1.Ora postarii mesajelor. 2.Link mesaje private

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hristina spune:

Mai stam mult in haosul asta cu mesaje intercalate?
E ca la nebuni de doua zile! Nu stii care - cui, ce-i raspunde!?!

Kasi si Victoria ( 23 iulie 2005)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/kasivitan/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Helenutza23 spune:

hai ca e chiar super enervant. SI NU NE RASPUNDE NIMENI! sa spuna macar ceva, ca da, se va rezolva, se lucreaza, sau sa ne injure macar . ce naiba! lucrez si eu in programare si stiu ca daca se semnaleaza un bug se si raspunde la el. nu asa, ii lasam in ceatza, poate trece de la sine! aiurea! nu mai pot sa scriu nimik, pt ca mi se pare aiurea sa imi vad mesajele cu raspunsuri inainte de intrebare .
ZICE-TI MACAR CEVA!

p.s. eu sunt din Bucuresti, asa ca nu cred ca are leg cu strainatatea.

19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Problema persista in continuare. Faceti ceva, e aiurea...

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Hai sa punem de-o revolutie:
VREM RASPUNS! VREM RASPUNS!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Coalizez cu restul fetelor care au postat ! Cred ca si-a bagat coditza si acuma se copios!!!!
Chiar asa, de ce nu raspunde nimeni????

Camy & Daria
Dariuca creste si iar ... creste!
Mami si Dariuca (02.01.2006)
"A day without laughter is a day wasted!" ~ Charlie Chaplin ~

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Heloooo everybody......iuhuuu...chiar nu ne aude/vede nimeni???? Macar injurati-ne dar ziceti ceva sa stim ca nu ne racim gura degeaba

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
pozici la 8 luni
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">asa s-a nascut Miruna
www.dropshots.com/madau" target="_blank">filmuletze poznase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gandacel spune:

Toata lumea care a postat aici se plange ca apare raspunsul propriu inaintea intrebarii... Eu sunt din cele care apar o vreme cu raspunsul "nou", dupa care incep sa apara 4-5 raspunsuri, toate asezate frumos inaintea alui meu, unele cu citate din mesajul meu, care se duce tot mai jos in topic! Daca n-ar fi atat de greu de inteles tot ce se scrie, mai ca ar fi de ras. Toata povestea nu are legatura cu locatia userului, mai degraba se intampla aleator. Ori are legatura cu serverul principal pe care ajung mesajele noastre. Orice ar fi, pentru un forum utilizat atat de intens, e o mare problema. Sa fie oare... concurenta?!

Gandacel si Bogdanel (14.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gandacel spune:

Apreciem ca ne-ati semnalat aceste probleme. In prezent se lucreaza la rezolvarea lor. In cel mai scurt timp vor fi remediate. Ramaneti alaturi de noi.
Va multumim pentru intelegere.


Gandacel si Bogdanel (14.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gandacel spune:

Pe pagina principala a forumului, unde se afla lista tuturor temelor de discutie, exista o coloana care contine date despre ultimul mesaj postat la un anume subiect ori grup de subiecte. Aceleasi date se regasesc si pe paginile care detaliaza temele principale in sub-teme (subiecte). In acea coloana apare corect ultimul mesaj postat ca fiind ultimul, desi cand deschidem subiectul, raspunsul respectiv, ultimul, se va regasi undeva cu o ora inainte, ultimul aparand de fapt un altul... Am fost de ajutor?! Poate, desi incep sa ma indoiesc ca cine trebuie citeste acest subiect. Cred ca problema este undeva in cadrul forumului, nu in afara lui, la serverele de comunicare.

Gandacel si Bogdanel (14.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

quote:
Originally posted by camelia_daniela

Coalizez cu restul fetelor care au postat ! Cred ca si-a bagat coditza si acuma se copios!!!!
Chiar asa, de ce nu raspunde nimeni????

Camy & Daria
Dariuca creste si iar ... creste!
Mami si Dariuca (02.01.2006)
"A day without laughter is a day wasted!" ~ Charlie Chaplin ~



Subscriu!





MIRELA







Mergi la inceput