FIV in Ungaria 3

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

andicu sunt aci cu pumnii stransi!!!stransi!!
crinuta te pupacesc si tin pumnii!!!
legaturoooo multa bafta!!!
Delia sa ma ierti mama acu ma prinsaiDeliao sa fac o poza cu Chivu ca sa'l vezi si tu

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"tine aripioara asta, voinice, si cand ti-o fi mai greu...sufla..."

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Va pup.
Am intrat sa va dau vesti: se pare ca am 5 embrioni frumosi.Maine la ET aflu daca imi pune 2 si 3 congeleaza sau imi pune 3 si atat.

Irina, n-ai un dr la care sa mergi, sa vezi ce-ti spune apropo de sangerare? iti doresc sa-ti revii si sa treci peste acest moment. Toate am trecut prin asemenea esecuri si pot sa-ti spun ca daca iti doresti atat de mult sa reusesti, o sa revii in lupta cu forte proaspete de fiecare data! ai grija de tine, noi suntem aici, si te sustinem!

Imi vine si mie randul... /Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

super vesti andicu
ma rog pentru tine sa fie bine
si pentru celelalte fete

"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)



SA O AJTAM PE BARBYE

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_72 spune:

andicu cred ca acum "ti-a venit randul "....cum zici tu .....
Sa-ti ajute Bunul Dumnezeu sa-ti vezi visul cu ochii...
Prea mult ai luptat si prea multe ai indurat....
Sunt alaturi de tine .....

Ella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniaN spune:

Fetelor eu sunt la Bratislava de la inceputul saptamanii,dar am avut alte probleme de rezolvat aici,doar azi o sa merg la Vienna la clinica sa vad cand ma programeaza.
Maine seara ma intorc in tara ,va spun atunci mai multe.

Adicu, Crinuta va tin pumnii
Liana ,pussi multa bafta.

Va pup LAVINIA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela76 spune:

profa

eu am mers la Dr Tibor Novak, este singurul dr care stie foarte bine romaneste,lucreaza la clinica de obstretica ginicologie din Szeged, este lipita de clinica Kaali, eu am fost prima data la cabinetul lui particular care se afla pe acelasi bulevard cu clinica . Injectiile au o denumire mai ciudata,GYNEVAC , se face una la 10 zile si se gasesc doar in Ungaria. Daca te ajuta cu ceva iti dau pe PM si traducerea in engleza a prospectului, adresa lui de mail si numarul de telefon "novakta@freemail.hu". La cabinetul lui toti clientii erau romani, doamne gravide care urmau sa nasca cu el la spitalul din Szeged. mie imi pare rau ca nu stau mai aproape, in Ardeal, pentru asta ar fi fost si optiunea mea pentru nastere.


danielal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela76 spune:

am uitat sa pun nr : +36209188806 este nr de mobil al doc

danielal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chivutamonica spune:

Andicu ,Crinuta,sta-ti linistite si ma pentru voi sa fie bine.la toate fetele,MONI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

super andicu..tin pumnii stransi..stransii!!sa te uiti dupa bancuta ca voi fi acolo pitita cu pumnii stransi
multa bafta mama !!!ma rog maine pentru tine pentru ca vreau din tot sufletul sa reusesti!!!si tu si crinuta si toate fivoasele !!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"tine aripioara asta, voinice, si cand ti-o fi mai greu...sufla..."

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana78 spune:

andicu-ma bucur pentru tine.Ma rog la Dumnezeu sa te ajute sa devii mamica !
mult succes pt. toate fetele ! eu mai am 3 saptamani pana ma duc la Szeged ! Numai sa ma gandesc si deja am emotii, dar sunt din alea pozitive !
Stiti cumva de cineva care a facut ICSI la szeged ? Are cineva nr de telefon al dr Zarodi,ca sa nu-l mai stresez eu cu mesaje ?
andicu- ma gandeam eu ca s-ar putea sa nu stai in szeged, dar nu eram sigura !Am nr. de telefon de la acea pensiune.Cred ca voi suna saptamana urmatoare pt rezervare. Mersi !

Mergi la inceput