea, stai linistita! Numa' daca n-o fi vreun exemplar d-ala extrem de energic de-ai sa alergi cu mancarica dupa ea prin casa!

Pupici si o zi linistita!

Gabitza 30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

ALEXANDRA,stai linistita ,nu-ti fie frica de acum,o sa ne fie atunci cand vine momentul,e inevitabil,dar trece.Eu inca mai am stresuri ca misca mai putin,ca nu o mai simt asa ca inainte,tot timpul am un stres,dar la nastere ma gandesc atunci cand vine momentul,bineinteles ca o sa-mi fie frica,dar asta este,trebuie sa iasa bb afara.Si mai am o problema,dimineata cand ma scol am gatul asa de incarcat cu o mucoasa tare urata,si nasul infundat,am vb cu dr de familie si spunea ca in sarcina secretiile apar peste tot ca suntem doi si eliminam toxine,bla,bla..Ma rog,maine dimineata ma duc sa imi vada cum arata gatul si daca e chiar normal.Dureri nu am,poate ma zgarie usor dimineata,dar dupa ce ma spal pe dinti si curat nu mai am nimic.
Fetelor,ce vreme frumoasa azi,ce zi superba de toamna.
Va pup pe toate burticile!!!

Adina 36+Alessia

poze
Adina 35 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deny75 spune:

Fetelor,am emotii mari de tot!Sora mea este in sala de operatii.Astept telefon de la cumnatul meu sa-mi dea detalii.

Inca odata va multumesc pentru urari

DENY38+cuIRINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atudor spune:

Deny, tinem pumnii surioarei tale
O sa fie bine!!!

ici

Ana 38w4d cu Tiberiu Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deny75 spune:

Nu are nimeni nr. de tel al KOKORINEI?Eu m-am uitat pe lista si nu este.Oare a nascut?
ATUDOR

DENY38+cuIRINA

Mergi la inceput