Mamici de noiembrie - decembrie 2006(43)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramsan spune:

LA MULTI ANI pentru Iasmina Timeea de Cristina !! Cristina sa ai doar bucurii de la prima ta fetita si sa fie fericita ca are asa niste parinti speciali Sa ne spui si noua cum a fost petrecerea si ce cadou ati hotarat sa-i luati...


Ramona 34+ Rares

Ramona
www.dropshots.com/ramsan" target="_blank">Filmuletze cu Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Salutare burtici

Venim si noi cu vesti de la eco,bebelina e bine e cu capul in jos deja se pregateste are 2.233 kg ,placenta posterioara de gradul 2-3 si lichidul amniotic normal in rest totul e ok,mi-a zis ca data viitoare ma v-a urca pe "calul balan" si o sa-mi dea biletul de internare fara data

KOKORINA-am vazut carutul harbujeilor f.fain,dar lampile m-au dat gata imi plac tare mult si tu ce burtik mare ai,sa dea DD sa-i tii cat mai mult in burtika

DOLORES-ce fain e patutul,nu am fost pe faza cand ai zis ca l-ai cumparat,cat ai dat pe el? costumas cu ratustea ma si eu numai ca al meu e cu puisori

LAURA13-bine ca e totul ok cu burtica

IASMINA sa fii cuminte si sa asculti de mami

Ma duc sa trag un pui de somn

Bamboletta 33+ bebelina Antonia
"poze"
www.dropshots.com/bamboletta" target="_blank">"video bebelina"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandra_25 spune:

Danita........multumim mult de tot........e ceva super special.............asta da gest frumos.....
Bamboletta.....felicitari pentru rezultatele de la eco...bebelina Antonia e grasunica......
deny75...este o diploma de mamica cu numele nostru....o sa primiti si voi in mailu vostru.....
Acuma am si eu probleme ca si Dolores....bebe Mark nu a mai dat azi din picioruse.......

alexandra 33 + cu Mark Andrei
poze

"Exista doar un singur colt din univers pe care poti fi sigura ca il poti imbunatatii, si acela este tu insati."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doradora spune:

multumesc de explicatiile privitoare la maturarea plamanilor. acum ma declar oficial mai desteapta!

am mancat o cantitate enorma! era fierbinte mamaliga si m-au trecut toate apele, dar sunt un om taaaaare fericit laa ora asta!

chris 29+ alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deny75 spune:

eu nu am primit nici o diploma si,zau,am fost cuminte.

Va

DENY34+IRINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

Buna ziua fete cucuiete,


am intrat numai sa va spun ca eu vreo 2 saptamani nu o sa mai intru, sa nu va speriati , ca sunt bine ( in special asizuca ca stiu ca ea intreaba d mine )
mi-am luat un medical din cauza de oboseala exagerata si m-am gandit ca nu o sa imi ridice nimeni statuia aici daca ma chinui cu edeme la picioare si cu somn permanent..asa ca merg sa ma odihnesc, voi fi probabil prin Nordul Moldovei, aer curat..sper sa imi revin

va pup pe toate, va doresc multa sanatate si sper sa ne regasim mai joviale si mai fericite ca niciodata!


multa bafta !

desiree 29

"Intr-o lume a minciunii universale, a spune adevarul este un act revolutionar"(George Orwell)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramsan spune:

Alex nu te ingrijora... papa ceva si aseaza-te pe partea stanga in patutz. Cam in juma de ora maxim tre' sa dea din craci Mark al tau sa treaca ingrijorarea.
Bambo wow!! ce bine ca e grasunica bebelina ta.. si cuminte, asezata regulamentar. Minunat - vom naste ca la carte!


Ramona 34+ Rares

Ramona
www.dropshots.com/ramsan" target="_blank">Filmuletze cu Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

desiree drum bun, odihna placuta si relax total. Te asteptam cu drag inapoi. Ai grija de tine.


Miro34+ cu
am o nepotică talentată, si o BB-lină zbenguită

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina1974 spune:

Buna, fetelor!
Multumesc mult pentru urarile pe care le-ati facut Iasminei mele.Inca suntem pe ultima suta de metri cu aranjarea restaurantului pentru ziua ei,si mi-e ciuda de mor ca nu am gasit baloane roz sidefate,sa le pun pe pereti,ca asa a vrut fetita. Cadou de ziua ei,i-am luat jucarii,ca astea o fac pe ea fericita,ca hainute oricum ii luam. creste ca din apa copilasul asta, si non stop trebuie sa-i imbogatesc garderoba.I-am luat o "Insula a aventurii" ,cu multi ponei, care si canta pe deasupra (asa se cheama una din jucarii),ca ea e topita dupa ponei,si i-am mai luat 8 jocuri educative,pentru varsta ei. Oricum, o sa primeasca o gramada de cadouri. Deocamdata, e la gradinita acum, unde i-au pregatit copiii o surpriza mare, mare.
Fetele, va pupacesc pe toate,multumesc inca o data, si o tai acum sa mai atarn niste ghirlande prin restaurant,pentru diseara.
va mai dau amanunte mai tarziu.
Pupici


32+,Iasmina si bebe Georgia

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

Bambo sa iti traiasca grasunica!
Ramona incerc sa ajung maine dar am socrii in vizita si nu stiu..... Sper sa ajung!
Am fugit la banca ca am plecat mai repede de la munca de m-am rupt!
Weekend placut!

Laura si bebe strumf 33+

Mergi la inceput