Acum un an s-a nascut Radu

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

Kristinuta sa iti traiasca Raducu cu ochisori negri si frumosi

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:

Sa-ti traiasca minunea cu oki negri, sa fiti fericiti impreuna...si sa-ti pastrezi optimismul asta debordant (ti-am citit mai demult povestea, din intamplare am dat de ea, si m-a impresionat, esti o luptatoare si Dumnezeu ti-a fost aproape)...viata e frumoasa


aime si Vladimir

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

doamne,ce frumos ai povestit!mi au dat lacrimile....parca mai ieri am nascut si eu....,desi au trecut 2 ani...ai nascut cumva cu dr urleteanu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonnia spune:

Kristinutza, asa de tare m-a impresionat povestea! Esti atat de curajoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kristinutza spune:

monalc, nu am nascut cu dr urlateanu.

va multumesc tuturor mult. nu m-as fi gandit ca veti fi atatea care-i veti citi povestea lui radu.

va spun si voua ce spuneam in grupul meu de mamici: "maine e ziua lui radu, implineste un an. nu-mi vine sa cred ca anul trecut, pe vremea asta, el nu era in viata noastra. mi-e imposibil parca sa concep ca el exista de doar un an...
si cand visez noaptea il visez tot timpul si pe el langa mine, cum oare a fost viata mea inainte de el?! "

of, sunt multe de spus, dar ideea este ca sunt atat de fericita ca-l am langa mine...

cristina, mama de radu (09.10.2005)
poze si www.dropshots.com/new.php?userid=128437&cdate=20060625&cimg=0" target="_blank">video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

kristinutza...
cu ocazia asta iti spun LMA, pentru maine! io as fi preferat sa nasti pe 8.10, nu pe 10 , deh, am eu ceva cu ziua asta...
uite cum stau eu si bocesc de ziua mea, citind povestea voastra! si-mi amintesc anul trecut, cand cu bb in burtik asteptam vesti de la voi... de la nascut!

Cristina Andrei-Razvan(2.08.2003) si Iris-Sabina(17.11.2005)
www.andreirazvan.home.ro" target="_blank">Andrei si www.iris-sabina.home.ro" target="_blank">Iris
www.nazdravani.ro" target="_blank">Nazdravani de august-septembrie 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisi_ella spune:

LA MULTI ANI!!!
Ce frumos ai povestit, am plans, zau asa!
Sa-ti traisca, sa fie sanatos si sa aiba mult, mult noroc!
Iti doresc si tie multa sanatate, mult calm si rabdare...ca sa-l faci mare!


_Ella, Emma & Matei

Povestea nasterii lui Matei ;)
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58237



Deschide bratele spre schimbare, dar nu-ti pierde din valorile tale.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

Kristinutza eu iti urez azi pt ziua de ieri La multi ani fericiti lui Raducu, baiat norocos cu asa mamica !
ieri nu am reusit sa scriu ca se uita lumea cidat la mine ca ma apuca bazaitul pe la birou , si cum reveneam la subiect cum ma imprastiam toata... azi sunt 'barbata'

Irina, mami de Vladut (26.08.2005)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kristinutza spune:

va multumesc mult tuturor.
acum m-ati emotionat voi.

ieri seara, fix de ziua lui (copilul dormea dus la 21.50) ne-am uitat la caseta cu radu in maternitate, imediat dupa nastere.
am recitit cu tac'su parti din jurnalul copilului (am un jurnal in care sunt insemnari de cand ne-am hotarat sa facem un copil pana... in prezent).
asta dupa ce, in timpul zilei, cand era la serviciu, i-am trimis si lui linkul de la povestea nasterii lui radu. s-a cam emotionat si el, hi hi, si zicea la fel ca se uitau cam ciudat colegii la el.

in concluzie, ne-am emotionat total.

gata, de acum nu mai avem un bebelush, ci un copil.

viata are cursul ei, timpul are trecerea lui...

sanatate multa tuturor!

cristina, mama de radu (09.10.2005)
poze si www.dropshots.com/new.php?userid=128437&cdate=20060625&cimg=0" target="_blank">video

Mergi la inceput