Mamici de noiembrie - decembrie 2006(41)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexandra_25 spune:

Da dolores...de pe siteul ala mi-am comandat si eu aseara mai multe produse....dar te suna ei ca sa confirmi comanda?????

alexandra 32 + cu Mark Andrei
poze

"Exista doar un singur colt din univers pe care poti fi sigura ca il poti imbunatatii, si acela este tu insati."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolores spune:


da, te suna cu siguranta...daca ai facut aseara in cursul zilei de azi te vor suna

quote:
Originally posted by alexandra_25

Da dolores...de pe siteul ala mi-am comandat si eu aseara mai multe produse....dar te suna ei ca sa confirmi comanda?????

alexandra 32 + cu Mark Andrei
poze

"Exista doar un singur colt din univers pe care poti fi sigura ca il poti imbunatatii, si acela este tu insati."



dolores 29+David Cristian
www.dropshots.com/dolores" target="_blank">BB cumintzel
poze
poze dolores

"Omul nu e cum se arata, ci cum simte."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandra_25 spune:

Multumesc Dolores..........tu cum te mai simti?...pe mine ma dor ingrozitor oasele de la bazin....umblu ca si o ratusca....

alexandra 32 + cu Mark Andrei
poze

"Exista doar un singur colt din univers pe care poti fi sigura ca il poti imbunatatii, si acela este tu insati."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandra_25 spune:

A-ti abandonat chatul?????.....pe mine ma enerveaza ca nu pot citi din urma si e asa de aiurea...cu susul in jos....sa-mi spuneti cand vb pe mes...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danita spune:

Dolores, de pe ce site ? ca nu am fost pe faza ..... sorry !

BeBelusca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolores spune:

alex si eu sunt o ratza..la fel si la mine cu durerile de bazin...

am abandonat chatul si suntem pe yahoo conferinta..nu vii?

dolores 29+David Cristian
www.dropshots.com/dolores" target="_blank">BB cumintzel
poze
poze dolores

"Omul nu e cum se arata, ci cum simte."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinelaf spune:

fetelor sinteti foarte rapide. eu nu pot tine pasul cu voi.si mai spuneti ca v-ati ingrasat si va miscati greu.
pe mine m-au trimis la culcare pe chat.


marinela 26 si Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daconst spune:

Am trecut si eu sa salut burticile mai mari si sa va spun ca n-ati scapat de mine...adica citesc tot ce scrieti.

Vreau s-o pup in special pe Miro si micuta Karina si sa le urez sarcina usoara mai departe.

Am mai gasit o burticuta din Germania,Chinicosi vroiam s-o intreb una alta despre cum stau treburile pe aici.O sa-ti trimit eventual un PM,sa nu stresez lumea.
Am vrut sa-ti vad si eu burtica,dar nu ai facut albumul public,deci n-am nici o sansa sa-l vad.

We placut la burtici si sanatate multa la toate!

Dana 24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina1974 spune:

Pupici la fetele cu burtici!
of, cam multe mi-ati pus gand rau,vreti sa-mi dati na-na,insa ce pot eu sa fac daca am atatea pe cap? Adevarul e ca nici nu pot sa stau asa, fara sa fac nimic, numai in pat,asteptand sa treaca timpul si sa se nasca Georgia.La sarcina cu Iasmina,cand aveam 31 de saptamani,zburam cu avionul la greu,si ma agitam de nu stiam ce-i cu mine.Acu', am mai imbatranit un pic, ma agit pe plan local, aici in Londra, ca tare multe mai sunt de facut.
Contractiile au incetat, aseara am dormit mai bine,si, in general, ma simt mult mai bine ca ieri.Ce-i drept,ieri am cam avut morcov destul de mare, ma si vedeam impingand de zor...Of,Doamne,Doamne.....
Mirona, perdelutele sunt foarte frumoase. exact asa are sora mea din Iasi,pentru camera fetitei ei.Si cercelusii sunt scumpei.Si noi i-am luat deja la mandra no.2 o gramada de bijuterii din Dubai, ca asa se obisnuieste cand se nasc fetite,trebuie sa fie,vezi draga Doamne, pregatite din toate punctele de vedere.Avem si cercelusi, si bratara, si lantisor ,pandantiv.....Astea doua fetite o sa ne manance urechile la amandoi, si mie si lui Kaveh, insa noi le iubim ca pe ochii din cap.
Acu' va las, ca trebuie sa ma duc iar cu ale mele treburi. Sa aveti grija de voi, sanatate multa la toate burticile si pupicei multi, multi.


31+,Iasmina si bebe Georgia

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saryta spune:

Salut burtici ati mai facut conferinta pe yahoo?Vreau si eu dar nu stiu cum ca pe chat e cam aiurea.
Pupici dulci la toate burticile .

Am fost si eu la dr de familie si nu a vrut sa-mi dea compensat Elevitul mi-a bagat aceeasi chestie cu venitul.

Eu am lut vreo 3-4 luni vit dupa ce le-am nascut pe fete si nu am avut probleme totul a fost ok.Mai vb. Pa.



Mariana - 31+ cu ANTONIA

Mamicuta de -ANDRA si SARA

Mergi la inceput