propunere moderator - Gabbriela

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nadina spune:

Si noi o vrem pe Gabbriela moderator pe Desprecopii, votam, dam spaga (flori, pupici,prajiturici)
Haide Gabb!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizetta spune:

SI EU O SUSTIN PE GABRIELLA, CA MODERATOR. DE FIECARE DATA M-A AJUTAT CU INFORMATII, MATERIALE, SUGESTII.
HAI GABRIELLA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

1. lizetta te rog sa nu mai scrii cu litere mari.
2. numirea unui moderator este o chestiune pur administrativa. Desigur se pot exprima opiniile pro sau contra nu este interzis dar va rog sa retineti ca numirea unui moderator are mai multe implicatii. Ceea ce nu stiti este ca un moderator poate sa treaca si printr-o perioada de proba in care are calitatile de a modera dar in care isi asuma in egala masura si raspunderea pentru moderare. Ceea ce va asigur este ca nu e tocmai usor.
3. Cele doua site-uri sunt totalmente distincte deci un user aici poate sa fie moderator acolo si invers dar nu se presupun neaparat. Numirea unui moderator aici nu presupune automat ca este si dincolo si invers.
4. Si pe supereva.ro este foarte mult de lucru, asa incat nu cred ca este ceva de invidiat. Parerea mea.
5. Si moderatorii au de respectat anumite reguli clare. Trebuie sa fie concisi, sa se exprime si sa redacteze informatiile corect, sa fie obiectivi, detasati, sa aplaneze conflicte, sa gaseasca solutii de rezolvare a problemelor ridicate de utilizatori.... sunt multe de stiut si de facut. Asa incat eu le tin pumnii colegilor si colegelor sa reziste in primul rand.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Nu inteleg postarea ta, marius... Gabbriela e in stare sa faca bine tot ce ai insirat tu acolo...

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ann Marie spune:

O sustin si eu pe Gabriela ptr postul de moderator. Este mereu atenta la ce se intampla pe forum, aplaneaza conflicte, are sugestii si sfaturi foarte competente.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

dragii mei, va multumesc la toti pentru propunerea si gandurile voastre bune. O sa ma gandesc la ce ati propus voi si voi discuta si cu moderatorii pentru ca noi luam deciziile impreuna.

Gabbriela este acum moderator pe supereva.ro si acolo ea poate sa isi faca ucenicia si sa vada ea singura, daca doreste in primul rand acest lucru.

acum am sa inchid acest subiect cu multumirea pentru intelegerea voastra.

o seara buna




Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
NOU:www.supereva.ro

Mergi la inceput