Inimioare de iulie-august 2005 (4)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

BRIANA IMPORTATORUL ESTE VAVIAN CEI CARE IMPORTA HUMANA SI AVENT. FIRMA DE LIVRARI LA DOMICILIU ESTE ROYAL TEL 2426451, SAU 0722594320 SAU 0724211048. cOMANDA SE FACE TELEFONIC. EU AM LUAT DE LA EI LA BABY EXPO CU 390.000 LEI CUTIA DE LAPTE SI 170.000 LEI CUTIA DE CEREALE. EU IAU CATE 5 CUTII PE LUNA DE HUMANA 3 CA ATATEA MANANCA MIHNEA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:

Monica..... !!!!!!!!!!

Brianamica mamica de 2 fete cucuiete

“Întelegerea trecutului ne determină abilitatea cu care intelegem prezentul.”


POZE FETE CUCUIETE
ANA ESTE ATAT DE MARE
DAR SA VEDETI ELA CAT DE MARE E ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Brianamica eu am trecut-o de ex de pe Similac , pe Nan2, si chiar imi convine de minune, se dizolva bine de tot.La Humana ma enerveaza ca e in punga si ca face spuma .Ingrid nu i-a placut Humana.



AniS 24+
si Ingrid-Alexia *** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** (2 august 2005)***INGRID
"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Va prind si eu din zbor...

M-am tot gandit la tine Simona...ce s-a intamplat in final? Ai plecat? Nu vreau sa fiu indiscreta, da un ignore daca mi-am bagat nasu'.

Fetelor voi faceti ceva imunizare la copilasi? Nu stiu ce sa fac. Sa-l duc la antigripal? sa-i dau osccilococcinum?

mamica fericita de Dany-boy

www.dropshots.com/svety" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simonaci79 spune:

Buna seara!

Monica- ei nu te supara pe mine, am zis si eu ca nu stiu sigur, ca eu nu i-am mai dat de vreo 3 luni cred humana 3, eu ii dau numai humana junior drink.... Am gresit dar cjai nu mai stiam ca daca nu am mai luat de mult... sioricum nu prea ma uitam la pret ca luam de la metro si imi tb oricum asa ca luam ca stiam ca e cel mai ieftin acolo... Uite sa iti treaca supararea! Eu sa stii ca la baby expo am intrebat de humana junior drink si era 48 sau 49.000 nu mai stiu sigur, si eu le iau din carrefour cu 41.000. Depinde si de unde iei, dar la pret chiar nu mai stiam sigur.... si nici la varsta!!

Briana- uite ca ziceai ca te duci la carrefour sa iei lapte, eu iau de la cel din baneasa cu 41.000 ca am fost azi cu prietena mea la cel din colentina si acolo este 47.600 lei. Sper sa ii placa Anei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simonaci79 spune:

Hai sa va mai spun un banc ca sa va mai treaca supararea.....

Un tip beat merge pe strada... se opreste la o fereastra si incepe sa strige: doamna, doamna! Iese tipa la geam si o intreaba: "Nu va suparati, sotul dvs e acasa?" "da, este, doarme" Bine...si pleaca mai departe. La o alta fereastra aceesi poveste.... "Nu va suparati, sotul dvs e acasa?" "da, este, doarme" si tot asa inca 3-4 ferestre... la un mom ajunge la o ferestra si intreaba iar "Nu va suparati, sotul dvs e acasa?" "Nu, nu este! Nesimtitul a plecat cu prietenii lui intr-o carciuma sa se imbete!" iar tipul raspunde "nu vreti sa veniti putin pana la poarta sa vedeti daca eu sunt?"

Sper sa va mai fi descretit fruntile.... Va pup si mai intru mai tarziu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Simona nu e chiar nici o suparare credeam ca dau si eu o lovitura si imi zici tu de unde il iei asa ieftin.

Briana depinde si de copil ce lapte accepta. Mihnea de ex nu a acceptat Nanul niciodata. La inceput a luat pana la un an Topfer lactana si dupa un an l-am trecut eu pe humana ptr ca el tot manca doar cereale humana si eu vreau sa ii dau lapte praf pana la 3 ani si asta mi s-a parut ok dupa un studiu de piata raportul calitate pret.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Simona vad ca esti pe facut glume azi....misto
Auleu mananca varfurile la creioaneeeeeeeeeee



AniS 24+
si Ingrid-Alexia *** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** (2 august 2005)***INGRID
"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns truli-luli spune:

Simona sarutmana pt bancuri,m-ai binedispus cu ele Esti super ca intotdeauna

Cami si ANA (17.08.2005)

poze Ana
www.tickercentral.com/view/5l62/5" target="_blank">varsta Anei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Buna seara!
Poate va era dor de mine .
Am pus 2 filmulete cu Rares plimbaretzul pe 2 picioare:

http://www.dropshots.com/day.php?userid=110373&cdate=20060929&ctime=193343

http://www.dropshots.com/day.php?userid=110373&cdate=20061003&ctime=182224

Anca am vazut si eu poze cu Oani. E o dulce si o frumoasa. Mi se pare ca are o fata mult mai matura, mai de copilas. Bianca mea pare pe langa ea bebelush. O tanti chiar ma intreba ieri in parc daca are 8-9 luni. Probabil si parul mult si cretz conteaza. Mi-au placut pozele toate, mai ales cele in care e cocheta cu poseta si cele cu pisici.

Mona ma bucur ca te-am binedispus (cred ca ai observat ce maiastra a fost Anis in evitarea raspunsului. Pai daca e vorba de economii de la 20 de ani, inseamna ca eu nici un briliant abia vizibil cu lupa nu primesc peste 2 ani, ca al meu nu ma stia la 20 de ani). Sper sa iti treaca repede taietura. De ce nu te-ai dus sa o coase, daca e asa urata?

Simona tu ce mai stai pe aici pe baricade ... Nu te supara ca scrii numai tu, te citesc f. multe fete, deci nu vorbesti singura. Pentru finutza ta, e greu de dat sfaturi. Daca incearca sa ii codimenteze mancarea cu niste usturoi, cimbru, busuioc, un pic de sare ? Sau sa ii dea de ex. un cartof fiert si pisat amestecat in cereale. Sau carne in cereale. tare rau cu copii mofturosi.

ioana tu te duci la sala si te plangi ca nu faci nimic!??! Sa ma vezi pe mine cum ma uit la tv pe Euforia la Pilates si ma intreb ... daca stau asa linistita pe canapea, nu imi scad colaceii privind pe alea cum muncesc?!

Anis am vazut si pozele voastre, ai o burtica marisoara (m-am uitat pe pozele mele, ca mi se parea cam mare, dar m-am linistit, ca eu eram si mai si ) si Ingrid e o dulce cum mangaie ea pe bebe.



Laura de shtrumphi, Rares si Bianca 13.06.2005

Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878" target="_blank">Poveste cu shtrumphi

Mergi la inceput