Bebelusi de ianuarie - februarie 2006 (97)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LunaNoua spune:

Neataaaaaa

Intai raportul .. 83Kg imbracata (ca m-am trezit cu musafiri de dimineata, cand sa ma cantaresc si eu goala pusca). Banuiesc ca ar mai fi un juma de Kg dat jos...ca daca nu ... umblu la acul de la cantar ... si il pun sa arate mai putin

Moni draga, spor la treaba. Si eu ma apuc de programare imediat ce termin cu DC-ul

Pufu, mi se pare aiurea . Poi ... e copilul mamei sau e sotul tau? Banuiesc ca nu mai copilareste inca

Gio, buna ideea


Maraki, poi poate se zice asa, ca oricum baiatul iti pleaca de acasa cand creste mare. Numele iti mai ramane, asa ca sa-ti traiasca, mami, numele!!

Pupici, ma infig in cifre.


, Deea si Raza mea de soare, Daria - 6 ian 2006

Ce e mic, ROZ cu doua puncte bleu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LunaNoua spune:

Cosmi, buna cura . Asa am ajuns si eu la aceeasi greutate ca atunci cand eram .

Deea
Ce e mic, ROZ cu doua puncte bleu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Eu m-am gandit la urmatoarele fete:
LacramioaraT, Ank si bb, Veveroi, Miha68, DanaR, Laryiuly, Lida30, Ciupercuta, Mihaelacri, Tina23, Porumbel, Lauramonica, Maria28, Roxit.

Silvi pai, le voi trece separat si le avertizez. daca nu scriu timp de o luna de maine incepand, nu vor mai fi pe lista.

a venit si Clau, mergem in oras.
asa ca va pupic, o duminica frumoasa in continuare.
pe diseara.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea, poze Marco, filmulete Marco
nunta noastra , Antalya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

LA MULZTI ANI TUTUTOR SARBATORIZTILOR DE AZI- IN SPECIAL PT DIANA!

Noi am fost al resaurant si amdormit un pci ieri, azi Emma face iar curatenie peste tot in premergator, osa descarc niste filmuletze cu ea imediat si apoi mergem iara in vizita, asa ca ne deztrebalam-spre deosebire de cele care mucnesc,d ar maien s eu la conta
Va pupam si revenim maine!

Denisa
Denisa ');si Emma Andreea (17 Ian.2006)

Emma Andreea
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

GIOVA pai mai sunt cateva:MY BABY (n-a mai scris de cand a nascut parca),CRISU23,SHEBA,STRUMFI2004,ANCUTZA78,TEDITA,
ANCAOLTEAN...n-au scris de-un cincinal Daca gresesc corectati-ma si mai veniti cu propuneri! Ank a mai scris pe aici,era cu in 2 luntri,adica si al nov.dec.2005,asa tin minte,deci nu cred ca trebuie scoasa inca,ea zicea ca mai vrea si la noi .
Eu zic sa pui carnatul pe o lista separata mai jos,vreo luna ... poate ne contrazic si apar (miram-as!) Daca nu,chiar ca n-are rost sa purtam dupa noi asa carnat lung.Stiti chestia aia: DACA VOI NU NE VRETI,NOI NICI ATAT!

MONI de DIANA (01.01.2006)


ALBUME DIANA

www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

START 55 kg (1,70 h) .... OBIECTIV STATIONARE (minim) sau + 1-3 kg IMC 19,03 )
ZIUA 1 55 KG STATIONARE
ZIUA 2 55-KG STATIONARE
ZIUA 3 55 KG STATIONARE
ZIUA 4 55 KG STATIONARE


