1.Ora postarii mesajelor. 2.Link mesaje private

1.Ora postarii mesajelor. 2.Link mesaje private | Autor: Catrinel_17

Link direct la acest mesaj

Problema? Am postat mesaje de ex la ora 8 (ora germaniei) si au aparut pe forum ca fiind postate la ora 8 (ora Romaniei), si germania e cu o ora in urma… de-aia au aparut pe forum in fata altor mesaje postate in Romania, - dar mai tarziu! e ciudat ca eu comentez mesaje aparute dupa al meu www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=84500&whichpage=10" target="_blank"> aici

Si alta chestie, nu pot vedea mesajele private daca fac click in stanga pe pagina la “mesaje private” – se deschide link-ul http://forum.desprecopii.com/forum/default.asp in loc de www.desprecopii.com/forum/pm_view.asp (daca scriu asa, pot intra in mesaje private). Daca scriu http://orum.desprecopii.com/forum/pm_view.asp , trece inapoi in http://forum.desprecopii.com/forum/default.asp

Poate ca se poate face ceva? Multumesc
C.



Catrinel, mama lu' Oana (23 martie 2006)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

si eu am aceiasi pb cu postarile...
aseara vedeam si niste poze aiurea printre mesaje in format mic...azi pozele au disparut, dar mesajele mele tot apar aiurea...



Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Am observat si eu la "Mamici de septembrie-octombrie" si la inca vreo 2 subiecte, nu mai stiu exact care, se intampla asta de 2 zile.

Alina cu Adelina (31.08.2006) & Dragos (11.04.2002) pozici 1, pozici 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Ora de pe forum este setata dupa ora Olandei nu a Romaniei si eroarea a fost deja semnalata administratorilor. Stiu ca a mai fost si acum vreo doua saptamani dar a disparut repede.

Asta cu pm-ul a fost si ea dar mai acum cateva luni stiu ca unii au avut-o (printre care si eu) altii nu. Pana acum n-ai avut probleme, nu? A aparut de curand? Daca totusi e ceva care e mai demult si nu ai observat incearca intai cu sters de cookies poate ca e vreo eroare tinuta de ei in memorie. Daca e de la forum, pana la remediere incearca sa intri la pm prin pagina principala a forumului, vezi jos de tot, inainte de statisticile alea cu cine e online ai o casuta care te trimite la inbox.

Oana_B
detalii donatii
actualizari donatii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catrinel_17 spune:

Oana, de acolo pot sa intru fara probleme. Chestia a aparut de vreo doua luni, da' o vreme nu prea am avut de ce sa intru in PM

Multumesc!


Catrinel, mama lu' Oana (23 martie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Sunt mari probleme cu mesajele care apar total alandala, adica apar raspunsurile inaintea intrebarilor, nu odata apar comentarii la o anumita problema..si la cateva mesaje dupa apare si problema in cauza. Ce se intampla?? E destul de greu si de frustrant sa tot stai si sa citesti de fiecare data cate o pagina in urma sa nu fi aparut mesaje noi. Speram sa se rezolve

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
pozici la 8 luni
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">asa s-a nascut Miruna
www.dropshots.com/madau" target="_blank">filmuletze poznase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

problema cu ordinea in care sunt afisate mesajele este mai extinsa decat credeti.
Mesajele mele sunt postate in acest mod de 2 zile (toate).
Uitandu-ma la orele postarii am observat ca sunt afisate cu exact 60 de minute inainte de timpul real, adik, daca eu scriu un mesaj la ora
14:20, il trimit, se afiseaza undeva intercalat intre 2 mesaje =
anterioare, cu ora mesajului, pe forum, 13:20. Si sunt din bucuresti, deci nu e vorba de alta tara decat romania. ora olandei stiu ca se afisa acum ceva timp, de cateva luni se schimbase. oricum nu este normal, ori apar toate mesajele dupa acelasi fus orar ori nimic.

din aceasta cauza sirul logic al discutiilor pe topic este afectat
corespunzator.
rog administratorii sa solutioneze aceasta problema, in curand nu se va mai
intelege nimic din conversatia topicului bebelusi de nov-dec-2005, de exemplu.
am incercat sa trimit un email la admin@desprecopii.com si a dat eroare
va multumesc,


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita
"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Helenutza23 spune:

si eu patesc exact ca anda77. e un decalaj de o ora intre ora calc meu (cea reala adica!) si ora care apare afisata pe mesaj. de ex acum cand scriue ora 15:50. si ora afisata va fi 14:50... despre firul logic al discutiilor..no comment ca nu mai exista! plizz

19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catrinel_17 spune:

Asa-i... Mi-am sters mesaje si le-am postat din nou mai tarziu, ca deja erau pe pagini anterioare si nu le mai citea nimeni...


Catrinel, mama lu' Oana (23 martie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns omustata spune:

vad ca au mai scris si alte persoane legat de bulibaseala mesajelor. Parca sunt afectati mai degraba cei de peste ocean. Va rugam sa reparati eroarea pentru ca altfel veti pierde membrii din strainatate pentru ca este frustrant sa trimiti mesaje si sa nu le citeasca nimeni. Vad ca eroarea apare de 2 zile. la noi s-a intamplat abia de azi.

Multumim.


Olga si Maya (28.05.2005)
Poze Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OlgaTarziu spune:

Fetele serios apar mesajele aiurea doar la cele peste ocean? Ale mele le scriu si apar cu 5 mesaje inainte. Nu stiu daca e o problema tehnica sau se incearca ceva cu afisarea orei. Clar e ca nu functioneaza
Majoritatea dintre noi nu mai putem scrie ca nu are rost. Oricum nu se intelege nimic din mesajele noastre



Olga

We're walking in the air
We're floating in the moonlight sky
The people far below are sleeping as we fly
-Nightwish-

Mergi la inceput