Spam cu acordul moderatorilor?!?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

as vrea sa adaug un lucru care nu am reusit sa il fac public din criza de timp:

Trimiterea mesajelor private a fost actiunea spontana a citorva fete de pe desprecopii.com si nu a Moderatorilor. Este adevarat ca este o intruziune, poate, in spatiul privat al membrilor - dar nu as putea sa il numesc:spam. Spamul este legat de activitati comerciale si de actiuni care nu au nici o legatura cu acest forum.
Nu a fost SPAM pentru ca actiunea se desfasoara pe acest forum, de pe acest spatiu, implica un membru al comunitatii desprecopii.com - adica cineva dintre noi... si pentru ca a avut un ton cuviincios, si respectuos. In pus, actiunea era deja in derulare, cu asumarea responsabilitatilor de catre www.desprecopii.com - ca (,) caz oficial.

As vrea insa, ca de acum in colo, sa rog pe cei care sunt implicati in actiunile umanitare de pe DC - sa nu mai trimita acest gen de mesaje private fara a cere permisiunea speciala moderatorilor si administratorilor. In acest fel, noi am fost pusi intr-o situatie dupa aceasta s-a desfasurat, fara a sti despre ce este vorba.

In rest, fetelor, va urez sanatate si, cu permisiunea voastra, as vrea sa va amintesc ca sanatatea este bunul cel mai de pret al unui om si ca, din pacate, atunci cind nu mai esti in posesia bunului, intelegi ce mult pretuieste.


Haideti sa renuntam la vrajba si sa facem un bine, atit cit putem si daca ne lasa inima, bineinteles. Este vorba despre 3 euro sau 100,000 lei.
Cine face un bine pe acest forum, poate fi sigur ca i se va face bine la randu-i, daca doamne fereste ar avea nevoie.








Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Va inselati cele care credeti ca vrem raul cuiva. Daca am spus ca ma rog sa nu fie ChrisDun vreodata in situatia Mirelei sau in orice situatie de acest gen...poate ca suna ciudat, dar chiar ma rog si daca ar sta in puterea mea as face sa nu mai sufere nimeni pe lumea asta asa cum sufera Mirela acum.

Ioana

Pentru BARBYE - una dintre noi. Trebuie sa ajuti!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

gata, haideti sa incheiem.. ati primit si scuzele, ati primit si raspuns de la admin... ne-am explicat fiecare de ce a trimis acele PM-uri.. cred ca e timpul sa se incheie discutia, nu credeti?
Sanatate la toata lumea si numai bine



Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow.
- Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aida_o spune:

daca 5e cere ajutor pentru 5alvarea cuiva, e ok, chiar e nece5ar, dar eu am primit, acum vreo 6 luni, PM ca 5a votez copilul cuiva la un concur5 online de frumu5ete... 5i eu am copil, dar chiar nu mi-a5 permite a5a ceva. a5 de5chide un 5ubiect in care a5 cere 5a-mi voteze lumea copilul, dar nu a5 trimite PM nimanui. la vremea re5pectiva, am 5cri5 adminului, dar nu mi 5-a ra5pun5.

(nu-mi merge litera "s", de-aia folo5e5c "5"-ul.)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

quote:
Originally posted by aida_o
...a5 de5chide un 5ubiect in care a5 cere 5a-mi voteze lumea copilul, dar nu a5 trimite PM nimanui...

Nu ai deschide nici un subiect!E interzis de regulament (punctu' 16)


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina , www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060522" target="_blank">vevika & www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060521" target="_blank">"scaly monstel"
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput