Parndorf

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Oho, raspunsuri noi! Multumesc tuturor. Vom merge cred ca asa cum ne-am propus. Si stam la Paprika, sper. Multumesc, Nane. Si sper sa nu fie a mare dezamagire, ca atunci am batut drumul degeaba.

lina, cu Alina si Ana... si tati, evident

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flaflo spune:

Carolina, sa ne dai de veste dupa ce te intorci!

Flavia si Bianca


Bia studioasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura T spune:

Aviz amatorilor: cine vine din Bucuresti special pt shopping la Parndorf, poate alege o cale mai comoda, mai rapida si nu prea costisitoare decat cu masina, o zi dus, o zi intors: cu avionul Bucuresti-Bratislava (cu Skyeurope), care e la 30km de acest outlet. Zborurile costa cam 45-60 euro/pers dus-intors (depinde de oferta), iar din Bratislava se poate inchiria masina cu cca 30 euro/zi. Bineinteles, cu ocazia asta se poate vizita si Viena/Praga.

Laura si bebitele: Bianca (7 ani) si Ramona (4 ani)
poze_cu_fetele_mele
poze_noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Flavia, evident ca va dau de veste!

Laura, multumesc, chiar ca e interesant, singura mea problema este ca eu vreau sa fac cumparaturi de Craciun pt un familion mare si nu stiu cum le pot cara cu avionul...

lina, cu Alina si Ana... si tati, evident

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alebazi spune:

Buna fetele,

Sunt nou venita pe forum, dar sa stiti ca va citesc zi de zi de aproape doi ani. Imi place la nebunie.
Cu Parndorf, m-ati dat gata (sunt fan shopping). Habar nu aveam ca exista, mai ales ca am trecut pe acolo acum cateva luni (in interes de serviciu). Chiar sunt preturile acelea? Nu-mi vine sa cred. Pai nu-mi mai cumpar nimic de aici (la cele de firma, mai ales). Cred ca as sta numai acolo. Pacat ca nu am cu cine. Ai mei nu sunt pasionati de shopping. Cand le-am spus sa mergem acolo, au zis ca sunt nebuna sa bat drumul numai pentru cumparaturi.
Carolina, sunt tare nerabdatoare sa te intorci de acolo si sa ne dai de veste. Drum bun si te asteptam.

Va pup pe toate,
Cosmina


dinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Maine plec. Abia astept! Va spun luni cum a fost!

lina, cu Alina si Ana... si tati, evident

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura T spune:

Carolina, asteptam vesti!

Laura si bebitele: Bianca (7 ani) si Ramona (4 ani)
poze_cu_fetele_mele
poze_noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniaN spune:

Fetelor voi pleca si eu luni catre bratislava ...m-ati facut foarte curioasa o sa trec si eu pe la Parndorf.
cam de 2 luni am fost la vienna dar nu am stiut sa intru pe acolo si va spun drept nici nu am fost foarte atenta pe drum...nu am vazut casutele de care spuneti voi.

eu o sa ma intorc doar pe vinerea viitoare in tara o sa va spun atunci cum a fost.

LAVINIA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

intreba cineva, scuze, nu mai stiu cine.

pe 26 decembrie magazinele in Austria sunt inchise, fiind sarbatoare...

cumparaturi frumoase!



Adina & Jasmina (24 iulie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura T spune:

Cum duminica nu e deschis, deci nu pot merge acum in decembrie cand ajung eu in zona, am luat bilete de avion sa ne ducem special la shopping in primul we din februarie. Stiti cat am platit avionul Bucuresti-Bratislava? 23 euro/pers, taxe incluse!!! Plecam vineri dupa amiaza, samabata facem shopping toata ziua, duminica stam prin Wiena, iar luni dimineata inapoi!

Laura si bebitele: Bianca (7 ani) si Ramona (4 ani)
poze_cu_fetele_mele
poze_noi

Mergi la inceput