Fetita AndreeiC

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Simonaci79 spune:

Tudor- felicitari pt puiul tau, sa iti aduca numai satisfactii si sa fie o fetita fericita si sanatoasa!!! Nu o sa o uitam niciodata pe Maria si tragedia care i-a marcat nasterea.... insa ne vom ruga tot timpul sa aiba parte de mult noroc si de o viata fericita!!!!!!!! Si voua multa putere sa continuati ceea ce ati facut atat de bine pana acum, sa cresteti puiul mic si frumos!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

cred ca mami e tare fericita acolo,sus,ca are o fata asa frumoasa.doamne,fa in asa fel incat nicio mama sa nu mai pateasca asa ceva.ajuta ne sa fim sanatoase si sa ne putem bucura de zambetul copiilor nostri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Tot binele din lume Mariei si familiei ei !

Cristina,
mama lui
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002
Cresc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Sa ii dea Dumnezeu doar bine si mamica sa o protejeze de acolo sus
Iar taticului si familiei multa sanatate sa isi creasca minunatia de fetita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Morgano spune:

Acum am vazut pozele Mariei.
E superba, e dolofanica, e un copil bine ingrijit si fte iubit si asta se vede.
Felicitari Tudor si bunicilor.
Si pe mine - ca proaspata mamica atunci - m-a marcat cazul Andreei, si am tot cautat vesti despre ea, cred ca ultimele poze vazute de mine erau cele de la botez.
Sa va dea Dumnezeu multa putere si dragoste pentru aceasta copila minunata, care - cel putin mie mi se pare - seamna cu mamica ei destul de mult.



Ripley si Ana Ecaterina(10.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

quote:
Originally posted by andre_ea

Ma gandeam acum cum striga al meu copil exasperant "mama! mama!" si Mariuca nu mai are pe cine sa strige asa
E vesela si inocenta!




aici ai dreptate!

insa .. dupa cum vedeti.. tudor ne citeste... si cred ca l-ar imbarbata mai mult altfel de mesaje.. mesajul acesta de exemplu, ma face si pe mine sa plang.. d-apai familia mariei..

daca-mi permiteti si mie sa zic asta!!!

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dania.nicol spune:

Ce fetita frumoasa!

Sanatate, noroc, si tot ce-i mai bun pentru Mariuca.


Mami de Sebastian<18.07.2005> si Catalin <06.03.1997>
Baietei cucuieti si frumusei Alte foto
Nasterea celei de-a doua stelute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Iubita, ce frumoasa e!!!!

Sa fie sanatoasa si sa creasca linistita!

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amiss_zip spune:

Si eu eram insarcinata cand am citit povestea venirii pe lume a Mariei. E o fetita foarte frumoasa si cu ocrotitori foarte puternici: pe de o parte Maica Domnului si chiar mama sa, pe de alta parte, aici langa ea, pe tatal ei!
Mult curaj!

www.flickr.com/photos/ami_si_cip/" target="_blank">poze cu noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=78768" target="_blank">povestea nasterii micutei Petra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babybaby spune:

Ma bucur nespus ca Mariuca este sanatoasa,am urmarit ce s-a intamplat inca dupa nastere si am ramas uimita,imi pare foarte rau pt mamica ei ,Andreea dar cred ca o vegheaza de acolo de unde este.Sa ii dea Dumnezeu sanatate,Mariucai si sa fie alaturi de ea.Am vazut fotografiile si este o fetita minunata.

Mergi la inceput