FIV 2

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Pia spune:

Raluca draga mea nici nu stiu ce sa-ti spun, decat ca sunt alaturi de tine, si-s trista pt.tine, dar lasa ca toate trec si sigur in Iulie o sa aiba loc ET, vezi organismul nostru este asa de imprevizibil incat nici doctorii nu au o explicatie la ce se intampla.
Stiu si te inteleg ca esti dezamagita si suparata dar trebuie sa treci peste tot si s-o iei de la capat.
Fruntea sus Ralu si mult curaj si nu-ti pierde increderea te rog, o sa reusim si noi pana la urma sa ne realizam visul.
Pupic dulce dulce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

M-ai blocat total Raluca. Nu stiu ce sa zic...este efectiv o lovitura...
Nu exista sansa sa seopreasca astazi sau maine?
La Ancar cand mai mergi? Sau il suni?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ionutza spune:

Draga, draga,

Fruntea sus, gaseste-ti o activitate ca sa mai uiti putin, iesi la sfarsitul saptamanii la iarba verde si nu te mai gandi putin timp la nimic.
Te pup dulce si sa ai grija de tine,
Cu mult drag,

Ionutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Imi pare rau Karula,imi pare tare rau
Ai grija de tine si strange din dinti...mai e putin pana in iulie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Imi pare rau,Karula.
Capul sus,stiu ca e greu dar trebuie sa mergi inainte si trebuie sa reusesti.Iti doresti atat de mult ca nu se poate ca Dumnezeu sa nu te asculte pana la urma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabid spune:

Raluca,nu vreau sa-l critic pe Ancar dar vreau sa-mi dau si eu cu parerea.Eu cred ca s-a grabit.Eu cred ca nu erai pregatita pt transfer.Organismul tau inca facea foliculi,nu?La mine totul era oprit,nici foliculi si endometru era OK.Trecuse 9 luni de la FIV-ul ratat.Eu cred ca trebuia sa mai astepte.Hormonii tai sunt dati peste cap dupa hiperstimulare.Of,imio pare asa de rau ca nu stiu ce sa mai spun.Ti-am spus ca exista un Dumnezeu si pt noi!O sa fie bine pana la urma.Stresul este mare...este adevarat dar nu trebuie sa mai platesti ceva in plus.Pentru noi conteaza!

Te pup si eu si Simonica,

Gabi.

Mergi la inceput