Nastere la Municipal - detalii va rog

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristinamaria spune:

Meg sora mea a nascut anul trecut in Municipal si crede-ma ca nu m-a putut tine nimeni departe de ea! Daca ma duceam dimineata le dadeam zambind portarilor ceva si le spuneam ca ma asteapta doctorul! Intre 1 si 4 e vizita deci nu-s probleme iar seara e mai lejer si afisam un zambet radios , le spuneam ca am un nepotel frumos in timp ce la palmam banutii si intram! Acum.... daca o iei pe scari trebuie sa astepti la 5 in fata usii pana apare cineva sa deschida ca nu merge decat cu cartela! Se iveste tot timpul cineva... n-am stat niciodata mai mult de 5 min! Daca urci cu liftul trebuie dat ceva la tanti sa opresca la et 5! Sper sa te ajute aceste informatii si mai ales sper sa nu citeasca vreun angajat din Municipal1

cristina 14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

cred ca o sa apelam la scari, ca liftierele de acolo (majoritatea) sunt taaare scarboase...vreo 4 ani de zile am inghitit tot felul de aere si mofturi de la ele..ei, o sa ne descurcam noi cumva!



vine bebe!

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ECMI spune:

daca ai o camasa alba pe tine, ceva sa semene cu un halatekl de spital intri peste tot fara probleme si se imbuneaza si liftierele imediat

daca dai 20 de mii la garderobiera iti lasa un halat de vizitator pe toata perioada (cu conditia sa i-l dai inapoi la plecare) si nu mai dai nimic la portar

Maria si Ilinca
La plimbare

********************
Slabeeeeesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla2005 spune:

Am nascut saptamana trecuta la Municipal si vreau sa spun ca maica-mea a stat cu mine si in sala de nasteri, am avut un travaliu lung si dureros iar daca nu era langa mine sa ma invete sa respir nu stiu ce as fi facut. In rest personalul e dragut dar cam depasit de numarul mare de nasteri!

carla2005 de Alexandra Maria

Cand viata te stoarce ca pe o lamaie, invata sa faci limonada!

Mergi la inceput