Aici raspund la intrebari legate de trat.nat - 4

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralu27 spune:

nu am primit raspuns.dar in cate zile se raspunde la un subiect?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras70 spune:

probabil ca cel care raspunde e bolnav sau are o problema in familie.Eu am scris cam de 11 zile,astept raspuns.Sau raspunsul o fi postat in alta parte????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cd_lavinia spune:

Salut !
Poate resusesti sa ma ajuti si pe mine...incerc de cateva luni sa raman insarcinata si deocamdata nimic...
Ma gandesc sa incerc niste tratamente naturiste asta inainte sa dau pe la medic, lucru care ma cam sperie si imi da fiori.Ma gandeam sa incerc cu branca ursului, dar nu prea stiu cum sa iau si daca e mai buna tintura sau capsulele.Precizez ca am un ciclu menstrual de 28 de zile (doar luna trecuta mi-a intarziat 9 zile lucru care ma facut sa sper iar apoi m-am gandit ca poate a fost o raceala).As vrea sa stiu cam ce ar fi bine de luat, parerea meae ce e natural e cel mai bun...
Multumesc mult si astept raspunsul tau !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

fetelor, Livia, fata care raspundea la subiect, nu a mai raspuns de luni de zile............vedeti ca exista la aceeasi sectiune un subiect : "Naturiste si homeopate", unde mai scriu fetele...

Mami de fetita si de baietel 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

uitati aici linkul :

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124376&whichpage=13

Mami de fetita si de baietel 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca30 spune:

buna!
A folosit cineva propolicium?mai exact ovule cumparate de la Andy Liciu(profesoara Liciu),va spune ceva??ma gandeam sa incerc ceva naturist pt un chist ovarian de 6cm...dar sunt in dubiu,recunosc nu am mare incredere in natura,dar cine stie...sunt curioasa daca cineva a rezolvat ceva cu acest propolicium.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crysroxana spune:

salutare, eu sunt noua pe aici si dupa nunta vreau si eu sa fac un copilut insa eu i-au anticonceptionale si nu stiu cam cat timp e bine sa treaca de cand le-am lasat pana sa raman insarcinata. stie cineva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_mdm spune:

buna fetelor, va pup! spuneti-mi si mie ce sa fac. sunt insarcinata in 7 saptamani si de aseara m-a luat o durere insiportabila in umarul stang cu tot cu omoplat si daca imi misc mana , adica daca incerc sa o ridic de langa corp sau sa imi indrept umarul ma doare ffff tare, ce sa fac? nu pot folosi nici o crema cu efect antiinlamator ca nu au indicatii pe sarcina. e groaznic
masaj fac incontinuu, degeaba, ba mai tare ma doare. nu m-am lovit si nici nu am facut efort, oare de la ce ma doare si ce pot folosi ca sa imi treaca? sper ca durerea mea nu face rau lui bb!
astept raspuns

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca30 spune:

andreea-te sfatuiesc sa intrebi un doctor(de familie,ortopedie,etc)...durerile in umeri pot fii din diferite motive,ex.reumatism,febra musculara,chiar si problemele cu inima dau dureri in umar,de aceea te sfatuiesc sa intrebi un doctor.Multa sanatate si sarcina usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinapogana spune:

Buna la toate
Sunt Adina din Oradea si sunt noua chiar daca va citesc demult timp
Am 28 de ani si de vreo 2 ani de zile muncim pentru bebe
Am un adenom hipofizar 16.5/12.7 mm Am facut si un film la trompe si sunt ok doar ca am uterul bicorn
Am si fibrom uterin si chist ovarian
Menstruatia nu mi vine doar daca iau Duphaston
Pot sa incerc tratamentul Liviei ca vreau si eu o MICA MINUNE IN VIATA MEA
PENTRU 1 MARTIE

Mergi la inceput