Clipe din trairile sufletelor noastre...(11)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Eu sint la ora de facut suc de rosii,dupa care plec s-o iau pe Di de la antrenament....uffff.....duminica are concurs! Emotii mari! Data trecuta a fost doar locul 11,noua ne trebuie doua podiumuri pina la sfarsitul anului....
Si pt.ca m-au enervat rau catzele la servici,am facut tot posibilul azi si mi-ai luat liber duminica.Deja Diana era dezamagita ca in afara de Buni nu merge nimeni cu ea la concurs,sora-mea lucreaza,cumnatul si el.....si.....cam asta e familia.Asa ca pt.copilul meu calc si pe cadavre daca e nevoie....trebuia sa fiu linga ea duminica!
Hai,ca m-am descarcat!
Ma duc inapoi la sucul de rosii(am un sac de rosii-prunisoare,pe care tre sa le dau de 2 ori prin masina)

Alyssa,nu-s bune dulciurile,zau.....arunca-le!
Ai promis ca ne povestesti de Canada.....

Danim......cam mult liber.....mai ziceai de noi.....

BRENDA

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danim spune:

Allysa, m-am inregistrat o data, dar am completat formularu' ala in fiecare zi :)

io ash fi vrut sa-mi iau si azi, da' nu s-a putut si atunci ash fi avut liber pina martzi, ca luni iar nu se munceshte :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simonaci79 spune:

Am mai intrat si eu putin pe la voi!

Briana- nu stiam ca si tu scri aici!

Brenda- nu e o problema, eu am masina, deci vin oriunde atat timp cat stiu sa ajung, ca eu sunt cam ..... la pamant cu Bucurestiul, desi sunt nacuta/crescuta aici... Dar ma descurc eu! Spor la sucul de rosii daca nu ai terminat deja! Si mult mult succes puiului tau duminica la concurs! Dar tu unde lucrezi de esti pe baricade si duminica?

Nu sunt la curent cu ce se intampla pe aici dar intelej ca este cineva care invata, asa ca urez si eu pt Cati SPOR LA INVATAT!

Danim- o sa va fie mult mai greu sa sarbatoresti de 2 ori dar o sa si petreceti mai mult!! Spor la pregatiri!

Alice- multumesc mult pt primire! Vad ca si tu vrei sa te apuci de cura. Mult succes!!! Tin si eu de 3 sapt si parca abia acum am inceput sa simt ceva.... Spor la pierdut kg si felicitari pt plimbarea frumoasa!

Va pup pe toate si va doresc o seara/noapte frumoasa si un weekend perfect! Noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Eeeeeee,uite ca sucul e pe foc,acum ma cert cu Diana sa-si faca temele,ca maine la 10 intra la cursurile recuperatorii...."sommet"-ul i-a facut sa piarda fooooaaaaaaaaarte mult la scoala,si acum recupereaza....auziti si voi,intra la 10,ies la 13:00,si fac 5 ore in intervalul asta.....

pai.....va urez si eu week-end placut,maine voi lucra,dar pina pe la 3,asa ca ne "vedem" maine dupa-amiaza....

acum va las sa lecturati postarea cuiva care stiu eu ca scrie acum.....


BRENDA

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Buna, fetelor!
Simona, bine ai venit!!!!
Briana, cand ai primul meci cu paratul?
Brenda, cozonacul de aseara s-a terminat. Acum fac altul:)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Buna seara, fetelor!
Bun venit, Simona! Sper sa te integrezi repede in grup, sunt fete numai una si una aici (ce modesta sunt! )

Danim, felicitari! Am castigat si eu o data un maimutoi de plus la un concurs pe net, il am pe monitor la serviciu. Deja ii pui aparat dentar fetei? Nu e prea mica? Am inteles ca dupa ce li se schimba toti dintii se pune.
Petrecere frumoasa la showul cu Mickey!

Brenda, spor la rosii, o sa iasa un suc pe cinste! Bafta multa Dianei duminica! Faptul ca ti-ai luat duminica libera, o va motiva sa dea tot ce poate. Eu tin pumnii sa prinda podiumul de data asta. L-am vazut in poze si "el", e simpatic.

Alyssa, v-a facut bine plimbarea, chiar daca era frig, v-ati bucurat de natura si liniste...
Chiar crezi ca esti grasa doar pentru ca ti-a spus o romanca "binevoitoare" asta? Daca vrei sa mai slabesti, fa-o pentru tine, mai ales ca sportul iti da si o alta stare de spirit.

Briana, weekend placut impreuna cu fetele tale dulci! Ela e o frumoasa, e finuta si are farmec, iar Ana e un puisor cu niste ochi superbi!

Ioana, pup-o pe Cata din partea mea si a Dianei! Si spor muncitorilor sa termine casa asa cum au promis.

Marcela, profita cat mai poti de momentele de leneveala, cand o sa vina bebita o sa fii activa, vrand-nevrand. Dar sunt niste momente asa speciale...

Gabi, ce faci? Ai renegociat cu viitorul ex programul de vizita? Desi, vorba fetelor, nu-l va tine mult excesul asta de zel, vrea doar sa impresioneze pentru moment. Sau poate i-o veni mintea la cap si va renunta la bautura...

Ril, tu pe unde esti?



poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simonaci79 spune:

Am mai intrat si eu putin...

Brenda- cuma iesit sucul? Succes la recuperare fetitei tale, sa invete cu succes lectiile "comprimate"!

Gabi- multumesc mult pt primire!

Alma- multumesc mult si tie!!! Si eu sper sa ma integrez repede, voi va cunoasteti de mai mult timp dar recuperez eu repede! Oricum, va multumesc ca ma primiti printre voi!

Fug si eu la culcare acum ca e cam tarziu! Mai intru si maine! Noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

'na ziua!

Am picat de la serviciu,sint cam intoarsa,in ultimele zile s-au tot ivit "factori de stress",ca sa ma exprim mai elevat.....dar sper sa treaca!

Sint cam obosita,asa ca ma duc sa citesc "Mataniile" si poate ma ia un pic si somnul!

Revin mai pe seara......

P.S.Incep sa innebunesc cu forumul asta,de trei zile nu mai pot intra deloc,abia ma chinui cu mozilla.....cred ca asa se explica si absentza unora

BRENDA

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Ufffffffff.........greu de intrat pe forum,tare greu......

Am dormit fetele,cum n-am mai dormit demult dupa-amiaza....cred ca si vremea ma trage la asa ceva!

Maine la 6 sintem in picioare,incep astia concursul la 9,la 8 trebuie sa fim acolo pt.incalzire....eu,una,am mari emotii!
Asa ca inspiratia la ora asta imi cam lipseste,nush ce sa va mai zic....

Aha....noapte buna!
Sa ne tineti pumnii!

BRENDA

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simonaci79 spune:

Buna seara!!!

Am intrat si eu putin pe aici!

Brenda- mult succes fetitei tale maine, sa fie pe podium!!!! Va tinem pumnii!!!!!!!

Nopate buna si linistita tuturor!

Mergi la inceput