Rezultat control -inseminare

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Multa bafta, Maria!
,
Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaDo spune:

BRAVO MARIUTZA!!!!!!!!!!!!!
INCEPI SA TE APROPII DE VISUL TAU
IATA CA INCEPE SA RASARA SOARELE SI PE STRADA TA
MULTA BAFTA SI SA TE AUZIM IN CURIND CA ESTI .
Pupici,Oana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

FELICITATIONES SI DA DOAMNE SA FIE CU OCHISORI DIN PRIMA!
ITI DORESC CEL PUTIN GEMENI (ca si mie )

"Īn afara de constiinta totul e bestialitate" (Camil Petrescu)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura V. spune:

Maria draga mea... mult noroc!!!!Sa se prinda din prima.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Fetele,mai usor cu bucuria !!! Felicitarile,masa si darurile ,dupa...

Catalina,cand ai intarziere de menstra asa se da ,progestative.Daca e sarcina ele fixeaza si mai bine sarcina si ajuta la dezvoltarea ei,daca nu,atunci se declanseaza menstra.Eu ma asteptam sa-mi dea sa fac estrogenul dupa asa intarziere,dar mi-a zis ca n-o intereseaza estrogenul pentru ca oricum ovulatia o sa fie stimulata putin.

Treaba e ca daca nu raspund la Clostibegyt zice ca o sa incercam cu Puregon,care e 1,2 mil fiola si ar fi nevoie de 20 fiole.Deci daca e sa o facem eu sper sa mearga cu Clostibegyt,caci de Puregon nu ma pot tine...

Hihihi,pe ciat se liciteaza deja de la tripleti la gemeni :))) 'om vedeam cum o vrea Dumnezeu sa fie !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalina spune:

Maria, sa ma ierti ca nu am vrut sa spun nimica rau despre sotiorul tau, eu, in amarul meu am impresia ca la toata lumea e la fel... . Bravo lui si sa il tina Dumnezeu asa!
Sa va dea Dumnezeu sanatate si reusita in ceea ce faceti!

Sa stii ca si eu am luat Duphaston mult timp si in combinatie cu vit. E si fara si nici menstra nu mi-a reglat-o iar de fixat sarcina nu a avut ce.
De obicei cand imi dadeau injectii cu progesteron, mai dura inca vreo 2 sapt. dupa ce le terminam pana imi venea si cand imi venea ziceai ca s-a taiat porcul, ma intelegi.
Dupa anticonceptionale, cum le opream, cu reveneam la "normal".
Eu am luat Clostylbegit numai o luna si dupa aia am vazut si io in stanga si in dreapta ca nu-s prea bune medicamentele astea si nu am mai luat.
De atunci sunt pe plantutze ...
Multa multa sanatate iti doresc

Catalina, o viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Stai linistita Cata,nu ma supar eu asa usor :) Las' ca le are si al meu pe altele,nu-i usa de biserica Dar cine-i perfect ,la urma urmei ?!?!
Al tau sot ce parere are depsre toata problema ? Poti vorbi cu el ?? Spune ce te doare daca vrei,poate te ajutam cu ceva...Ce zici ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palmyrah2002 spune:

Eheii,Mariutza draga,ai vazut ce rezultate bune la spermograma?!?!
Sa stii ca de acum va incepe si normalizarea lor,adica morfologic se vor apropia de limitele standard.Tratamentele homeopate dau rezultate in timp,mai bune decit cele clasice.Aveti incredere in voi si in bunul Dumnezeu si toate vor fi bune.CURAJ,PUTERE SI SUCCES!!!Cristina si Mihnea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Trinity spune:

Draga Mariutza,

Iti tin pumnii si sa dea Domnul sa iti vezi visul indeplinit in curand.

Cu drag,
Cris.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Iti tin pumnii Maria. nu uita ca acolo sus cineva te iubeste.
"Ai castigat continua,
Ai pierdut continua"


Monica

Mergi la inceput