Piticodromul festiv de sept-oct 2005 (139)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mimsi spune:

La multzi ani, Ancutza! Sa cresti mare, sanatoasa si frumoasa si sa-i dovedeshti pe cei de la cresa!

Mimsi si Alexia(10.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

LA MULTI ANI ANCUTA PT PRIMUL ANISOR DIN VIATA

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

BUNA DIMINEATA LA FETE

multumim fetelor care ne-au admirat,laudat si felicitatadragute ca in totdeauna

Ioana bine ca ia trecut burtica lui Miruna, da ai dreptate bandana vine de acasa mi_a trimis_o fratele meu

miflor weekend placut la tara si multi puipicei Anei de la Antoine

Oana de dulce este Andrew

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_lucia spune:

Buna tuturor! Uram si noi "La multi ani!" Ancutei la implinirea primului anisor, sa cresti mare si sa iti bucuri parintii!.

Sanatate multa pentru Andrew, Oana!

Weekend placut si salutari la parinti si copilasi,
Dana Lucia si Alberto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Anto, sticluta mea de sab simplex e deschisa de cind eram in maternitate cu miruna, si inca da rezultate. Ai reusit sa te fofilezi de la serviciu sa mergi la party?
Dana Lucia, lui Alberto!
Ruxandra, ce mai faci? Te-am bulversat cu toate detaliile despre Miruna si acum te-ai ascuns sa nu mai auzi?
Dana lui Antoine.

Ioana, mama Mirunei (25.08.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

imi este un somnnnnnnnnnnnnn de nu mai pot ........deja sint la a3 cafea

Kristinuta stai linistita ca lui Antoine intr-o saptamina ia iesit 3 dintii odata

Ioana aha deci asa cu simplex ,pai si eu am sticluta deschisa decind Antoine avea 3 luni ,bine ca stiu ca am vrut sa o arunc,mersi

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinela79 spune:

La multi ani Ancuta,sa cresti frumos si sa fii cel putin la fel de smechera ca Victoras.sa fii sanatoasa si sa te adaptezi cat mai repede la cresa.Si vreau sa o asigur pe mami a ta ca a ales foarte bine sa te trimita la cresa.Din experienta mea de dascal, pot sa spun ca toti copiii pe care i-am intalnit in drumul meu, si care au trecut prin institutii gen cresa, erau cu un pas si jumatate inaintea celorlalti.Pupici multi,multi de la noi.

Mary, mamita lui Iaris(18.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sofia_misicu spune:

LA MULTI ANI ANCUTA! Parca imi aduc aminte acum un an cand am primit telefonul de la Cristina care tocmai nascuse. Mi s-au taiat picioarele... Sa aveti parte numai de fericire, sanatate si tot ce va doriti!



Nuka si Mama la Nuka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sofia_misicu spune:

Nuca are aceasi problema ca si Catalina; o iritatie nasoala la pasa. Nu ii trece cu nimic. Pana sa citesc ce a scris Karmenutza nici nu mi-am pus problema de infectie urinara. Deci sa renunt cateva zile la carne. Doctorita mea e in concediu asa ca nu pot sa dau de ea.

Azi m-am hotarat sa ies la o plimbare extinsa cu fata in oras: ma duc sa mananc prajitura in centru, dupa aia sa ma plimb in Cismigiu si poate dau si iama in magazine sa ma rasfat si eu de zilele mele onomastice neserbate.


Nuka si Mama la Nuka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kristinutza spune:

la multi ani, ancuta!

sofia, am vazut ca maine e ziua ta . dar daca vrei sa incepi activitatile de autosarbatorire zic "go for it!".

cristina, mama de radu (09.10.2005)
poze si www.dropshots.com/new.php?userid=128437&cdate=20060625&cimg=0" target="_blank">video

Mergi la inceput