N-am curaj sa conduc (5)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

quote:
Originally posted by aissa

Felicitari Siminaf!

Cristina si ghighiloi



Multumesc mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Siminaf felicitari si mult curaj .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

Multumesc! Dar curajul..... nu s-o da si el cumva, pe undeva? Poate niste pilule, ceva...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Acum am citit ca una dintre fete spunea cum nu da drumul la radio sau ac ,haaaaaaaaaaa ce haslie parca ma vad pe mine, hai ca am condus marti ,da sa il vezi pe al meu cum tot facea in dreapta langa mine,nu injura sau ceva sa nu ma intelegeti gresit ,da mereu imi spuna e rosu pune frana, ai grija uite lasa-l pe ala sa treaca,saracu nu stiu daca facea expre ca eu sunt ceea cu gura pe ei in general sau asta e senzatia cand stai pe locul din dreapta nu sti daca soferul reactioneaza la fel ca tine si atunci ii zici tu ce sa faca.
Baiatul meu cel putin se enerveaza ca ma vede ca pun frana si imi bag picioarele in bord cand conduce el,intr-o zi imi zice nu te mai duc daca faci asa ,la care ala mic zice nu o lua personal nu ai vazut ca asa face cand conduce si tati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Astazi m-au sunat de la politie sa-mi spuna ca cel care m-a lovit ( e din Zalau) a venit astazi in sfarsit la ei si a spus ca cel care a condus masina e plecat din tara. Politistul vrea sa vin sa vad daca nu cumva este proprietarul. Adica sa ne puna fata in fata..... Am tot scaldat-o eu, si apoi ne-am luat la revedere. Peste 10 minute ma suna din nou sa-mi spuna ca pot veni sa vad poza ca i-au facut o poza... Nu s-a lasat pana nu am zis ca vin. La sfarsitul discutiei ma intreaba daca toate sunt bune cu masina - la mom accidentului nu aveam un an de condus. Ii zic ca totul e in regula.

Ce credeti??? pe drumul spre casa m-a atins iarasi unu

Din nou masina lui nu are nimic, a mea e botita, din nou nu m-a vazut ... m-am saturat sa conduc. Eram sigura ca nu ma vede si am claxonat, dar se pare ca nici nu auzea...

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Oooof mai Cristina....imi pare rau. Ce tampenie!!!



Cristina si ghighiloi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Briantis spune:

Ce "bafta" ai si tu ,Cristina T .
Da pana la urma lasa-le incolo de table ca se indreapta ,bine ca nu ai patit nimic tu .

Mama lui Andreiutzu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Bafta tuturor!

Cu masina asa este e doar o tabla si timpul meu... a doua zi de dimineata mi s-a parut chiar mai mica, pot sa spun ca e doar atinsa...parca ar fi din ciocolata, ce masina sensibila am

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Simina felicitari!Na, ca ne intalniram si pe aici.Io, am luat permisul acum 9 ani, din prima cu maximum de puncte la sala, cu ceva ezitari la traseu, dar l-am luat... si pentru ce... ca am condus 2 ani cu frica, doar pe trasee prestabilite, am si busit masina din prostia mea, in timp ce o parcam si acum cu o maaaaaaaaare frica in san m-am hotarat sa reiau calvarul condusului, ca se cere... vorba aia.Asadar sambata am facut prima ora de condus, cu masina de scoala cu un mare stres, cu o aglomeratie din plin pe sosele, cu nervii, stresul, nerabdarea si injuraturile de rigoare ale soferilor din marea inghesuiala de pe sosele. Nu are rost sa mai amintesc gropile, si lucrarile la drumuri, care se fac in prostie, cred ca toata lumea stie. Incepusem sa regret din nou pasul facut, dar daca am intrat in hora, din nou, macar de data asta trebuie sa dansez.Si mi-e o friiiiiiiica.


fara drept de semnatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marci spune:

N-am mai scris de mult timp, dar va citesc mereu.
As fi scris eu, dar nimic bun sub soare! Din ce conduc mai mult, din aia conduc mai prost! Ati mai auzit asa ceva?
Pana saptamana trecuta nu aveam probleme cu ambreiajul, acum nu-mi iese plecare de pe loc. Nu se opreste motorul, dar patinez aiurea ambreiajul. CU cat incerc sa ma controlez mai mult, cu atat o fac mai lata.
Nu stiu daca loganurile au probleme ( cel putin unele dintre ele), dar al meu a inceput sa zdrangane din toate incheieturile. Eu cred ca din cauza mea, ca nu conduc bine. Si uite asa imi vine sa ma las de soferie, sa-mi bag picioarele si sa merg cu ratb-ul!
Ce este ciudat: nici nu-mi place, dar nici nu-mi vine sa renunt, tot astept sa treaca momentul prost, dar el se adanceste.
Azi am carait-o de-a dat in zbenga, dar nu-mi mai pasa, multumesc lui Dumnezeu ca nu am avut nici o buseala. De-acum incolo asta am sa urmaresc, sa nu am vreun incident, chestia cu caraitul masinii am s-o ignor.
Fetelor, multa bafta si progrese, nu ca mine!

Mergi la inceput