Piticodromul festiv de sept - oct 2005 (145)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

Innaa sanatate multa Noeliei. Eu as opta pentru un perdaf bun .

Dana_lucia . Nu se supara Vladut ca doar e prieten cu Alberto . daca ai timp mai trimite o poza pe mail sa-l vedem si noi pe nazdravan!

Anto ce de peripetii... Dar vorba ta, bine ca sunteti ok si sanatosi.

Irina, mami de Vladut (26.08.2005)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Anto, mooooaaaaama ce de peripetii. Si eu care ma intrebam de ce nu ne suni sa ne intilnim. Sanatate socrilor, si ghinioane hotzilor.
kristina, eu intii am vazut singe, si am crezut ca e, ca de obicei, de la vreo buza sparta, nici nu m-am uitat cu atentie. Dupa citeva ore am vazut coaja din urechea mirunei.
Antonia, noi am fost la ziua Ancutei Cristinei la un club de copii, si a fost foarte foarte bine. Daca ai mai multi copiii invitati, se merita.

Ioana, mama Mirunei (25.08.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

Antonia si eu subscriu la ce a zis Ioana de ptrecerea Ancutei. A fost super si copii chiar s-au simtit bine.

Irina, mami de Vladut (26.08.2005)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Moooama, ce mesaj lung am scris mai devreme, se vede treaba ca nu le am cu rezumatele.

Inna, sanatate multa puiutei si cum zice Irina, spune-i cateva doctoritei sau schimb-o daca ai posibilitatea.

Multumiri fetelor care ne-au felicitat de ziua lui Victor , .

La multi ani si felicitari aniversatilor din ultima saptamana, sa fiti sanatosi, sa cresteti mari si cuminti.

Anto siVictor (8 octombrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_lucia spune:

Irina, special pentru Vladut de la Alberto! Uite sper deseara sa imi amintesc si sa selectez ceva poze cu nazdravanul si trimit pe adresa comuna unde o sa trimit si o gluma care tocmai am primit-o acum.

Hai ca azi postez cit pentru urmatoarea jumatate de an .... dar vreau sa va mai spun ca Alberto merge, pe linga inot, si la gimnastica pentru copilasi. Parca citisem ceva ca scrisese Diana din State despre asta sau ma insel ca as vrea sa schimb ceva impresii in acest sens. Mersi anticipat pentru cine are timp si experienta, in sensul intrebarii mele, sa raspunda.

Gina ce mai faci, e totul bine cu tine si printesele tale?


Dana Lucia si Alberto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns innaa spune:

mersi fetelor...nu o sa ma iau cu ea la cearta dar o sa o atentionez ...nu se poate totusi asa ceva...stiind ca a avut probleme cu urechea si spunandu-i ca inca nu e fata in apele ei...putea sa faca un control mai amanuntit totusi....nu sa o lase sa ajunga la temperatura 40.

oricum cei de aici sunt tare ciudati...considera ¨temperatura¨ de la 39,5 grade in sus...in rest..e nimica toata.


am o amica ce lucreaza ca bona ..de dimineata pana la 3 are grija de o fetita de 14 luni si un baietel de 4 ani si de la 3 la 8 are grija de un baietel de un an. Mi-a zis ca de o saptamana toti au temperatura 38 si le curg mucii valvoi si parintii au zis sa nu le dea nimic, pt ca nu e ceva de luat in seama...si nu poti sa spui ca sunt oameni limitati(lucreaza la banca).

dar asa sunt ei..de ex aici nici iarna cand e vantul cel mai napraznic(cum stam langa mare bate vantul rau rau) nu vezi copil cu caciula pe cap...ba ii mai imbraca si in pantaloni scurti si sosete trei sferturi(asa au unele scoli uniforma)

si daca vreti poze noi


Irina si Noélia - 25 sept 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kristinutza spune:

antoanela, ce de peripetii!!! anapoda rau!
si cu toate astea mi-ai trimis sms de la multi ani pt radu?!

cristina, mama de radu (09.10.2005)
poze si www.dropshots.com/new.php?userid=128437&cdate=20060625&cimg=0" target="_blank">video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns innaa spune:

mama anto ce peripetii...crede-ma ca si noi am ajuns la concluzia ca daca vrei sa iti faci o vacanta trebuiesa mergi oriunde altundeva decat in Romania.
Daca vrei sa faci pe plac parintilor si tuturor rubedeniilor...dar sa te intorci muult mai obosita decat daca ai fi lucrat fa-ti vacanta in Romania.

si daca vreti poze noi


Irina si Noélia - 25 sept 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Ioana,, drept sa-ti spun eu speram sa ne putem vedea sambata. Te-am sunat joi seara dar a sunat mult si fara sa-mi intre robotul. Iar apoi s-a schimbat planificarea, mama si Ovidiu au insistat sa mergem la Balotesti. Eu nu aveam nici un chef sa batem drumul pana acolo, circulatia e naspa de cand s-a inchis drumul direct ; cand am trecut pe langa Herastrau ma uitam cu jind la oamenii din parc, parca aveam un presentiment.


Anto siVictor (8 octombrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

, Kristinutza, ai vazut ca l-am trimis cu 3 minute inainte de miezul noptii? Toata ziua m-am tinut sa-l trimit si era sa-l ratez.
Ti-am mai zis ca noi stam in Giulesti si tot sper sa ne vedem in parculet, dar n-a fost chip pana acum.

Anto siVictor (8 octombrie 2005)

Mergi la inceput