propunere moderator - Gabbriela

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns loneanbianca spune:

si eu sunt de acord!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anderra spune:

Si mie mi'ar placea sa ca gabriela sa fie moderator pe desprecopii.com, intotdeauna posturile ei sunt bine informate, pe toata lumea ajuta cu un sfat, cu o vorba buna, mie imi place de ea, desi nu o cunosc personal.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

O sustin si eu pe Gabbriela, deci sunt PRO sa fie moderator pe DC.
Am observat si eu ca ajuta foarte mult cu raspunsurile ei, chiar si aici la probleme tehnice, ea e pe faza foarte repede.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

...
inca nu stiu ce sa spun... sper sa fiu la inaltimea asteptarilor celor ce m-au pus moderator, chiar si pe supereva.
toate cele bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yashy spune:

Gabb, felicitari pentru numirea de moderator!!
Dar... mi-ar fi placut sa fii moderator pe ...

Adina & Luka (4 ani pe 15 mai)
obraznicatura lu' mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Felicitari, Gabbriela !
Totusi, nu se poate si pe DC, caci este de foarte mare ajutor multor utilizatori DC ?



Tine aripioara asta, voinice !

Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copii din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Felicitari, Gabb, ptr. "functia" de Moderator! Era bine sa fi fost si aici, dar e bine si asa!!!

Catalina & Robert-Andrei (4 ani)
Poze aici

varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Felicitari si de la mine, Gabriela!
Meriti intr-adevar aceasta functie!
Doamne ajuta!

Cu mult drag, Nana.



Pentru Barbye-una dintre noi, Trebuie sa ajuti!!!
"Pentru a avea mai mult decit ai obtinut trebuie sa devii mai mult decit esti. Daca nu te schimbi vei avea intotdeauna ceea ce ai obtinut."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

quote:
Originally posted by numeioana

Eu o vreau aici!!!

Ioana




Si eu sunt pt. Gabriela moderator pe DC ... mi se pare mai utila aici, unde este mai multa lume si unde este mai cunoscuta. Pana una-alta, a ajutat multe cu sfaturi, idei ... etc. aici, pe DC. Consider ca are stofa de moderator, mereu disponibila, documentata ... e ok!!!

Oricum, Gabi, felicitari si asa, pt. functia de moderator pe supereva. Si speram ca adminii vor lua in cosideratie propunearea noastra de a te face moderator pe DC.

Petronela


Azi e ziua de maine pentru care iti faceai probleme ieri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Eu sper sa fie totusi moderator pe DC! Clar sustin propunerea Luciei si a tuturor!
O saptamana buna la toata lumea! Elena

Mami "www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC" target="_blank">de George" (6.09.2002)

Mergi la inceput