Dr. Nayel- CF 2 ( 11)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns deny75 spune:

simkat,eu am programare la dr.Nayel pe 26.09 dar la cabinetul particular.Eu toate controalele le-am facut la particular.Ma credeti ca mai am putin si nasc iar eu nu stiu unde este spitalul?Apropo,imi spune si mie cineva adresa maternitatii?sau,ma rog,localizarea?puncte de reper?
Va

DENY33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Deny spitalul este vis-a vis de Sofitel,langa Piata Presei Libere.Adresa completa este bd.Marasti nr.63,sect.1.Este sestul de mare si nu ai cum sa nu-l vezi.
Iti doresc sa ai o nastere usoara si un bebe sanatos si mancacios!




MIRELA




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deny75 spune:

blueeyes2003,iti multumesc si pentru adresa si pentru urari.

DENY33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca Micaela spune:

Dragele mele, nu am mai scris de multa vreme pe topicul asta. Ema mea a fost adusa pe lume de dr. Nayel in martie 2005...
Stie careva cand are garzi la spital dr. doctor in urmatoarele 2-3 saptamani? As vrea sa merg la un control si prefer la spital, ca ma pot duce oricat de tarziu, direct de la serviciu...
Multumesc frumos!


Anca Micaela, mama Emei Ioana

Poze Ema
Poze Ema2
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;0;125/st/20050317/n/Ema+Ioana/dt/7/k/c848/age.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinache spune:

Anca Micaela,

pe mine m-a chemat pe 27.09 la spital pt.control, dar ar trebui sa sun si sa ma interesez daca nu s-a schimbat ceva pt.ca asta se intampla pe 31.08...

Alina & Serena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca22 spune:

Buna fetelor !
Pe mine m-a chemat pe 28.09 la control la spital.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaclaudia spune:

Buna Sephora si eu tot pacienta d-nei dr Puiu Carina sunt si tot cu ea voi naste . As vrea sa imi spui cum se comporat cu pacientele pe parcursul sarcinii si daca esti draguta sa imi spui si mie dupa ce vei naste cum a fost dr pe timpul nasterii. Eu sunt pacienta dansei de2 ani si am o parere f buna despre ea dar nu am avut ocazia pana acum sa raman insarcinata. Oricum am auzit ca este o dr f apreciata in spital si ca se intelege f bine cu colegii ei.Te rog frumos sa nu ma uiti si iti doresc nastere usoara si bebe sa fie sanatos si mancacios.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca Micaela spune:

Multumesc pentru raspunsuri!
Alinache, am vorbit azi cu el si mi-a zis ca pe 28 e de garda. Mai bine il suni sa fii sigura cand te asteapta, ca o sa se circule infernal cu francofonia asta...
Sanatate tuturor!

Anca Micaela, mama Emei Ioana

Poze Ema
Poze Ema2
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;0;125/st/20050317/n/Ema+Ioana/dt/7/k/c848/age.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Anca Mihaela, am tacut pana acum sperand ca zici tu, dar nu ma pot abtine sa nu te felicit pentru bb 2.

Asa ca te pup, si iti urez sarcina usoara si sa fie ce iti doresti tu.


Sper ca nu te superi ca am tras cu ochiul la voi la mamici..

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Felicitari,Camelia!
Sa va traiasca,sa fie sanatoasa si sa va aduca numai bucurii,iar tie,recuperare cat mai rapida si mult laptic!







MIRELA







Mergi la inceput