IOANA
START 70 kg.(1,70h).....OBIECTIV 65 kg IMC 24,22
ZIUA 1 68,4 kg -1,60 kg
ZIUA 2 67,3 KG -1,10 KG
ZIUA 3 67,0 KG -0,30 KG
ZIUA 4 66,4 kg -0,60 kg
SILVI
START 67 kg (1,65h)......OBIECTIV 63 kg IMC 24,63
ZIUA 1 66 kg -1,00 kg
ZIUA 2 65,5 KG -0,50 KG
ZIUA 3 65 KG -0,50 KG
ZIUA 4 64 KG -1,00 KG
COSMI
START 74 kg (1,76h)......OBIECTIV 68 kg IMC 23,94
ZIUA 1
ZIUA 2
ZIUA 3 73 KG -1,00 KG
ZIUA 4
ANASOL
START 62,5kg(1,60h)......OBIECTIV 57 kg IMC 24,41
ZIUA 1 61,5 kg -1,00 kg
ZIUA 2
ZIUA 3
ZIUA 4
ANDA
START 79 KG (1,71)........OBIECTIV 62 KG IMC 27,05
ZIUA 1 78,1 KG -0.90 KG
ZIUA 2 77,1 KG -1,00 kg
ZIUA 3
ZIUA 4
SIMO
START 65 kg (1,67h)......OBIECTIV 63 kg IMC 23,38
ZIUA 1
ZIUA 2 64 KG - 1,00 KG
ZIUA 3
ZIUA 4
DEEA
START 84 kg (1,67h)......OBIECTIV 52 kg IMC 30,10
ZIUA 1
ZIUA 2 84 KG
ZIUA 3 83 kg -1,00 KG
ZIUA 4 82,5 kg -0,5 kg








MONI de DIANA (01.01.2006)


ALBUME DIANA

www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Moni-sanatate multa, ai mare grija de tien si menajeaza-te ca s tu ca si mine avem o lista de TO DO care nu se mai termina.
Giova- de acord cu tine cu lista.
Bumbtza- si eu i-am, dat Emmei de la inceput completare cu biberonul ca nu se satur auc san si era si lenesa sa traga cum trebuie si acuma nu avem probleme, asa ca rabadarw si da-i imediat dupa san un biberon si treptat il va accepta c anau re de ales si stie ca ramane flamind

O dumninica placuta si va la acuma, merg al epilat si apoi restul de treburi pina decolam in vizita.

Denisa
Denisa ');si Emma Andreea (17 Ian.2006)

Emma Andreea
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

DENISA helau ,iar am probleme cu messu,sper sa mai vorbim!

MONI de DIANA (01.01.2006)


ALBUME DIANA

www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Moni- iara nu itzi merge mess-ul? ca tzi-am scris acolo!
Am pus si eu film si o poza cu fii-mea vitezomana in premergator, sa imi zicetzi va rog dc se vad ok.
Maraki-pupicei la Angelos, cum se mai simte, cummai papa?
Emma a bagat ieri dupa amiaza 2 brinze topita si un iaurt de 100gr cu cereale si lapte seara 350 cuc ereale, acu de dimi a bagat ou cu 2 brinze topite, 2 lingurite de brinza dulce si 1 masura de cereale de orez, si sa vedem d cmai vrea lapte,l aprinz ori ciuperci ori fasole

www.dropshots.com/denisam

Silvi si Ali-multumim si va pupam, duminica frumoasa!

Denisa
Denisa ');si Emma Andreea (17 Ian.2006)

Emma Andreea
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela10 spune:

LA MULTI ANI BEBEILOR SARBATORITI AZI!!!!!!
gata si marea mutare!acum ramane sa ne "dezapezim din noianul de lucruri".am muncit de suntem cam varza de obositi si nici azi noapte nu ne puteam odihni,dupa ce ca ne-am culcat la 1.30.bineinteles ca ieri m-am trezit si cu cm,ca sa fie o zi rotunda...si cu niste dureri din toate partile mele cu probleme.dani a fost tare agitat bietul de el ieri.
a,si avem si coada dupa noi.familia cu care stateam nu si-a gasit alt apartament sa inchirieze,asa ca i-am luat din nou cu noi,ca ne-a fost mila de bebelina lor.dar vreau sa zic ca tipa n-a miscat nici un deget la treaba ,nici la mutatul bagajelor,nici aici in casa noua.mai,nu are nici un stres.a facut niste faze la care cat sunt eu de calma si tot imi venea sa urlu.asa ca mi-a stricat toata buna dispozitie necesara unei mutari
in fine...va las cu bine si mai vb.important ca ne-a instalat net si telefon inca din prima zi

http://photos.yahoo.com/iuli_n90210
http://www.dropshots.com/mirela10
mirelutza si dani(21.12.2005)

Mergi la inceput