Clipe din trairile sufletelor noastre...(11)

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

haideti la cafea!!!
De ziua mea mi-am facut cont nou:) Si aici postez primul subiect!
Daca vreti, putem scrie si la topicuri diferite sa fim un pic organizati, insa aici ne putem spune of-urile noastre...

ex- gabibarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

E ziua ta azi? LA MULTI ANI! De-acum incolo sa ai parte doar de realizari pe toate planurile!



poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danim spune:

La multi ani !!!

eu zic ca putem sa spunem si lucrurile bune, nu doar ofurile :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Eu zic ca ne-am spus de toate pe aici,si bune,si rele,asa ca e totul ok.....

Gabi,inca o data La multi ani! Si sa-ti poarte noroc noul nick....

Alyssa chiar nu mai zice nimic?

Ioana ce o mai fi facind?

Miha.....nu mai vorbim,e absenta demult....

Ieri am fost prin oras dupa ce mi-a plecat copila la scoala si m-am intilnit cu Marce.Are o burtica tare draguta,e rotofeie,frumoasa si radioasa.....

Io abia o astept pe bebelina!

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Va multumesc inca odata pt urari... si la multi ani si pt Miha!!!
Marce, vrem poze cu burtica!!
Danim, cand ziceam de of-uri, nu vorbeam doar de probleme... ci de toate chestiile care ne trec prin cap... sau sa facem un subiect pozitiv si unul negativ?

ex- gabibarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Buna la fete!

Noi tocmai venim de la concurs.Locul 11! Din nou,ma abtin.....
Dar miercuri voi avea o intalnire si o discutie cu antrenorul.Voi hotarî apoi daca mai continuam.....e vorba la urma urmei,de munca copilului meu,de psihicul lui,de elanul lui taiat.

Week-end placut tuturor!


BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Brenda, imi pare rau... mii de Dianei, sper sa nu fie prea dezamagita:(

ex- gabibarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

`neatza fetelor, cine vine la cafea?

ex- gabibarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Seara buna,
ce mai faceti...? Vad k destul de bine...

Gabi, LA MULTI ANI cu intirziere. Nu am apucat sa mai forumez in ultimele zile. Nusht cum naiba, dar cind vine o kestie...cu sigurantza nu vine singura si te trezesti k ai mai multe de rezolvat pe cap.
Felicitari pt noul ID!

Brenda, a super intilnirea! Sper sa ne vedem mai des. Nu stiu cum sa facem asta ...dar a fost asa placut sa stam de vorba pt citeva ore. Aveam sentimentul k am putea vorbi toata ziua, fara sa ne plictisim.
Siiii...poate o sa reusim sa le mai scoatem si pe fete din casa ... la un suc ceva, k sa nu fie geloase!

In alta ordine de idei... hmmmmm.... eu sint cam amarita. Am cazut in butoiul cu melancolie. In curind, mai exact la sf lunii, imi pleaca gagicul. De aia sint trista...si culmea! si el e. In vreo 2 seri am plins amindoi k doi prosti. Cine ii mai intelege pe barbati? De ce continua sa copilareasca si nu sint in stare sa se hotarasca ce vor de la viata...nu stiu! Credeam k o sa fiu ok...k sint destul de "tare" in general... dar pe zi ce trece ma indoiesc de asta. Bune sau rele, ma obisnuisem(ma rog, "relele" nu erau cine stie ce, nu va ginditi la batai, abuzuri etc. Erau doar "rele" cum se gasesc in orice relatie, indiferent cit de fericita este...Nimic nu e perfect nu?) ... Acum trebuie sa ma obisnuiesc din nou, altfel. Ar fi multe de povestit si poate de analizat...dat pt acum, o sa las totul asa si ...voi vedea ce va fi in viitor.
Insa o sa mai am 2 luni pline pina apare bebelina si ma gindesc cu groaza k nu cumva sa ii fac rau cu starea mea depresiva...si ma indoiesc k voi avea o alta stare, pt ceva vreme de acum incolo.
Nahhhh subiect! K tot cica nu prea aveam... Apropos, mie imi place cum este acest subiect. Sint de acord cu Eliza si restul. putem deschide altele pt kestii mai serioase. Cum ar fi fost sa deschid eu un subiect despre melancolia care m-a cuprins? Ar fi mult prea caraghios! Asa macar imi vars oful azi aici la voi si miine, trecem mai departe ...k doar asa e viata, nu?

Prietene am citeva si pot discuta cu ele orice dar...totusi, nu le-as numi "prietene de suflet, pt care af face orice etc etc". Poate intr-o vreme credeam in asta si as fi bagat mina in foc pt ele, dar acum nu mai cred. Cred doar k oamenii se schimba in timp...si din pacate, nu in bine. Poate nici in rau ....dar sint atitea variantea de "gri" intre "alb" si "negru".

Ahhhh ce e naspa e k nu am inca net in garso unde ma mut curind...

Hai va pup pe toate muuuuulllttt, si ...ne auzim...



Marce 24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Inca ceva...
Brenda, imi pare rau pt Diana. Eu zic k ea e buna...mie mi-a placut ce am vazut cind am fost la spectacol atunci. De ce nu o iei tu de minutza, si mergeti si la alti antrenori? Sint atitea scoli de dans ...atiti instructori... Poate totusi, echipa cu care lucreaza acum nu e pt aceeasi unda cu Di. Cu tot ce am vb noi despre antrnor si nevasta-sa... si tot restul... poate totusi e ceva ce "nu merge" acolo. Te-ai gindit la asta?

puuup,

Marce 24+

Mergi la inceput