Clipe din trairile sufletelor noastre...(11)

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Neata, mamici frumoase si tatici voinici.....si poftiti la cafeluta,ca in baza lui ril.....

Gabi,daca l-ai facut sa inteleaga,e bine.Dar trebuia sa faci un pic urit la el,s-o potoleasca pe zgripturoaica.Spune-i ca vei merge pe cale legala pt.tot ce va face de acum incolo....

Eeeeeeee,pe mine m-a luat nostalgia,de dimineata,asa,si ma gindesc ce or face Miha,Alyssa,Briana,Ioana,Danim si alte "bunataturi" care contribuiau pe aici la deliciul cafelutei de dimineata.....

Alma.....te-ai mai gindit la ce ti-am spus?


BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rilbuc1 spune:

Mai brenda, io ma culc numai dupa ora 2 noaptea. As putea face atunci una a.i. sa gasiti dimineata. Dar, nu e buna rece.






"Exista femei carora nu le place sa faca sa sufere mai multi barbati in acelasi timp, asa ca prefera sa se dedice unuia singur : acestea sunt femeile fidele."
Alfred Capus


http://community.webshots.com/user/rilbuc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

aaaaaaaaa,ne pandesti din umbra,hotzomane....
Las' ca fac eu,tu doar o bei,e bine?

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rilbuc1 spune:

Da, mie imi convine




"Exista femei carora nu le place sa faca sa sufere mai multi barbati in acelasi timp, asa ca prefera sa se dedice unuia singur : acestea sunt femeile fidele."
Alfred Capus


http://community.webshots.com/user/rilbuc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

un pic pesimista... dar ma tratez:))) Cred ca si azi am sa bag la bord un car de dulciuri, ca altfel nu se poate.
Lili e racita, azi n-am dus-o la gradi, am zis ca daca si asa castig un pic de timp, pun de un cozonac inainte de plecare... zis si facut, insa la 7 fara un sfert bantuiam ca o fantoma pe strazile cartierului cautand prin abc-uri dupa o bucatica de drojdie:) si normal ca iar am intarziat cateva minute de la serv, ca de obicei cand o duc pe Lili la gradi si pierd vremea pe drum cu mofturile ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cati 73 spune:

Fetelor, cred ca suntem putin cam dezorganizate ... Trebuie sa stabilim niste teme de discutie. Nu credeti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cati 73 spune:

Fetelor, cred ca suntem putin cam dezorganizate ... Trebuie sa stabilim niste teme de discutie. Nu credeti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

nu stiu... idei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danim spune:

io una's in pauza...de idei....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danim spune:

La multi ani !!! la Mihaele si Gabriele

Mergi la inceput